NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Apie mus

Apie mus

www.lietuviskigaminiai.lt - aukščiausios kokybės lietuviškos prekės internetu vienoje vietoje už mažiausią kainą. Lietuviškas dizainas, gamyba ir lietuviški gaminiai yra šios svetainės prioritetas, o šūkis “rinkis prekę lietuvišką” - vizitinė kortelė.
Ne paslaptis, kad lietuviškos kilmės prekės gaminamos eksporto rinkoms, o etiketę “Made in Lithuania” galima rasti prabangiausiuose pasaulio butikuose ir interjero salonuose, bet retai – Lietuvoje. Vien lietuviški gaminiai tekstilės ir aprangos sektoriuje yra eksportuojami į daugiau nei 50 pasaulio valstybių už daugiau nei 1 mlrd. eurų.
Lietuvos gamintojai suprasdami esamą situaciją, jungiasi į bendrą iniciatyvą ir siūlo šiuos kokybiškus eksportui skirtus gaminius už ženkliai mažesnę kainą.
Palaikyk Lietuvą ir rinkis aukščiausios kokybės lietuviškus gaminius - sau, mamai, ar užjūrio svečiui. Lietuviškos dovanos kiekvienam iš www.lietuviskigaminiai.lt.
Jei jus domina lietuviški gaminiai, jų kaina ar kyla kitų klausimų, mielai jums padėsime, susisiekti galite jums patogiu būdu el. paštu – lietuva@lietuviskigaminiai.lt arba telefonu +370 655 77669.