NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kaina
   
Dydis
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Tekstiliniai spalvoti kabeliai Jūsų namas ir biurui už gerą kainą.


Mūsų elektros laidai yra padengti įvairių spalvų viskoze, todėl kiekvienam, kuriam reikalingi spalvoti laidai, ras sau tinkantį. Įvairių rūšių, dvigysliai, trigysliai, pinti, spalvoti kabeliai gaminami Lietuvoje taikant aukščiausios kokybės standartus. Jei Jums reikalingas juodas, baltas ar spalvotas laidas ar kabelis lempai, šviestuvui ar sienai, čia geriausias pasirinkimas už gerą kainą. Visi laidai lempoms ar šviestuvams parduodami internetu. 
Spalvoti tekstiliniai kabeliai taip pat naudojami sienoms dekoruoti. Šie interjeriniai ir dekoratyviniai laidai yra tokie patys, kaip spalvoti kabeliai šviestuvams. Jūs reikalingi spalvoti laidai ir spalvoti kabeliai dabar? Ieškote laido šviestuvui ar kabelio lempai? Reikalingas juodas ir raudonas pintas laidas sienai dekoruoti – kreipkitės pas mus. Viską turime sandėlyje, Vilniuje.
Šie elektros laidai tinka bet kokiam interjerui. Spalvoti tekstiliniai kabeliai yra labai universalūs. Patys populiariausi yra balti, juodi, raudoni, geltoni spalvoti laidai.
Baltas laidas, juodas laidas ir raudonas laidas dažniausiai naudojamas šviestuvui, juodas laidas lempai pastatomai. Spalvotas laidas ir spalvotas kabelis ar pintas laidas – sienai dekoruoti. Tačiau, jei reikalingi kitų spalvų spalvoti laidai ir spalvoti kabeliai, viską galite rasti ir pirkti internetu gera kaina www.lietuviskigaminiai.lt 
Visi elektros laidai ir spalvoti tekstiline kabeliai yra sertifikuoti.
Yra platus spalvotų kabelių ir spalvotų laidų ir pintų kabelių pasirinkimas: 2X0,75, 2X1,5, 3x0,75.
Lietuviški spalvoti kabeliai ir spalvoti laidai lempai, šviestuvui, sienai – RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ!

Rodyti daugiau