NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Dovana vaikui išmanusis vazonas Lechuza OJO

Spalva: Apple Green

Modelis: Lechuza OJO

Kiekis:

Kaina:

29,90 €
29,90 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - liepos 30 .
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 3 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - liepos 30 dieną.
Pristatymo kaina siunčiant užsakymą autobusu - 6 €. Pristatysime Jūsų siuntą Lietuvoje tą pačią dieną! Jei į norimą miestą autobusas nebevažiuoja – siunta nukeliaus kitos dienos ryte. Numatomas pristatymas - liepos 30 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 5 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - rugpjūčio 6 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 15 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - rugpjūčio 7 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 25 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - rugpjūčio 9 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 30 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - rugpjūčio 19 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Dovana vaikui išmanusis vazonas Lechuza OJO

Į komplektą įeina vazonas, specialios vandens lygį rodančios akys ir strypelio drėkinimo sistema.

Visi LECHUZA vazonai turi išorinį vazoną ir laistymo sistemą, kuri užtikrina geresnį augalo augimą.

LECHUZA vazonų laistymo sistema pasirūpina Jūsų augalais už Jus iki 12 savaičių. Užtikrina, kad augalas gautų tinkamą kiekį vandens ir trąšų optimaliam jo augimui.

 

„Geobra Brandstätter“ prekių ženklai „LECHUZA“ ir „PLAYMOBIL“ puikiai dera tarpusavyje. Žaismingai ir originaliai supažindindamas vaikus su augalų priežiūros pasauliu, OJO yra pirmasis sodinukas, pagamintas naudojant „PLAYMOBIL“ dizainą. Derinant abiejų prekės ženklų stipriąsias puses, šiame naujame vazonėlyje yra LECHUZA drėkinimo sistema, skirta palengvinti pradedančiųjų sodininkų rūpesčius. Augalų priežiūra dabar yra vaikiškas žaidimas!

OJO primena ikonišką „PLAYMOBIL“ figūros galvą, kuri pradžiugins klasikinių žaislų gerbėjus. Augalų auginimas ir rūpinimasis jais gali būti įdomus, o šie unikalūs jūsų augalų draugai turi savo spalvotas šukuosenas ir suteikia galimybę vaikams žaismingai patirti augalų pasaulį. Išmaniosios LECHUZA drėkinimo sistemos dėka vaikai gali išmokti rūpintis savo augalais. Kiekvienas mažas augalų mylėtojas tikrai ras savo tobulą OJO! Sodinukus galima pritaikyti pasirenkant iš 6 skirtingų plaukų spalvų. Puiki dovanų idėja naujos kartos sodininkams!

Dagties tipo strypelio drėkinimo sistemos dėka į šį sodinuką mažus augalus galima įdėti į vazoną tiesiog kartu su vazonėliu, kuriame jis buvo auginamas, taip išvengiant sudėtingų persodinimų! Įkištas į auginimo vazonėlio dugną, dagties tipo strypelis tolygiai tiekia drėgmę šaknims. Didelės, apvalios OJO akys primena „PLAYMOBIL“ žaislams būdingą išvaizdą. Jos parodo, kiek vandens liko rezervuare ir leidžia vaikams išmokti sekti jų augalų drėgmės lygį. Jei interaktyvios akys yra mėlynos, tai rodo, kad vandens rezervuaras yra pilnas.

 

Šio gaminio  kilmės šalis yra EU.

Rodyti daugiau
Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą.
*Jei siunta dėl jos dydžio netelpa į DPD terminalą, susisiekus su klientu, siuntą siunčiame nemokamai su DPD kurjeriu kliento nurodytu adresu.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (*išskyrus Kuršių Neriją) - 3 Eur.
Gaminius esančius mūsų sandėlyje nurodytu adresu Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val.
Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu, pristatymo kaina - 5 Eur.
Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis.
Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.
Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą.
Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 15 Eur. Pristatymo trukmė priklausomai nuo šalies - 3-7 d.d.
Prekes į UK pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 20 Eur. Pristatymo trukmė - 5-7 d.d.
Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu LT paštu, pristatymo kaina - 30 Eur. Jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS.
* Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).