NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Spalva

Būti madingu ir stilingu šiandien dienai yra būtinybė bet kurioje gyvenimo situacijoje. Mes daug fotografuojamės, dalinamės savo story Instagram ar nuotraukomis Facebook, tad visada turime būti pasiruošę. Juk geras kadras kartais atsiranda ir netyčia.

Stilingos moteriškos ir vyriškos prijuostės

Kaip atpažinti stilių ir madą? Kur tai galima rasti? Iš tiesų, stilių ir madą kuriame mes visi, kad ir kur bebūtumėme, kad ir ką beveiktumėme. Tad kodėl gamindami maistą neturime jaustis stilingai ir pamiršti madą? Jokiai būdais ne. Tad nesivaržykite ir rinkitės mūsų kolekcijos stilingas prijuostes kiekvienai dienai.

Stilius, mada, kokybė, gera kaina – tai realybė, tai prijuostės internetu kiekvieną dieną. Rinkitės jums patinkančią, o mes pasistengsime ją atsiųsti kaip galima greičiau, o galbūt ir nemokamai.

Dovanos gimtadienio proga ar Kalėdinės dovanos

Jei reikalingos originalios dovanų idėjos – ko gero prijuostės būtų neblogas pasirinkimas. Tai stilingos dovanos, kurios gali būti ir personalizuotos ar kitaip suasmenintos. Rinkitės prijuostes su užrašu ar pačių atsiųstais motyvais ar nuotraukomis, ir padovanokite originalią dovaną nuo savęs. Juk visos personalizuotos dovanos parodo Jūsų asmeninį rūpestį dovaną dovanojamam žmogui.

Nesate tikri dėl dovanos? Susisiekite su mumis ir mes pasistengsime padėti Jūsų dovanų klausimais.

Rodyti daugiau