NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   

Kiliminiai takai – vieni populiariausių kilimų tipų mūsų klientų pasirinkime. Tai universalus sprendimas, kuris gali būti pritaikytas įvairiose erdvėse, kombinuojant ir su kitų dydžių kilimais ar kilimėliais. Kiliminiai takai – stilius, išskirtinumas ir aukšta kokybė.

Kiliminiai takai koridoriui

Visi šie kiliminiai takai yra pagaminti pagal specialią technologiją Wash+Dry, todėl gali būti skalbiami vos tik tam atsiranda poreikis. Tai ypač aktualu, kai kilimai yra patiesti tose erdvėse, kuriose kaupiasi purvas, nešvarumai ir t.t. Koridorius – tai tokia erdvė, tarp lauko ir gyvenamųjų patalpų, kur paliekami nešvarūs batai, tai plaunami kilimai kaip po tokie yra labai aktualūs.  

Be kita ko šie kiliminiai takai pasižymi tuo, kad turi guminį pagrindą, ko pasekoje jie nebijo vandens ir gali būti patiesti drėgnose patalpose ar ten, kur dažnai būna drėgna. Tai iš ties patogu, siekiant palaikyti namus nuolat švarius ir higieniškus. Rinkitės plaunamus kiliminius takus ir atraskite jų naudą.

Kilimai virtuvei

Plaunami kiliminiai takai virtuvei – idealus sprendimas mėgstantiems gaminti. Juk dažnai pasitaiko, kad aliejus, sviestas, riebalai ar kiti nešvarumai taškosi, nukrenta ant grindų. Grindis galima išvalyti, o kaip su kilimu. Skalbiamas kiliminis takas iš esmės išsprendžia šią dilemą. Vos tik jis išsipurvino, galima jį tuo pat išskalbti namuose, jei skalbimo mašina yra pakankamo dydžio ar nebrangiai pasinaudoti švaros centrų paslaugomis. Švarūs, nuolat plaunami virtuviniai kilimai ne tik suteikia estetinį vaizdą, bet ir neleidžia kaupti savyje dulkių ir kietųjų dalelių. Tai ypač aktualu tiems žmonėms, kurie serga įvairiomis alergijomis, taip pat turintiems vaikus ar gyvūnus.

Pasinaudokite šių kilimų privalumais ir džiaukitės plaunamų kilimų teikiama nauda. Dar niekad patogumas nebuvo taip ranka pasiekiamas.

Kilimų komplektai

Kilimų takai gali būti derinami ir su kitų dydžių kilimais. Kaip pavyzdys – kiliminis takas + durų kilimėlis ar kiliminiai takai + kilimai svetainei ar terasai. Visa tai įmanoma su ypač didele mūsų pristatoma kilimų kolekcija. Pasinaudokite šia galimybe ir sukurkite jaukius ir stilingus namus. Rinkitės Jums tinkančius dydžius, dizainus ir kilimų formas. Jei turite klausimų, visada galite kreiptis tiesiai pas mūsų specialistus, jie su malonumu Jums pagelbės.

Kilimai internetu

Visus šiuo kilimus, kilimėlius ir kilimų takus galima įsigyti internetu. Kilimai yra pagaminti Europos Sąjungoje, čia pat ir sandėliuojami, tad pristatymas yra labai greitas. Kilimai su akcija ar kilimai su nuolaida yra dažnas reiškinys mūsų svetainėse, tad pasinaudokite šia proga - gera kaina ir aukšta kokybė yra prieinama jau kiekvienam. Jeigu Jums sunku nuspręsti dėl kilimų dydžių, formų ar spalvų, kreipkitės pas mus ar mūsų partnerius ir išsirinkite savo svajonių kilimą.

Kiliminiai takai – idealios dovanos įkurtuvių proga

Kilimai – tai universalios dovanos, tinkančios tiek vyrams, tiek ir moterims, tad jei reikalingos dovanos tėvams, dovanos vestuvių proga ar net Kalėdinės dovanos – kilimai, kilimėliai ar kiliminiai takai tikrai galėtų būti neblogas variantas, ypač turint minty, kad tai labai kokybiškos, praktiškos ir ilgaamžės dovanos. Šias dovanas Jūsų mylimi žmonės panaudos visur bei kas kart pažvelgus į kilimus, primins Jus. Tai tikrai nuostabios, stilingos ir originalios dovanos kiekvienai progai.

Rodyti daugiau