NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva

Dirbate ar pramogaujate lauke? Ieškote kokybiškos, lengvos ir šiltos viršutinės aprangos, kuri netrukdytų judėti, jaustumės laisvai ir nevaržomai? Viršutiniai drabužiai iš vilnos ko gero yra vienas geriausių pasirinkimų, ypač šaltuoju metų lauki. Šiuolaikinės technologijos leidžia gaminti įvairias funkcines striukes, džemperius, palaidines ir kelnes, kurios ne tik nepraleidžia drėgmės, vėjo ar šalčio, tačiau užtikrina puikų mikro klimatą, suteikia lengvumo jausmo bei išsaugo šilumą.

Vilnoniai džemperiai

Mūsų pristatomi džemperiai iš vilnos ko gero yra tie viršutiniai rūbai, kuriuos privalo turėti kiekvienas. Tai funkciniai, termo savybių turinti viršutinė apranga, kuri idealiai geba palaikyti optimalią simbiozę su apatiniais termo rūbai, suteikdami puikų mikro klimatą, lengvumo jausmą ir šilumos savybes. Šiuos džemperius galima nešioti tiek vasarą tiek ir žiemą. Puikiai dėvisi, lengvai prižiūrimi, labai praktiški – jie Jums tarnaus bet kur ir bet kokiose situacijose. Reikalinga apranga žvejams – tinka. O gal šilti vilnoniai rūbai medžioklės sezonui? Tikrai geras pasirinkimas. Sportui? Mes rekomenduojame.

Tad ir ką beveiktumėte, vilnoniai džemperiai Jūsų nepaves. Ir tai liečia ne tik šilumą. Merino vilna, naudojama gaminant vilnonius džemperius, pasižymi taip pat anti bakterinėmis savybėmis, ko pasekoje drabužiai mažiau turi nemalonių kvapų kaip prakaito, gebėjimu sugerti drėgme ir vis tiek palaikyti optimalią šilumą. Tai ypač svarbu daug judantiems žmonėms. Be to merino vilna greitai džiūna, tad, net ir džemperį išplovus, jūs galite vėl greitai jį užsidėti.

Visi vilnoniai džemperiai gaminami iš plonos merino vilnos, tad jie yra labai švelnūs, lengvi, patvarūs, juos galima dėtis ir ant nuogo kūno. Tai gaminys, kurį mes rekomenduojame iš visos širdies.

Termo striukės

Visos funkcinės termo striukės yra gaminamos atsižvelgiant į tam tikrus poreikius, atsirandančius tam tikromis sąlygomis. Tai yra, laisvalaikio striukės, slidinėjimo striukės, striukės ekstremaliomis sąlygomis ir universalios striukės. Visų striukų pagrindinės funkcijos yra šios:

  1. Apsauga nuo šalčio;
  2. Apsauga nuo vėjo;
  3. Apsauga nuo lietaus;
  4. Gebėjimas pašalinti perteklinę kūno drėgmę, t.y. kvėpuojančios striukės;
  5. Apsauga nuo kūno šilumos praradimo.

Tiek vilnoniai džemperiai, tiek ir funkcinės striukės turi gaminio aprašymą, tad, jei nerandate papildomos informacijos apie gaminį, visada galite kreiptis pas mūsų profesionalius konsultantus.

 

Rodyti daugiau