NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

BBQ sezonas atidarytas! Sultingi mėsos kepsniai, šašlykai, kepsninės, šašlykinės, malkos – atrodo viskas, ko reikia geram vakarėliui su draugais. Vis dėlto, norint išvengti nemalonumų bečirškinant mėsą, reikalinga gera apsauga – odinė BBQ prijuostė arba kitaip tariant odinis žiurstas, kuris apsaugotų jūsų aprangą nuo mėsos sulčių ir ugnies žiežirbų.

Visi mūsų odiniai žiurstai yra universalūs, skirstomi tik į du dydžius – įprastas dydis ir dydis stambesniems mėsos mėgėjams – XXL. Odinėse prijuostėse yra prisiūti reguliuojami diržai, todėl kiekvienas gali prisitaikyti dydį tokį, koks jam yra patogus.

Odinių žiurstų gamyba

Visi žiurstai (Canvas Apron) yra gaminami tiek mūsų ženklui, galime gaminti ir kitiems, pagal specialius užsakymus. Dažniausiai naudojama minkšta itališka oda, siekiant kuo daugiau komforto. Prijuostės kišenės, laikikliai ir kitos detalės gali būti prisiuvamos iš kitos spalvos odos, siekiant tam tikrų dizaino sprendimų ar pasiūti, kaip įmanomą įdomesnę prijuostę. Jei klientai pageidauja, galime aksesuarus parinkti pagal jų pageidavimus, tačiau šiuo atveju gamybos procesas gali užtrukti. Jei BBQ odinės prijuostės gaminamos pagal specialius užsakymus, gamybos terminas derinamas visada atskirai, kuris priklauso nuo užsakymo kiekio, sudėtingumo ir žaliavų užpirkimo. Gamybos kaina taip pat visada derinama atskirai, tačiau mūsų tikslas – gera kaina ir nepriekaištinga kokybė.

Kiekviena odinių žiurstų partija gali būti skirtinga dėl odos spalvų tonų skirtumo, t.y. kiekvieną kartą gali skirtis šiek tiek odos atspalviai.

Jei reikalingi personalizuoti gaminiai, suasmeninti, vardiniai ar su logo, mes odą graviruojame lazeriu. Jei šios paslaugos nėra nurodyta prekių aprašyme, susisiekite su mūsų specialistai. Graviravimas, personalizavimas ar vardiniai daiktai visada turi aukštesnę pridėtinę vertę ir labiau vertinami visų.

Gera kaina ir greitas pristatymas

Visi odiniai žiurstai parduodami internetu. Kainos gali kisti priklausomai nuo gamybos ir odos kainos. Vis dėlto kartais odinės prijuostės gali būti parduodamos su nuolaida ar akcija, siekiant pamaloninti mūsų klientus. Nuolaidos ir akcijos įprastai būna ribotą laiką.

Visi mūsų gaminiai įprastai būna sandėlyje, todėl mes galime užtikrinti, kad greitas pristatymas yra mūsų privalumas. Dažniausiai taikomas nemokamas pristatymas į paštomatą, jei prekės aprašyme ar gaminio kortelėje nėra nurodyta kitaip.

Dovanos vyrams ir moterims – personalizuotos dovanų idėjos

BBQ odinė prijuostė – nuostabi dovana tiems, kurie mėgsta gaminti. Tai labai praktiškas, visada naudingas ir ilgaamžis gaminys, kuris tarnaus ilgai ir džiugins jo turėtoją. Tad odiniai žiurstai kaip dovanos maistą gaminti mėgstančioms moterims ar vyrams – idealios dovanų idėjos, kai reikalingos originalios, praktiškos dovanos.

Jūsų brangus žmogus mėgsta čilinti? Padovanokite jam išskirtinį vardinį žiurstą, nes personalizuotos dovanos visada kelia nepakartojamas emocijas ir yra geriausias pasirinkimas ieškantiems originalios dovanos.

Rodyti daugiau