NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Maži lauko - vidaus vazonai
  • Dideli išmanieji vazonai
  • Lauko - balkono vazonai Cotagge
  • Plastikiniai lauko vazonai
  • Spalvoti vazonai Colour
  • Lechuza priedai
  • Lechuza trąšos
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Gėlių vazonai LECHUZA

 

Naujos kartos išmanūs ir stilingi gėlių vazonai LECHUZA – tikra atgaiva augalus mylinčiam žmogui.

Šie vazonai pasižymi unikalia savaiminio drėkinimo sistema, todėl augalai gauna optimalų vandens kiekį, o žemė neišsausėja ir nėra perlaistoma.

Nors gėlių vazonai yra pagaminti iš itin patvaraus plastiko, kuris atsparus dūžiams, šalčiui, UV spinduliams, tačiau jie be galo lengvi, todėl didelio vargo neturėsite, norint pakeisti vazono lokaciją.

Vokiška kokybė užtikrina, kad šiuo gaminiu džiaugsitės ilgą laiką.

Šiuolaikiškas dizainas, įvairios formos, dydžiai ir ryškios spalvos – tai naujas šių dienų trendas ir išskirtinis jūsų interjero elementas.

LECHUZA gėlių vazonai yra skirti tiek lauko, tiek ir vidaus augalams

Rinkitės apvalius, kvadratinius ar ovalo formos gėlių vazonus bei jų dydžius, kurie geriausiai deri prie interjero (ex-terjero) bei tinka Jūsų pasirinktiems augalams.

Kaip auginti ir prižiūrėti vazonines gėles

Siekiant, kad Jūsų augalas būtų sveikas ir vešlus, jam reikalinga šviesa, derlinga žemė, vanduo ir gėlių vazonas.

Ne visi augalai mėgsta tiesioginę saulės šviesą, todėl geriausia yra prieš pastatant vazoną į atitinkamą vietą, pasidomėti pačio augalo šviesos poreikiu.

Derlinga žemė pasižymi organinių ir mineralinių medžiagų balansu. Kai šis balansas išsiderina, augalai pradeda nykti.

Mineralinis augalų substratas „Lechuza PON“ yra šios nepakartojamos „Lechuza“ drėkinimo sistemos širdis. Jis padeda augalams suderinti stabilią pH vertę, optimalų vandens ir oro santykį, ir veikia kaip vandens, maistinių medžiagų ir trąšų saugykla, kurią prireikus ir paskirsto augalams. Dėl puikaus mineralinio substrato drenažo, gerai praleidžia vandenį, tačiau neleidžia kauptis drėgmei. Be to, jis reguliuoja vandens tiekimą šaknimis, kad augalas nepermirktų ir visada gautų reikiamą vandens kiekį.

Šis mineralinio pagrindo substratas nesuteikia galimybės kenkėjams pulti ar augti  paviršiaus grybams, todėl idealiai tinka žmonėms turintiems įvairias alergijas. Tai puikus pasirinkimas visiems Jūsų kambariniams augalams!

Ir žinoma vanduo. Vandens paskirstymas augalui yra labai svarbus, nes esant vandens trūkumui ar pertekliui, augalas gali žūti. Išmanieji gėlių vazonai LECHUZA

su drėkinimo sistema augalui leidžia pasiimti tiek vandens, kiek jam reikia –   taip kaip yra gamtoje. Belieka pasirūpinti, kad vazono talpykloje būtų visada pakankamai vandens. LECHUZA vandens talpykla lengvai pripildoma iš išorės, o vandens lygio rodiklis padeda kontroliuoti rekomenduojamą vandens kiekį. Pilna vandens talpykla užtikrina, kad augalai galės būti drėkinami net iki 12-os savaičių.

 

Gėlių vazonai LECHUZA – visiems mylintiems augalus.

Rodyti daugiau