NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   

Išskirtiniai namų kvapai UNU

Namų kvapai – tai ne tik kvapas, tai daug daugiau. Jis nusako namų šeimininkų įpročius, skonius, suteikia namams charakterį bei pagyvina interjerą. Kokį kvapą pasirinkti, tai kiekvieno individualus reikalas, svarbu, kad namų kvapas tiktų Jums ir aplinkiniams, jaustumėtės komfortabiliai ir jaukiai. Tad nenuostabu, kad namų kvapas yra namų filosofijos objektas, kuris dažnai aptariamas, dėl kurio diskutuojama ir vyksta nuolatinė to geriausio kvapo paieška.

Mūsų namų kvapų kolekcija – tai populiariausi ir dažniausiai pasirenkamų ingridientų mišiniai, iš kurių tikrai išsirinksite labiausiai tinkantį  ir patinkantį.

  1. Namų kvapas su lazdelėmis „Milan“. Jums patinka Obuolių, Raudonosios vynuogės ir Ambra kvapų natos? Tada šis kvapas kaip tiks Jums. Tai vienas populiariausių mūsų pirkėjų pasirinkimų. Neįtikėtinai gaivus ir lengvas kvapas, patinkantis tiek išrankiam jaunimui, tiek ir visada žavingai moteriai ar vyrui.
  2. Namų kvapas „Paris“ – tikras prancūziškas žavesys, kur karaliauja išskirtinis maistas, menas, mada ir stilius. Pagrindinės dominuojančios kvapų natos:  Greipfrutas, Raudonasis apelsinas, Rožių žiedai. Šis namų kvapas išsiskiria savo lengvumu ir gaivumu su ryškia citrusinių vaisių kvapų gama. Tai kvapas, gyvenimą mylintiems ir juo besimėgaujantiems.
  3. Solidus ir nepriekaištingas namų kvapas „London“ – išskirtiniems namams, turintiems savo charakterį. Čia dominuoja Nerolio, Šalavijo ir Baltojo pačiulio natos, kurios alsuoja prabanga, solidumu ir ramybe.
  4. Namų kvapas „Barcelona“ - tikras ispaniškas žavesys ir temperamentas, dvelkiantis neapsakoma ramybe ir gaivumu. Čia ir išryškėja Sandalmedis, Migdolai, Kavos pupelės natos, kurios kas kartą primena – „... taip, tai nutiko Barselonoje“. Tikrai išskirtinis kvapas, kurį visada galime rekomenduoti.  
  5. Namų kvapas „Oslo“ – tai tarsi geras prancūziškas vynas, ar belgiškas šokoladas, - subrendęs, išskirtinis ir turintis savo charakterį. Čia pražysta Apelsino, Eukalipto ir Sandalmedžio kvapų natos, kurios suteikia jaukumo ir šiltumo net ir šaltą žiemą.  
  6. Namų kvapas „Stockholm“ – tai prabangus kvapas Jūsų namams. Tai tarsi aukščiausia klasė, kurią renkasi Jūsų miesto elitas. Mėgaukitės Sandalmedžio, Baltojo kedro, Gintaro kvapų natomis ir atraskite įperkamą prabangą iš naujo.
  7. Namų kvapas „New York“ – tai tarsi amerikietiška svajonė, kupina paslapčių, galimybių ir nuotykių. Pajuskite Kardamono, Snapučio burbono ir Vanilės natas ir atsipalaiduokite – ramybė, jaukumas ir saldus gyvenimas Jums ranka pasiekiamos. Juk tai New York – galimybių miestas!

Kvapnios dovanos moterims ir vyrams

Kai reikalingos dovanos, ko gero, kyla daug klausimų. Ką geriausia padovanoti, kuo nustebinti ir kas šiandien yra ant bangos. Be jokios abejonės, visos dovanos yra labai individualus reikalas ir kas tinka vienam, dar nereiškia, kad patiks ir kitam. Vis dėlto, jei vertintumėme praktiškumą ir universalumą, tikriausiai namų kapas kaip dovana tame sąraše tikrai atsidurtų, ir tai yra ne tik dėl kvapo, bet ir dėl emocijos ir atmosferos, kurią jis geba sukurti.

Mūsų siūlomas namų kvapų asortimentas yra pagamintas Lietuvoje, naudojant aukštos kokybės ingredientus. Tad nenuostabu, kad kvapas yra sodrus ir ilgai išliekantis. Tą mūsų klientai pastebėjo jau seniai, tad nenuostabu, kad jie vis kaskart sugrįžta to pačio pirkinio. Tad nėra nieko keisto, jog mūsų pristatomi namų kvapai sulaukia daug pagirų, o ir dovanojami savo draugams, artimiems žmonės vis dažniau ir dažniau.

Kad dovana atrodytų nepriekaištingai, mes pasirūpinome išskirtiniu įpakavimu. Estetiška ir prabangiai atrodanti juodos spalvos pakuotė visada suteikia dovanai išskirtinumo ir prabangos jausmo. Tad išsirinkti stilingas dovanas dar niekuomet nebuvo taip paprasta.

Rinkitės šiuos namų kvapus, kai reikalingos dovanos moterims ar vyrams, gimtadienio ar įkurtuvių proga. Reikalinga dovana draugei, ar dovana mamai, o gal sesei – nedvejokite, išsirinkite mėgstamą kvapą ir džiaukitės suteiktu neapsakomu džiaugsmu ir dėkingumu. Juk net ir mažos dovanos stiprina draugystę.

Namų kvapai – idealios verslo dovanos kiekviena proga

Kodėl namų kvapai yra puiki verslo dovanų idėja? Atsakymas yra paprastas – dėl savo universalumo. Tad panagrinėkime atidžiau didžiausius tokio sprendimo privalumus.

  1. Verslo dovanos ne tik turi atrodyti puikiai, tačiau ir kelti malonias emocijas bei neužmirštamus prisiminimus. Universalus, daugeliui patinkantis kvapas ko gero yra tikrai geras pasirinkimas. Iš kitos pusės, tai labai praktiška dovana, kurią galima panaudoti visur. Tad rinkitės mūsų kolekcijos mėgstamą namų kvapą iš septynių variantų ir mėgaukitės neužmirštamais pojūčiais – juk kiekvienas namų kvapas yra toks unikalus.
  2. Prabangi namų kvapų stiklo tara su įmonės logo. Namų kvapas ir lazdelės yra klasika, ir čia jau nieko per daug nenustebinsi, tačiau personalizuota stiklo tara su įmonės simbolika, logo ar kita žinute daro visą šį sprendimą labai asmeninį ir personalizuotą. Juk visos personalizuotos verslo dovanos visada suteikia įmonei begalinės naudos, todėl visada verta apsvarstyti tokį variantą.
  3. Išskirtinė pakuotė su įmonės logo. Estetiška, kompaktiška ir personalizuota pakuotė su įmonė logotipu ar simbolika suteikia dovanai asmeniškumo ir išskirtinumo. Šiuo atveju – tai nuostabi pakuotė, kuria liks sužavėtas kiekvienas. Mes galime paruošti specialų dizainą su įmonės teikiamais norais ir prioritetais, pagaminti lipdukus ir juos užklijuoti, o papildomi sveikinimai suteiks dovanai neapsakomo jaukumo. Visos papildomos paslaugos skaičiuojamos ir derinamos atskirai, atsižvelgiant į pakuotės apdorojimo ir užbaigtumo lygį.

Kalėdų dovanos moterims ir vyrams

Kai reikalingos dovanos Kalėdoms, ko gero geriausia rinktis tai, kas teikia didžiausias emocijas. Namų kvapai ko gero yra tas pasirinkimas, su kuriuo neprašausite. Juk namų kvapas ne tik skleidžia malonų kvapą, tačiau yra ir puošnus namų dekoro elementas. Tad rinkitės Jums patinkantį namų kvapą su lazdelėmis ir džiaukitės įkvepiančiu ir stebinančiu Jums patinkančiu namų aromatu.

Namų kvapai yra labai universalios dovanos, tinkančios ir kaip dovanos moterims ir kaip dovanos vyrams, nepriklausomai nuo amžiaus. Jos tiks ir kaip dovanos mamai, žmonai ar merginai. Nuostabus kvapas, įdomus ir originalus įpakavimas tikrai neliks nepastebėti. Tad ko dar reikia laukti? Rinkitės, įsigykite ir mėgaukitės gražiausiomis metų šventėmis. Juk Kalėdos – stebuklų metas.

Rodyti daugiau