NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Namų kvapo ir sojų žvakės rinkinys

Minimalus užsakymas verslo klientams – 10 vnt.

Kiekis:

Kaina:

29,80 €
29,80 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - kovo 8 .
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 3 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - kovo 8 dieną.
Pristatymo kaina siunčiant užsakymą autobusu - 6 €. Pristatysime Jūsų siuntą Lietuvoje tą pačią dieną! Jei į norimą miestą autobusas nebevažiuoja – siunta nukeliaus kitos dienos ryte. Numatomas pristatymas - kovo 8 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 5 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - kovo 18 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 15 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - kovo 19 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 25 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - kovo 21 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 30 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - kovo 29 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Namų kvapo ir sojų žvakės rinkinys

Rinkinys Nr. 2 - rinkinį sudaro - namų kvapas su lazdelėmis (100 ml) ir kvepianti sojų vaško žvakė.

Minimalus užsakymas verslo klientams – 10 vnt.

Namų kvapas su lazdelėmis:

talpa - 100 ml. 8 vnt. juodos lazdelės.

Pagrindinės kvapo natos - raudonosios vynuogės, obuoliai ir ambra. 

Naudojimo laikas: iki 160 dienų.

Šis namų kvapas pagamintas maišant kvapniuosius aliejus, kvapų bazę bei parfumus. Itin paprasta naudotis - pakuotėse esančias lazdeles įdėkite į atidarytą stiklinį buteliuką. jei pageidaujate intensyvesnio aromato, lazdeles ištraukite ir apverskite, tada vėl įstatykite į buteliuką. 

Kvepianti sojų vaškų žvakė:

šios žvakės kvapo sudėties natos - apelsino ir baltojo šokolado aromatas.

Degimo trukmė - 35 val.

Žvakei naudojame medvilninį knatą, kuris yra storesnis nei įprasti, tad kartais degdama žvakės liepsnelė gali imti spragsėti, taip pat gali pasirodyti tamsus dūmelis. Jei taip atsitinka, užgesinkite žvakę ir pakirpkite knatą, kad jo ilgis būtų apie 1 cm. Toliau galite vėl mėgautis žvake.

Svarbu - nepalikite degančios žvakės be priežiūros.

Saugumo informacija:

Sudėtyje yra: Linalyl acetate; D-limonene; Linalool; Ethyl 2,3-epoxy-3-phenylbutyrate; Geraniol; α-hexylcinnamaldehyde; 7-hydroxycitronellal; (E)-1-(2,6,6-Trimethyl-2-cyclohexen-1-yl)-2-buten-1-one.

Atsargumo priemonės. Gali sukelti alerginę odos reakciją. Sukelia ilgalaikius padarinius ir toksiška vandens organizmams. Saugokite nuo vaikų. Jei prireikė medicinos pagalbos, turėkite produkto pakuotę arba etiketę. Jei medžiaga išteka - surinkite. Venkite patekimo į aplinką. Talpą bei turinį išmeskite laikydamiesi nacionalinių reikalavimų.

 

Minimalus užsakymo kiekis personalizuotai pakuotei - 50 vnt.

Dėl didesnių prekių kiekių, individualaus dizaino ir užsakymų, kreipkitės el. paštu - lietuva@lietuviskigaminiai.lt arba telefonu +370 655 77669.

 

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

Rodyti daugiau
Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą.
*Jei siunta dėl jos dydžio netelpa į DPD terminalą, susisiekus su klientu, siuntą siunčiame nemokamai su DPD kurjeriu kliento nurodytu adresu.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu jūsų nurodytu adresu Lietuvoje (*išskyrus Kuršių Neriją) - 3 Eur.
Gaminius esančius mūsų sandėlyje nurodytu adresu Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val.
Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu, pristatymo kaina - 5 Eur.
Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis.
Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.
Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą.
Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 15 Eur. Pristatymo trukmė priklausomai nuo šalies - 3-7 d.d.
Prekes į UK pristatome su DPD kurjeriu*, pristatymo kaina - 20 Eur. Pristatymo trukmė - 5-7 d.d.
Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu LT paštu, pristatymo kaina - 30 Eur. Jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS.
* Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).