NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kaina
   
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

MOTERIŠKI ŠALIKAI IR ŠALIAI

 

Kiekviena moteris yra individualybė, turinti savo stilių ir skonį norus ir lūkesčius, todėl ji privalo visada atrodyti puikiai. Tai kiekvienos moters pasirinkimas ir jos asmenybės išraiška.

Me tai žinome, todėl kuriame ir gaminame šalikus ir šalius visada su didele aistra ir įkvėpimu.

Kokybė, kokybė ir dar kartą kokybė

Kokybiški šalikai ir šaliai moterims – tai ne tik bendro pobūdžio klišė, kuri iš pažiūros svarbi tik pirkimo momentu. Šalikas ir šalis moteriai yra svarbi garderobo detalė, kuri daug nusako apie moters įvaizdį, mados suvokimą ir jos požiūrį į savo stilių, o neretai gali padėti paslėpti tuos pačius stiliaus trūkumus ir nevykusios mados nesusipratimus bet kurioje situacijoje.

Kokybiški šalikai ir šaliai pasižymi gebėjimu išlaikyti savo pradinę formą ir spalvas, yra ilgaamžiai, nesivelia, nesipūkuoja, nelinkę glamžyti. Jie išsiskiria savo šilkiniu vilnos blizgesiu, yra švelnūs ir lengvi.

Lininiai šaliai (šalikai) privalo išlaikyti savo formas ir sodrias spalvas. Reikia pažymėti, kad kiekvieną kartą skalbiant liną, jis minkštėja, todėl laikui bėgant šalį vis maloniau nešioti.

Skandinaviškas stilius

Visi mūsų parduodami moteriški šalikai bei šaliai yra priskiriami skandinaviškam stiliui, kuriame dominuoja žemės spalvos ir santūrūs linijiniai elementai.

Kita vertus šiuolaikinis skandinaviškas stilius nevengia ir ryškesnių spalvų, tačiau paprastai apsiriboja vienspalvių šalikų siluetuose ar langelių, linijų fragmentuose.

Ir nors šie šalikai ir šaliai gaminami kaip garderobo dalis prie klasikinės verslo aprangos, tačiau juos neabejotinai galima nešioti laisvalaikiu ir kiekvieną dieną.

Tai yra viena iš priežasčių, dėl kurių šie šalikai yra tokie populiarūs.

Kaip prižiūrėti šalikus

Pirmiausia reikia vadovautis šalikų priežiūros ženklais.

Vilnoniai šalikai yra pagaminti iš itin plonos ir švelnios vilnos, todėl rekomenduojamas sausas cheminis valymas. Vis dėlto, jeigu nusprendėte plauti šaliką namuose, plaukite drungname vandenyje praskalaujant su natūraliomis vilnai plauti skirtomis priemonėmis, jokiais būdais netrinti, o išplovus – negręžti. Ištieskite šaliką ant rankšluosčio pradžiūti.

Lininius šalius plauti rankomis.

Moteriškas šalikas – puiki dovana

Visi vilnoniai šalikai ir šaliai turi aukštos kokybės dovanų dėžutes, todėl Jūsų pasirinkimas visada atrodys nepriekaištingas. Plati spalvų gama leis išsirinkti norimą šaliką ar šalį, su kuriuo kiekviena moteris atrodys stulbinančiai.

Vilnoniai šalikai kaip dovana puikiai tinka įvairiomis progomis, ypač kaip gimtadienio ar Kalėdinės dovanos.

Išsirinkite savo šaliką ir atrodykite visada stilinga.

Rodyti daugiau