NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Vilnonis pledas su kutais Dzūkai

Spalva: Pilka/balta

Dydis: 130 x 180 cm

Kiekis:

Kaina:

59,80 €
115 €
59,80 €
115 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - gegužės 25 dieną.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 2,90 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - gegužės 25 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 2,90 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - birželio 1 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 11,90 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - birželio 2 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 14,90 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - birželio 6 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 23 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - birželio 14 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Vilnonis pledas su kutais Dzūkai

Pledo dydis: 130 x 180 cm. su kutais.

Gaminio sudėtis: 100 proc. Naujosios Zelandijos avių vilna.

Spalva: balta/pilka. 

Tikras DZŪKIŠKAS pledas – visiems grybautojams, uogautojams ir gamtą mylintiems žmonėms. Jei ne grybai ir ne uogos, dzūkų mergos būtų nuogos.

Kokybė

Šie žakardinio tipo pledai pagaminti tik iš aukščiausios kokybės Naujosios Zelandijos avių vilnos. Visi gamybos procesai kaip verpimas, audimas ir apdaila atliekami Lietuvoje, todėl asmeniškai galime prižiūrėti visus procesus ir garantuoti dėl nepriekaištingos kokybės.

Pledai yra minkšti, švelnūs ir ilgaamžiai, o vilna, tinkamai naudojama ir prižiūrima, nėra linkusi veltis ir pūkuotis.  Dėl šios priežasties, mūsų pledai dažnai naudojami kaip reprezentacinės dovanos įmonėms ir valstybinėms institucijoms, kur reikalavimai kokybei yra itin griežti.

Dizainas

Dzūkiškų motyvų pledas yra mūsų etno dizaino kolekcijos dalis. Čia sudėta visa meilė ir išskirtinis dėmesys Dzūkijos krašto žmonėms, jų tradicijoms ir paveldui.

Dzūkiški raštai atspindi gyventojų gyvenimo būdą ir vietovę, nes smėlingoje Dzūkijoje pagrindinis gyventojų pragyvenimo šaltinis buvo miškas. Žmonės medžiojo, grybavo, uogavo, kirto medžius, tašė sienojus, gamino pabėgius, žvejojo, darė namų apyvokos daiktus. Bene visi tradiciniai amatai ir verslai - ekologiški, kadangi dirbama naudojant vietines, atsinaujinančias, natūralias medžiagas. Dzūkai liejo žvakes, audė, pynė vyžas, krepšius iš vytelių, balanų, šaknų. Dzūkių moterų drabužiams bei namų tekstilei būdingas spalvų, dryžių ir langelių margumas. Stambieji audeklų langai pasmulkinti spalvotais matmenų ar ataudų siūleliais. Platieji dryžiai dalijami į vis smulkesnius. Žvaigždučių raštai išmėtyti po visą audeklo plotą.

Gamyba

Visi šios kolekcijos pledai yra pagaminti Lietuvoje laikantis aukščiausių kokybės standartų. Pledai taip pat gali būti gamini pagal individualius įmonių užsakymus (taikomas minimalus kiekis), jiems gali būti prisiūnamos vardinės etiketės, yra galimybė išsiuvinėti įmonių logotipus ar kitaip personalizuoti gaminius. Esant poreikiui, visada rekomenduojame kreiptis telefonu ar el. p. info@lietuviskigaminiai.lt dėl gamybos poreikių.

Naudojamas

Pledas gali būti naudojamas tiek žiemos, tiek ir vasaros laiku. Idealus pasirinkimas mėgstantiems keliauti ar aktyviai leidžiantiems laiką gamtoje. Puikiai derinasi įvairiuose namų interjeruose, gali būti naudojamas ir kaip antklodė, užklotas ar patiesalas. Gaminys labai praktiškas, nes nesudėtinga jo priežiūra. Rekomenduojame kaip galima dažniau pledą vėdinti. Jeigu yra poreikis pledą išplauti, vadovaukitės gaminio priežiūros etiketėmis.  

Dovanos

Visi pledai turi dovanų dėžutes, todėl tai ideali dovana ieškantiems prasmingos, praktiškos ir šiltos dovanos. Tai gali būti dovanos tiek vyrams, tiek ir moterims.

Pagaminta su meile Dzūkijai ir jos gamtai.

 

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
Pristatymo kaina Lietuvoje - 2,90 Eur. 
Gaminius, esančius mūsų sandėlyje, Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) nurodytu adresu pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val. Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis. Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.  Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą. Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*: Latvija, Estija, Lenkija: pristatymo trukmė - 4 d.d.. Kaina 9.99 €. Austrija, Vokietija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Belgija, Čekija, Liuksemburgas, Slovakija: pristatymo trukmė - 5 d. d. Kaina - 11.99 €.  Olandija, Danija, Airija, Vengrija, Slovėnija: pristatymo trukmė - 6 d. d. Kaina - 12.99 €.  Ispanija, Italija, Portugalija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 13.99 €.  Bulgarija, Graikija, Rumunija, Kroatija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 16.99 €.  Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu (jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS): Norvegija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 12.99 €. D.Britanija, Šveicarija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 15.99 €. * Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).