NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Dovanų rinkiniai B2B
  • Dovanų dėžutės B2B
  • Pledai B2B logo
  • Šalikai B2B logo
Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai

Reprezentaciniai lietuviški gaminiai - geriausios dovanų idėjos Lietuvos įmonėms pristatyti save ir savo šalį.

 

Rinkitės dovanas iš plataus Lietuvoje pagamintų gaminių ir produktų asortimento - jos bus atitinkamai supakuotos, personalizuotos pagal Jūsų poreikius bei paženklintos įmonės logotipu.

Populiariausios reprezentacinių gaminių kategorijos:

Regioniniai raštų pledai: Aukštaitiją, Žemaitija, Suvalkija, Dzūkija ir Mažoji Lietuva

Visi pledai pagaminti Lietuvoje iš 100 proc. vilnos, o raštai simbolizuoja turtingą Lietuvos istoriją.

Skirtingi Lietuvos regionai turi skirtingas savo istorijas, todėl kiekviename pledo rašte atsispindi to regiono kultūrinis paveldas.

Pledai yra supakuoti į reprezentacines dėžutes, kurios gali būti personalizuotos su įmonių logotipu UV spaudos, lazerio ar šilkografijos pagalba.

Pledai gali būti komplektuojami su informaciniais atvirukais, kurie nupasakoja pledų raštų prasme, palinkėjimais ar kitais gaminiais. Daugiau apie pledus galite rasti čia https://www.lietuviskigaminiai.lt/katalogas/verslo-dovanos/pledai-b2b-logo/

Mediniai padėkliukai – reprezentaciniai Lietuvos miestai, lankytinos žymios vietos ir etno motyvų raštai su lietuviška simbolika atsispindi įvairiose medžio formose.

Šios verslo dovanos yra bene vienos iš populiariausių tradicinių reprezentacinių dovanų, nes yra praktiškos, nebrangios, lengvai transportuojamos. Čia nesunkiai galima išgraviruoti ir įmonės logotipą. Visi padėkliukai yra supakuoti į dovanų dėžutes.

Lininiai gaminiai – tai tradiciniai lietuviški gaminiai, kurie visada gerai atpažįstami pasaulyje.

Rinkitės iš plataus lino asortimento – servetėlės, staltiesės, lininiai pledai bei rankšluosčiai ir kiti gaminiai,  mes Jums juos supakuosime.

Mes galime taip pat pasiūlyti individualius gaminių raštus atskiriems Jūsų reprezentaciniams projektas, tačiau dėl to reikia kreiptis atskirai.

Lietuviški  produktai: medus, tradiciniai duonos kepiniai, obuolių sūriai ir kt.

Džiaugiamės, kad palaikote lietuvišką pramonę bei lietuvišką ūkį ir garsinate Lietuvos vardą pasaulyje. Ačiū Jums už tai, kad renkatės „Pagaminta Lietuvoje – Made in Lithuania“ gaminius.

Rodyti daugiau