NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Apie mus

Dovanos vyrams Nr. 1

Tinklaraštis 2023 m. spalio 17 d.
Dovana vyrui dovanojama moters

Ko gero tai yra pati originaliausia ir geidžiamiausia dovana vyrui Nr.1! Sudominome? Pažinkite, įvertinkite ir mėgaukitės. 5 priežastys, kodėl Jūs turite padovanoti odinę prijuostę BBQ vyrui.

Vyrai mėgsta grilinti

Vyrams svarbus procesas, pripažinimas ir draugų kompanija, ypač tada, kai vyrai imasi šefo prie griliaus vaidmens. Darbas su mėsa ir jos kepimu – tai daugelio vyrų garbės reikalas. Jie žino viską – kokia yra tinkamiausia mėsa kepsniui ar šašlykui, kaip ją paruošti ir kaip ją iškepti. Čia svarbi kiekviena smulkmena, nes iškeptos mėsos, steak‘o ar šašlyko skonis privalo būti idealus. Čia gali virti ir daug ginčo, diskusijų ir juoko, tačiau svarbiausias dalykas yra šefas. Ir jo nuomonė turi būti gerbiama. Tad koks gi virtuvės šefas ar save gerbiantis šeimininkas be tinkamos aprangos, ypač tokios, kuri jį išskirtų iš visų, suteiktų solidumą ir patogumą darbui? Čia ir ateina laikas odinėms BBQ prijuostėms. Puikiai pasiūlos iš natūralios odos, nepriekaištingas dizainas ir patogus dydžio nustatymas – tai tik kelios priežastys, kodėl mūsų siūlomos odinės prijuostės vyrams yra tokios ypatingos.

dovanos vyrams mėgstantiems gaminti

Dovanos vyrams, kurie gimę gaminti

Reikalinga išskirtinė ir originali dovana vyrui gimtadienio proga ar nežinote, kokia dovana galėtų jį pradžiuginti Kalėdų proga? Jei Jūsų vyras turi kepsninę ar šašlykinę, o pavėsinėje džiūsta visada glėbys malkų, mėgsta gaminti – tokiu atveju, odinė prijuostė vyrui yra tiesiog ideali dovanų idėja bet kokia proga. Ir tai ne tik praktiška dovana vyrams su kokybės ženklu. Tai kartu ir pripažinimas jo kulinariniams sugebėjimams, pastabumas bei begalinis noras suteikti nepakartojamas emocijas padovanojant daiktą, kuriuo vyras galėtų didžiuotis visą gyvenimą. Belieka tik įsivaizduoti tą vaizdą, kai užtikrintas savimi ir kupinas pasitikėjimo vyras linksmai pasakoja įdomias istorijas ir laido sau įprastus juokelius, kurdamas šventę Jums visiems. Tad ar gali kilti dar papildomų klausimų, ką dovanoti vyrui, kuris viską turi?

Dovanos vyrams personalizuota griliaus prijuostė

Personalizuotos dovanos – odinės prijuostės

Pačios geriausios dovanų idėjos vyrams gimsta netikėtai, tačiau norint visiško tobulumo, reikia įdėti truputi pastangų. Odinės prijuostės kaip dovana vyrui – puiku, tačiau, jei norite išvysti tikrą nuostabą jo veide ir kupiną pasididžiavimo, vėliau ją naudojant ir gaminant maistą – išgraviruokite jo inicialus, svarbią jam žinutę ar simbolį. Personalizuotos dovanos sulaukia visada tos emocijos, kurių visada mes laukiame, dovanodami ypatingas dovanas sau brangiems žmonėms.

Personalizuotos ar vardinės odinės prijuostės yra originalios dovanų idėjos bet kuriam vyrui. Ir tai gali būti ne tik dovana savo vyrui, tačiau ir puikus sprendimas, kai ieškoti dovanos sūnui, seneliui ar draugui. Belieka tik pasirūpinti sveikinimo atviruku ir dovana bus paruošta.

Dovana vyrui odinė griliaus prijuostė

Dovanų rinkiniai su BBQ prijuoste

Odinė prijuostė puikiai deri su daugeliu kitų dovanų, jei norite padaryti išskirtinį dovanų rinkinį. Čia puikiai deri ir medinės pjaustymo lentelės, BBQ įrankiai ir įranga ar net knyga apie maisto gaminimą. Tad nenuostabu, kad tokį sprendimą dažnai renkasi ir įmonės, kai reikalingos verslo dovanos.  Belieka Jums rasti tinkamą dovanos pakavimui dėžutę, kurioje savo vietą rastų ir kitos dovanos vyrui, kurias norite padovanoti.

Kokybė, greitas pristatymas ir gera kaina

Visos griliaus odinės prijuostės yra pagamintos Lietuvoje iš aukštos kokybės odos, pritaikant atitinkamus aksesuarus ir odos diržus, kurie ne tik padeda idealiai susireguliuoti savo dydį, bet ir suteikia prijuostei atitinkamo žavesio ir stiliaus. Graviravimui naudojame itin tikslų lazerį, tad galime išgraviruoti ir smulkiams detales, jei reikalinga personalizuota dovana.

Prijuostės yra mūsų sandėlyje jau pagamintos, tad, jei reikalingos dovanos vyrams čia ir dabar, jokių problemų, pirkite šiandien - gausite rytoj, tik atminkite, kad graviravimui reikia skirti dar papildomai laiko, o ir pati prekė turi būti nupirkta iki tam tikros valandos darbo dienomis. Visos dovanos siunčiamos per kurjerį, o nemokamas pristatymas dažniausiai yra taikomas siunčiant pirkinius į paštomatą. Be to visus mūsų gaminius galima atsiimti iš mūsų pardavimo vietų ar sandėlio Vilniuje. Vis dėlto, jei Jūsų lokacija yra Kaunas, Klaipėda, Šiauliai ar bet kuris kitas miestas, kuriame efektyviai veikia siuntų pristatymas autobusu, mes visada pasiruošę suteikti maksimaliai Jums patogią pristatymo paslaugą, ypač, kai dovanų reikia skubiai.

Visos mūsų siūlomos dovanos yra ne tik kokybiškos, tačiau gali pasigirti ir gera kaina. Būtent akcijos, nuolaidos ir išskirtiniai pasiūlymai yra dažnai taikoma praktika, tad nepraleiskite progos kokybiškas dovanas įsigyti pigiau.

Jei turite papildomų klausimų, visada galite kreiptis Jums patogiu metu į mūsų konsultantus nurodytais kontaktais.