NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva

Merino vilnos termo apranga sportui, pagaminta pagal specialią technologiją, gali būti kelių tipų ir modifikacijų, priklausomai nuo to, kokia sporto šaka norima užsiimti:

DEVOLD termo rūbai bėgiojimui

Merino vilnos termo apranga yra idealus pasirinkimas norint bėgioti, nes merino vilna yra kvėpuojanti, geba sugerti kūno prakaitą iki 30 procentų savo masės, o net ir būdama drėgna palaiko optimalią kūno temperatūrą, todėl sportuojančiam žmogui nėra taip šalta. Iš kitos pusės, vilna turi savybę atiduoti drėgmę, t.y. greitai ją išgarinti, todėl net ir šlapi drabužiai greitai džiūsta ir vėl juos galima naudoti pasirinktai veiklai. Be to merino vilna pasižymi antibakterinėmis savybėmis, sudarydama nepalankią terpę joms daugintis, ko pasekome sumažėja skleidžiamas intensyvus nemalonus prakaito kvapas.

Vilnoniai termo rūbai slidinėjimui

Merino vilna ideali žiemos sportui, nes yra švelni, maloni bei idealiai palaiko kūno temperatūrą. Net ir ploni termo rūbai geba sukurti didelį komfortą, todėl Jums nebereikės dėl nieko jaudintis, teliks užsiimti savo mėgiama sporto šaka. Rinkitės termo rūbus aktyviam slidinėjimui ar pasyviam, priklausomai nuo kolekcijos. Esate aukštai kalnuose, kur temperatūra yra labai žema? Termo rūbai ekstremaliomis oro sąlygomis – geriausias pasirinkimas. Jeigu nežinote ar abejojate, ką su kuo derinti, kokius termo rūbus pasirinkti, visada galite susisiekti su mūsų konsultantais dėl konsultacijos.

Termo apranga armijai, žvejybai ir medžioklei

Termo apranga sporto gali būti pritaikoma ir kitoms veikloms, tarkim, ją pilnai galite naudoti kaip ir kitus termo rūbus, jei Jums reikalinga šilta apatinė apranga medžioklei, žvejybai ar armijai, ypač jei aktyviai yra judama. Termo rūbai gali būti taip pat ir kaip šilta motociklininkų apranga. Visus šiuos rūbus galima komplektuoti iš atskirų kolekcijų, norint pasiekti geriausią rezultatą. Kokybė, gera kaina, greitas pristatymas ir apsipirkimas internetu – tai yra didžiausi mūsų privalumai. Mėgaukitės specializuota termo apranga visais metų laikais, bet kurioje vietoje, bet kuriuo metu.

Viršutiniai termo rūbai sportui

Tai dažniausiai būna funkciniai termo džemperiai ar striukės, kurių paskirtis palaikyti kūno temperatūrą, apsaugoti nuo šalčio ir užtikrinti maksimalų sportuojančių žmonių komfortą.Viršutiniai termo rūbai idealiai deri su apatiniais termo rūbais, siekiant maksimalaus rezultato. Merino vilna, speciali gamybos technologija ir skandinaviškas dizainas – tai maksimalus pasirinkimas, norint atrodyti ir stilingai, ir jaustis šiltai bei užtikrintai. Jei turite klausimų, visada galite kreipti pas mūsų specialistus.

Merino vilnos sportinės kojinės

Čia galite rasti įvairių modifikacijų, dydžių, spalvų kojinių sportui. Merino vilnos kojinės slidinėjimui, bėgiojimui, dviračių sportui, žvejybai, medžioklei, alpinizmui, vaikščiojimui ir t.t. Jei turite klausimų, kreipkitės pas mūsų specialistus

Visi šios kolekcijos termo rūbai gali būti tiek vyriški, tiek moteriški ar vaikiški. Termo rūbai vyrams ar vaikams yra pristatomi kituose skyriuose.

Rinkitės merino vilnos kojines ir mėgaukitės šilumą ir komfortu už gerą kainą.

Idealios dovanų idėjos bet kokia proga

Šiltos, minkštos ir malonios vilnonės kojinės pradžiugins kiekvieną, nes tai praktiška, reikalinga ir visada panaudojama dovana. Merino vilnos kojinės gaminamos įvairių dydžių, todėl jos tiks ir kūdikiams, ir vaikams, ir moterims bei vyrams. Kojinės gali būti dovanojamos atskirai ar kaip dalis dovanų rinkinių. Dovanų rinkiniai susideda įprastai iš kelių skirtingų daiktų, kurie yra gražiai įpakuoti ar sudėti į dovanų dėžutę.

Tai idealus pasirinkimas, jei reikalingos dovanos moterims, ar ieškote Kalėdinės dovanos.

Devold prekinis ženklas

Čia galite rasti pasaulyje pripažinto Devold prekinio ženklo vilnones kojines, kurios vertinamos visame pasaulyje dėl savo kokybės, funkcionalumo ir patvarumo. Skandinaviška kokybė ir DEVOLD prekinis ženklas – tai yra tai, ko Jūs senai ieškojote.

Rodyti daugiau