NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Vilnoniai šalikai verslui
  • Vilnoniai šaliai verslui
Rinkiniai
Kaina
   

Ko gero pats geriausias pasirinkimas yra, kai verslo dovana jos gavėjui suteikia pačias geriausias emocijas, yra praktiška ir kokybiška. Tad nenuostabu, kad mūsų klientai kaip reprezentacines dovanas renkasi auštos kokybės šalikus, kurie ne tik puikiai deri prie verslo aprangos, tačiau yra ir idealus pasirinkimas, kai reikalingas šalikas laisvalaikiui. Visi šalikai internetu parduodami 24 valandas per parą, tad verslo dovana gali Jus pasiekti ir sekančią dieną. Tai labai patogu, kai prabangios verslo dovanos reikalingos čia ir dabar. Pasinaudokite šia proga ir įvertinkite mūsų gaminius – jie tikrai Jūsų nenuvils.

Ką turi bendro verslo dovanos ir šalikai moterims

Moterys dievina stilių, prabangą ir kokybę. Jos puikiai geba derinti atsiras savo garderobo detales į vientisą stilių, sukurdamos žavinčios moters įvaizdį. Štai kodėl visos verslo dovanos moterims turi būti gerai apgalvotos, jei pasirinkimas yra nustebinti ir pamaloninti ją su aprangos aksesuarų verslo dovana. Moteriški šalikai yra tikrai gera verslo dovanų įdėja, ypač jei ji pasižymi puikia kokybe, šilkiniu vilnos blizgesiu ir nepriekaištingu gebėjimu tikti prie jos įvaizdžio. Ir be jokios abejonės, nepriekaištingai supakuota į prabangią dėžutę, kuri visada skatintų moters smalsumą. Įdomu? Svarbu, kad moterims tai patinka! Svarbu tik tinkamai išsirinkti šaliko spalvą.

Baltas šalikas. Ši spalva idealiai tinka moteriai vertinančiai estetika. Puikiai deri prie įvairių stilių rūbų, pagyvina ir suteikia šiltumo jausmą.

Raudonas šalikas. Tai lyderystės spalva. Ši spalva puikiai tinka savimi pasitikinčia moteriai, išryškina jos charakterį, žavesį, puikus stiliaus elementas siekiant pritraukti dėmesį. Raudona spalva visada buvo vertinama kaip turto, galios ir valdžios simbolis, tad nenuostabu, kad šios spalvos gausu netgi monarchų garderobe.

Juodas šalikas. Klasika niekada nemiršta. Tai prabangi spalva, turinti savo charakterį. Puikiai deri prie klasikinės, verslo aprangos.

Geltonas šalikas. Ši spalva patinka ryškioms, savimi pasitikinčioms ir mėgstančios eksperimentuoti moterims. Nuostabus žavesio ir žaismingumo duetas.

Mėlynas šalikas / tamsiai mėlynas šalikas Tai klasikinė spalva, kuri lengvai derinasi prie verslo ir biuro rūbų, tad nenuostabu, kad tai vienas populiariausių pasirinkimų.

Pilkas šalikas. Tradicinė ir visada puikiai atrodanti spalva. Rinkitės šaliką iš pilkų spalvų asortimento ir mėgaukitės šios spalvos teikiama nauda.

Be jokios abejonės, mūsų asortimente galite atrasti ir kitų atradimų – tai ir Pink rožinės spalvos šalikas, žalias šalikas ar violetinis. Daug spalvų visoms Jūsų verslo dovanoms. Jei nesate tikri dėl šalikų spalvos, visada galite kreiptis pas mus, o mes iš savo pusės, su mielu noru Jums padėsime.

Be to visi moteriški šalikai yra supakuoti į dovanų dėžutes, kurios atrodo prabangiai ir labai estetiškai. Tai tobulas pasirinkimas, kai reikalingos išskirtinės dovanos moterims.

Kodėl vyriški šalikai yra verslo dovanų favoritai

Kostiumas, marškiniai, kaklaraištis, išraiškingas paltas ir kokybiškas vyriškas šalikas. Ar tai schema iš filmo? Visai ne, tai galėtų būti nuostabi dovanų idėja, jei reikalingos verslo dovanos vyrams. Iš iš ties, šalikai vyrams yra ko gero vienas populiariausių pasirinkimų tarp mūsų verslo klientų. Puiki kokybė, gausus spalvų pasirinkimas ir prabangus įpakavimas – tai viskas, ko reikia, kad dovana atrodytų tobula.

Populiariausi vyriški šalikai yra šie:

  • Tamsiai mėlynas šalikas;
  • Juodas šalikas;
  • Pilkas šalikas;
  • Raudonas šalikas;
  • Vyriškas šalikas su langeliai;
  • Šalikas vyrui su linijomis.

Žinoma, šalikai verslo dovanoms gali būti ir kitų spalvų, viskas priklauso nuo Jūsų pasirinkimo. Daugelį šalikų mes turime savo sandėlyje, tačiau, jei reikalingas didesnis kiekis, mes šalikus gaminame pagal specialius užsakymus. Šalikai gali būti iš įvairios vilnos – alpakų vilna (alpakos), merino vilna ir t.t. Jei įmonė nori šaliką gamintis, tokiu būdu, tiek kainodara, tiek ir gamybos terminai derinami atskirai, atsižvelgiant į užsakovo pageidavimus ir norus.

Ar šalikai gali būti verslo dovanos su logotipu

Jei Jums reikalingos išskirtinės verslo dovanos klientams, kokybiškas šalikas su įmonės logotipu ir nepriekaištingu dovaniniu įpakavimu tikrai yra geras pasirinkimas.

Visi šalikai ar šaliai, tiek vyriški, tiek ir moteriški, gali būti personalizuojami. Personalizuota dovana – tai ne tik išsiuvinėtas logotipas ar prisiūta etiketė su įmonės logotipu, bet kartu ir požiūris, tradicijos ir gebėjimas stiprinti įmonės žinomumą, jos ženklus ir skleisti įmonės kultūrą. Tai puikus būdas kiekvieną kartą priminti apie save ir neleisti pamiršti.

Visas personalizavimo procesas vyksta derinant su klientu, todėl dažniausiai šios paslaugos kainuoja papildomai. Pats populiariausias būdas – įmonės etiketė su logo. Etiketė yra lengvai prisiūnama, estetiškai atrodo, o svarbiausia, kad nėra pažeidžiamas šalikas. Be to personalizuojama gali būti ir pakuotė, įdėklai ar dėžutė. Dėl pakuotės gamybos kreiptis reikėtų atskirai.

Dovanų rinkiniai su vilnoniu šaliku

Šalikai yra tos dovanos verslui, kurios gali būti dovanojamos ir atskirai, ir kaip dalis dovanų rinkinių. Verslo dovanų rinkiniai, kaip ir įprasti dovanų rinkiniai pasižymi eile įvairių modifikacijų ir galimybių. Skirtingos dovanų dėžutės, skirtingi gaminiai – skirtingi dovanų rinkiniai. Viskas prasideda nuo idėjų ir įmonių noro, lūkesčių ir galimybių. Apžvelkime mūsų pasirinkimus – dovanų rinkiniai verslui su šalikais.

Vilnoniai šalikai ir namų kvapas. Reikalingos prabangių dovanų idėjos verslui? Tai puikus pasirinkimas! Aukštos kokybės vilnonis šalikas, kurio spalvą ir modelį galima pasirinkti bei pasirenkamas namų kvapas, kuris pradžiugins ne vieną. Tai kartu ir asmeninė dovana, ir dovana namams. Prabangi dovanų dėžutė, nepakartojamas įpakavimas bei prabanga alsuojantis pateikimas. Šis dovanų komplektas tikrai bus pastebėtas bei įvertintas aukščiausiais balais. Išbandykite ir įvertinkite.

Šalikas ir auto kvapų dovanų rinkinys. Puikus pasirinkimas ieškantiems originalumo. Tiek viena, tiek kita dovana yra asmeninė, tik vilnos šalikas – ant žmogaus, o auto kvapas – automobiliui. Puikus pasirinkimas, norintiems vienu šūviu nušauti keletą kiškių.

Šalikai ir valgomos verslo dovanos. Šis verslo dovanų rinkinys yra tikriems gurmanams ir stiliaus žinovams. Stilingas šalikas iš vilnos ir gurmaniški skanėstai suteiks nepakartojamas emocijas ir ovacijas. Kiekviena dovana gali būti personalizuojama, tad tai suteikia dar daugiau vertės kaip verslo dovana. Šimtai variantų, dar daugiau modifikacijų. SUPER gera verslo dovanų idėja bet kokia proga.

Šalikas ir pledas. Kai norisi šiltos dovanos, šis rinkinys yra idealus pasirinkimas, ypač kaip Kalėdinės verslo dovanos. Puikiai tinka ir kaip dovanos moterims, ir kaip dovanos vyrams. Platus šalikų, šalių ir pledų pasirinkimas, įvairios modifikacijos, personalizavimas, siuvinėjimas, etikėtės su logo, supakavimas ir pakuotė, dėžučių įvairovė ir t.t. Telieka tik išsirinkti. Visi variantai ir visos galimybės pateikiamos kiekvienam projektui atskirai. Sudominome? Kreipkitės ir džiaukitės originaliomis dovanomis tiesiai iš mūsų rankų.

Šalikas ir kiti vilnoniai gaminiai. Vilnoniai šalikai yra puikus kompanionas su bet kokiais kitais vilnoniais gaminiais, ir puikiai tinka kaip originali dovana verslui. Kokie tie kiti gaminiai? Tai gali būti kepurės, šalikai movos, pirštinės, vilnonės kojinės, termo rūbai ir daug kitų vilnonių pasirinkimų. Šios dovanos ypatingos tuo, kad geba ne tik sušildyti žiemos metu, tačiau apgaubia ir rūpesčiu bei apsauga. O sveiki Jūsų verslo partneriai – tikras džiaugsmas Jums. Tai tikrai tokios dovanos yra puikios dovanų idėjos, ypač kai reikalingos Kalėdinės verslo dovanos.

Šalikai – idealus pasirinkimas kaip verslo dovanos Kalėdoms

Kalėdinės dovanos verslui visada yra tikras iššūkis tiems, kas yra už tai atsakingas. Mes, iš savo pusės, galime Jus nuraminti – šie šalikai yra tikrai geras pasirinkimas kaip kalėdinės verslo dovanos. Kiekvienas šalikas yra supakuotas į prabangią dovanų dėžutę, kurioje pilnai vietos užtenka sveikinimui ar Kalėdiniam atvirukui. Be to šalikus galite ir siuvinėti ar prisiūti etiketę su įmonės logo.

Visos Kalėdinės dovanos yra ruošiamos pas mus, todėl pristatymas dažniausiai yra greitas ir be rūpesčių. Šalikai internetu gali būti perkami ištisą parą, o iškeliauti pas jus jau sekančią diena, jei užsakymas nėra didelis ir be personalizavimo. Tai išties patogu, kai Kalėdinė verslo dovana reikalinga greitai. Be to visas paruoštas dovanas galite atsiimti ir vietoje, jei esate sutarę dėl laiko.

Tikrai, labai daug galimybių! Puikios verslo dovanų idėjos kiekvienam Jūsų verslui!

Rodyti daugiau