NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Odinės prijuostės BBQ
  • Virtuvinės prijuostės
  • Stilingos prijuostės
  • Pirties prijuostės
Rinkiniai
Kaina
   
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Kaip išsirinkti stilingą, kokybišką ir kerinčią prijuostę? Visos prijuostės internetu vienoje vietoje! Puiki kokybė, įdomūs dizaino sprendimai, gera kaina ir greitas pristatymas – tai yra mūsų privalumas. Neradote Jums patinkančio motyvo ar dizaino? Nieko tokio – mes pagaminsime! O dabar trumpai apie mūsų galimybes.

Stilingos prijuostės

Šiandien dienai prijuostė turi būti ne tik patogi, atlikti apsauginę funkciją, bet ir būti stilinga. Juk gaminti maistą taip pat norisi atrodyti gražiai. O kaip puiki nuotaika, tai ir gaminamas maistas skanesnis. Visos mūsų pristatomos prijuostės gali būti pagamintos iš odos arba tekstilės. Įvairios formos, praktiškas medžiagiškumas, įmantrios formos ir smagios detalės  - tai stilingos ir originalios prijuostės apibrėžimas. Ir ta prijuostė laukia Jūsų. Būkite stilingi, madingi ir originalūs, kad ir kur bebūtumėte – virtuvėje, lauke ar maisto gaminimo festivalyje. Išsiskirti dar niekada nebuvo taip lengva.

Prijuostės moterims, vyrams ir vaikams

Moteriškos prijuostės virtuvei, darbui ir daržui, kaip ir vyriškos prijuostės ar vaikiškos gali būti gaminamos pagal mūsų kolekciją arba individualiai. Prijuostės moterims dažniausiai išsiskiria savo dizainu, pasiuvimo forma, spalvomis ir dizainu. Čia dominuoja daug ryškių ir spalvingų audinių, motyvų ir smagių prijuostės aksesuarų, kurie būdingi moterims. Prijuostės vyrams siuvamos dažniausiai pasirenkant bazines spalvas, paįvairinant tam tikrais aksesuarais, smagiais paveikslėliais ar simboliais. Prijuostės vaikams išsiskiria vaikiškais dizainais ir atitinkamais dydžiais. Reikėtų atkreipti dėmesį, kad dažnu atveju prijuostės gaminamos universalios, retai skirstomos į dydžius, o pačių prijuosčių dydis dažniausiai reguliuojamas diržais.

Odinės prijuostės BBQ

Odinės prijuostės dažniausiai naudojamos kepant lauke, ar ten kur yra atvira ugnis. Tai solidi prijuostė, suteikianti šefo pojūtį. Mėgstate gaminti lauke, kepti šašlykus ant iešmo, barbeque, dirbti su griliumi? Tokiu atveju – odinė prijuostė kaip tik Jums. Tai stilinga, originali ir solidi prijuostė visais gyvenimo atvejais. Dydis reguliuojamas diržais, tačiau ypač stambiems valgio gaminimo mėgėjams turime ir XXL dydį. Rinkitės prijuostes iš mūsų kolekcijos ir džiaukitės aukšta gaminių kokybe.

Prijuostės su užrašu

Dauguma mūsų prijuosčių gali būti su užrašu, vardinės ir personalizuotos. Jeigu galvosite apie prijuostę kaip apie dovaną, tai personalizuotos dovanos kaip tokios, visada turi daug daugiau emocinio potencialo, nei įprastos dovanos gimtadienio ar Kalėdų proga. Personalizuotos dovanos visada parodo išskirtinį Jūsų dėmesį mylimam žmogui, o ir pats gavėjas visada su dideliu džiaugsmu prisimins ir Jus. Tad tikrai, nedelskite ir išbandykite mūsų gamybines galimybes – užsisakykite prijuostes su užrašu ar kitais motyvais ir mes pagaminsime originalią ir vienetinę prijuostę.

Jei turite papildomų klausimų, visada galite kreiptis tiesiogiai pas mūsų specialistus.

Rodyti daugiau