NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Kiliminis takas Art Grey

Dydis: 60 x 180 cm

Kiekis:

Kaina:

144,95 €
144,95 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - liepos 25 .
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 3 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - liepos 25 dieną.
Pristatymo kaina siunčiant užsakymą autobusu - 6 €. Pristatysime Jūsų siuntą Lietuvoje tą pačią dieną! Jei į norimą miestą autobusas nebevažiuoja – siunta nukeliaus kitos dienos ryte. Numatomas pristatymas - liepos 25 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 5 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - rugpjūčio 1 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 15 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - rugpjūčio 2 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 25 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - rugpjūčio 6 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 30 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - rugpjūčio 14 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Kiliminis takas Art Grey

Išskirtinis dizainas, ypatinga kokybė ir įkvepiantis stilius – tai kilimai ir kiliminiai takai, kurie kuria jaukumo ir svetingumo įspūdį. Įvertinkite šiuos kilimus – mes mes esame tikri, Jūs juos pamilsite iš karto.

Išmatavimai: 60 x 180 cm. Kilimėlio guminis kraštas - 10 mm.

Sudėtis: paviršius - 100 % Poliamidas, pagrindas - 100 % guma.

Aukštis: 7 mm. Svoris: ~ 1,94 kg.

Charakteristika: plaunamas kilimas.

Pagaminti Europos Sąjungoje, remiantis ISO standartais. 5 metų garantija.

Madingi kiliminiai takai ir kilimai Jūsų namų interjerui

Kodėl rekomenduojame rinktis tik plaunamus kiliminius takus? Panagrinėkime atidžiau jų pagrindinius privalumus:

  1. Visi kilimai, kiliminiai takai ir kilimėliai yra skalbiami, tad jūs galite užtikrinti nuolatinę higieną ir švarą patalpose.
  2. Jie yra tinkami džiovinti automatinėse džiovyklėse.
  3. Idealus pasirinkimas alergiškiems žmonėms, nes dažnai plaunami kilimai mažiau teršia orą dulkėmis ir kietosiomis dalelėmis. Mažiau dulkių – geresnė Jūsų sveikata.
  4. Puikus pasirinkimas turintiems šunis ir kates ar kitus augintinius.
  5. Neslidūs kilimėliai, stabiliai gebantys išlikti toje pačioje vietoje.
  6. Tinkantys šildomoms grindims.
  7. Intensyvios, neblunkančios spalvos.
  8. Sugeriantys garsą.
  9. Itin lankstūs bei plokšti, tad tiks beveik prie visų durų.

Naudojimas: kiliminiai takai koridoriui ir virtuvei, kilimai svetainei, miegamajam, vaiko kambario kilimai, kilimai terasai ir t.t.

Svarbu. Sąveika su guma dengtais kilimais ir kilimėliais gali pakeisti grindų paviršiaus spalvą, jei jie patiesti ant PVC, linoleumo ar  šviežiai alyvuoto parketo grindų.

Kaip prižiūrėti kilimus paprastai?

Mes rekomenduojame išskalbti kilimą ar kilimėlį prieš pirmąjį naudojimą vadovaujantis priežiūros etiketėmis nurodytomis ant gaminio (neviršykite 60 laipsnių temperatūros, naudokite švelnią plovimo priemonę). Pirmasis skalbimas ištiesins kilimo ar kilimėlio pluoštą, suaktyvins plaukelius bei išlygins visas raukšles atsiradusias dėl transportavimo. Naudodamiesi skalbimo mašina nesirinkite daugiau nei 800 apsukų.

Kilimas ar kilimėlis gali būti džiovinamas džiovyklėje pasirenkant 'lengva priežiūra' arba 'mišrus audinys' programą arba tiesiog patiesę jį ant žemės. Rekomenduojame skalbti kilimėlį ar kilimą maždaug 3–4 kartus per metus arba žinoma daugiau, jei jis yra intensyviai naudojamas arba išsitepė.

 

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

Rodyti daugiau

Vadovaukitės kilimo priežiūros ženklais, kuriuos rasite kiekvieno kilimo nugarinėje pusėje. 

Nėra būtina skalbti šio kilimo prieš pirmąjį naudojimą.

Rekomenduojame skalbti kilimą maždaug kas pusę metų arba žinoma dažniau, jei jis yra intensyviai naudojamas arba išsitepė.

Skalbdami kilimą skalbimo mašinoje neviršykite 60 laipsnių temperatūros, naudokite švelnią skalbimo priemonę. Naudodamiesi skalbimo mašina nesirinkite daugiau nei 800 apsukų.

Išskalbtą kilimą ištieskite lygiai, kad jis išdžiūtų.

Didesnius kilimus, kurių išmatavimai - 170 x 240 cm, 140 x 200 cm, 110 x 175 cm ir 80 x 200 cm - mes rekomenduojame skalbti švaros centruose, kurie turi didesnes, didesnių pajėgumų skalbimo mašinas.

Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą.
*Jei siunta dėl jos dydžio netelpa į DPD terminalą, susisiekus su klientu, siuntą siunčiame nemokamai su DPD kurjeriu kliento nurodytu adresu.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (*išskyrus Kuršių Neriją) - 3 Eur.
Gaminius esančius mūsų sandėlyje nurodytu adresu Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val.
Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu, pristatymo kaina - 5 Eur.
Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis.
Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.
Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą.
Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 15 Eur. Pristatymo trukmė priklausomai nuo šalies - 3-7 d.d.
Prekes į UK pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 20 Eur. Pristatymo trukmė - 5-7 d.d.
Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu LT paštu, pristatymo kaina - 30 Eur. Jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS.
* Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).