NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   

Kiekviena kuprinė turi savo paskirtį. Vienos kuprinės yra kelioninės, kitos mokyklai, trečios - laisvalaikiui arba sportui. Jos visos turi būti stilingos, funkcionalios ir praktiškos. Atitinkamai pagal poreikius, mes kuriame, gaminame ir siūlome savo klientams prekinio ženklo UNU kuprines internetu. Tad kaip turėtų atrodyti šiuolaikinė kuprinė mokyklai? Panagrinėkime.

Mokyklinė kuprinė UNU – kiekvieno mokinio stiliaus dalis

Kiekvienas mes stengiamės išsiskirti – kas madingais drabužiais, kas turiningu laisvalaikiu ar įdomiu pomėgiu. Vis dėlto, kad ir ką bedarytų kiekvienas moksleivis, jam reikalinga mokyklinė kuprinė. Kuprinės mokyklai gali būti nuobodžios arba stilingos, prastos kokybės arba kokybiškos, nepatogios arba funkcionalios. Visos UNU prekinio ženklo kuriamos mokyklinės kuprinės paaugliams yra skirtos patogumui, stiliui ir praktiškumui.

UNU kuprinės siuvamos iš tekstilės, tad yra švelnios, lengvos ir itin patvarios. Čia naudojamos tik kokybiškos medžiagos ir siuvimo siūlai bei teikiamas kuprinių aptarnavimas arba servisas, jei reikia jas pataisyti. Išskirtiniai dizainai yra sukurti gal šių dienų mados tendencijas, tad, jei reikalingos juodos kuprinės ar tiesiog baltos, tamsiai mėlynos kuprinės mokyklai – į šias spalvas įtraukius keletą žaismingų elementų, kuprinės tampa išskirtinės ir stilingos. Iš tiesų, visos mūsų kuprinės gali būti pagaminamos pagal moksleivių norus, tereikia tik pasidalinti savo idėjomis ir mes pasistengsime jas įgyvendinti.

Noriu stilingos mokyklinės kuprinės UNU!

Kai nori išsiskirti iš minios ar klasės draugų, tačiau nežinai kaip? Stilinga ir originali mokyklinė kuprinė yra kaip tik geriausias sprendimas. Kiekvienas gali išsirinkti jam patikusį modelį bei rinktis iš gausios dizainų kolekcijos. Eilė smagių aksesuarų padės padaryti kuprinę ne tik žaismingą, bet ir patogią bei funkcionalią. Čia galima papildomai išsirinkti tai, kas naudojama kiekvieną dieną: piniginės, mobilių telefonų dėklai, kosmetinės, raktinės, pakabukai, atšvaitai ir kita. Vis dėlto, jei ir tai yra per maža, galite personalizuoti tiek kuprines, tiek jų priedus. Atsiųskite savo paveikslėlius, nuotraukas, vardą, pavardę ar adresą, ir mes personalizuosime Jūsų mokyklinę kuprinę. Tai ypač patogu, jei ji yra pamesta ar pamiršta. Telefonų numeriai ant kuprinės ar ant jos priedų leis greitai susisiekti su Jumis ir grąžinti pamestus daiktus. Tai labai patogu ir padeda apsisaugoti nuo praradimų. Ir tai yra tiesa, dar niekad nebuvo taip paprasta turėti vardinę kuprinę.

Visos vardinės kuprinės UNU yra gaminamos pagal individualius užsakymus, todėl čia gali būti papildomų sąlygų. Reikia turėti minty, kad personalizuota kuprinė yra gaminama atitinkamą laiką, todėl gali tekti šiek tiek palaukti. Vis dėlto rezultatas visada būna labai malonus, tad laukti verta.

Mokyklinės kuprinės mergaitėms gali turėti ir kitus modelius nei mokyklinės kuprinės berniukams. Vis dėlto didžioji dalis mokyklinių kuprinių yra UNISEX tipo, todėl jas gali nešioti tiek vieni, tiek kiti. Tik reikia išsirinkti patinkantį dizainą. Mokyklinės kuprinės – rankinės yra sukurtos mergaitėms. Šios mokyklinės rankinės taip pat gali būti įvairių dydžių ir dizainų.

Kaip prižiūrėti UNU mokyklines kuprines?

Visos UNU mokyklinės kuprinės yra pagamintos iš tekstilės, todėl jų priežiūra yra labai paprasta. Norėdami jas išskalbti, pirmiausia vadovaukitės gaminio priežiūros etiketėje nurodytomis rekomendacijomis. Visos tekstilinės kuprinės yra skalbiamos automatinėse skalbimo mašinose. Prieš skalbdami, nuimkite papildomus kuprinės aksesuarus. Rekomenduojame skalbti kuprinę vieną, kad nebūtų sugadinti kiti skalbiami daiktai. Jei kyla klausimų dėl gaminio priežiūros, visada galite kreiptis tiesiogiai nurodytais kontaktais.

Mokyklinės kuprinės su mokyklos logotipu

Mokyklinės kuprinės unu gali būti sukurtos su Jūsų mokyklos logotipu – tiesiog atsiųskite mokyklos pavadinimą ar logotipą ir mes pagaminsime vardinę kuprinę specialiai Jums. Dėl gamybos terminų ir kitų sąlygų reikia kiekvieną kartą kreiptis atskirai. Jeigu užsakovas yra mokykla ar kita ugdymo įstaiga, o užsakomas kiekis yra didesnis, visada esame atviri pasiūlymams pagaminti kuprinę pagal užsakovo pageidavimus. Tad mokyklinės kuprinės pagal užsakymus šiandien jau yra realybė. Kreipkitės ir sužinokite daugiau apie mūsų įmonės teikiamas galimybes.

Mokyklinės kuprinės internetu

Kiekviena mokyklinė kuprinė gali būti parduodama tiesiai iš sandėlio arba gaminama. Pristatymo ir gamybos terminai visada yra aprašyti gaminio kortelėje. Jeigu kuprinė yra gaminama kaip personalizuota dovana ar gaminama pagal individualius užsakymus, gamybos terminas kiekvieną dieną derinamas atskirai. Pristatymas dažniausiai vykdomas iš mūsų sandėlių į paštomatus arba tiesiogiai klientams. Nemokamas pristatymas dažniausiai yra taikomas tik pristatymui į paštomatą, tačiau gali būti papildomų sąlygų. Gaminiai, pagaminti pagal specialius individualius užsakymus, atgal nėra grąžinami.

Mes labai mylime savo klientus, todėl kartais yra galimybė nusipirkti mūsų gaminius su akcija ar nuolaida, tad rekomenduojame neprarasti šios galimybės. UNU mokyklinės kuprinės – tai kokybiškos dovanos kiekvienai progai Jūsų vaikams.

Svarbu

Ne visos kuprinės yra mokyklinės kuprinės. Gaminys, kuris gali vadintis mokykline kuprine, turi atitikti reikalavimus, kurie yra nustatyti kiekvienos valstybės teisės aktuose ir įstatymuose. Prieš pirkdami mokyklinę kuprine, atkreipkite dėmesį į prekės aprašymą ir įsitikinkite, kad gaminys pilnai atitinka Jūsų lūkesčius.

Rodyti daugiau