NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kategorija
  • Vilnoniai pledai
  • Merino vilnos pledai
  • Alpaka vilnos pledai
  • Paplūdimio pledai
  • Pledai kūdikiams
  • Vaikiški pledai
  • Lovos užtiesalai
  • Lininiai pledai
Rinkiniai
Kaina
   
Dydis
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Sveiki atvykę į lietuviškų pledų pasaulį – Made in Lithuania. Namų tekstilė namams ir laukui.

Pledas, kurio ieškai yra čia - ypatingas savo dizainu, kuris kvepia natūralumu tiesiai iš gamtos bei pagamintas tik iš aukščiausios kokybės natūralių verpalų, nenaudojant sintetikos. Tai lietuviški gaminiai, įvertinti visame pasaulyje, gaminami vasarai ir žiemai, Jūsų namams ir laukui.

Visi užklotai pradedami kurti mūsų dizainerių fantazijose. Dizaineriai naudoja tradicinius lietuviškus motyvus, pasakų motyvus, etno raštus, gyvūnus ir gamtos vaizdus.

Pledas ir skandinaviškas dizainas

Etno dizainas – tai lietuviško paveldo dalis. Raštai su pasakų atvaizdais yra labai mėgstami vaikų, o su avytėmis, briedžiukais, avimis papuliarūs visais metų laikais, kalėdiniai ir žieminiai  – puiki dovana Kalėdoms.

Lietuviški raštai ir lietuviški etno motyvai – tai mūsų reprezentaciniai gaminiai, siekiant pristatyti Lietuvą užsieniui, jos kultūrą ir turtingą istoriją. Čia atsispindi piešiniai ir istorija atskirų Lietuvos regionų: Aukštaitija, Žemaitija, Dzūkija, Suvalkija ir Klaipėdos kraštas. Tai duoklė lietuviškam paveldui.

Lovos užklotai su pasakos piešiniais puikiai tiks ilgais žiemos vakarais. Čia vaizduojamos pasakos, fantastiniai gyvūnai, namai ir medžiai. Šie raštai gerai atsiskleis ant Jūsų lovos ir pagyvins interjerą.

Tai gera dovana mamai, žmonai ar vyrui, tiks ir kaip dovana įkurtuvių proga.

Vilnoniai, medvilniai ir lininiai pledai

Mūsų gaminiai yra gaminami iš vilnos, medvilnės ir lino.

Vilnoniai apklotai yra skirtomi į avių vilnos, alpakų vilnos ir „baby alpaca“ vilnos pledus bei pledus kūdikiams. Dažnai avių vilna yra maišoma su alpakos vilna, siekiant švelnesnio verpalo, ko pasekoje yra išaudžiamas švelnesnis audinys.

Užklotai gali būti skirstomi: suaugusiems, vaikams,  kūdikiams,  ant lovų.

Pledas gali būti su kutais, be kutų, įvairių dydžių, storio, tankumo ir formų, minkšti ir švelnūs, naudojami namuose ir lauke. Jie gali būti gaivūs vasariniai ir šilti - žiemos vakarams. Vilnonis pledas ant lovų vadinami užklotais. Tai interjero detalė, savo subtiliais raštais ir spalvomis pagyvinanti kiekvieno namus.

Avių vilnos pledai yra patys populiariausi mūsų gaminami ir eksportuojami gaminiai iš savo klasės.  Ši vilna yra artimiausia vilna mūsų įpročiams, nes avys auginamos nuo seno, vilna ir jos savybės yra gerai žinomos kiekvienam. Mes naudojame europietišką norvegišką ir Gotlando avių vilnas, itin populiarią merino vilną, taip pat Naujosios Zelandijos avių vilną.

Pledai kūdikiams ir vaikams gaminami tik iš aukščiausios rūšies itin plonos ir švelnios merino avių vilnos. Merino vilna idealiai tinka kūdikiams. Merino vilnos užklotas kūdikiams gali būti su vaikiškomis aplikacijomis arba be jų.

Priežiūra yra nurodyta prekės kortelėje.

Mums svarbus yra natūralumas ir tvarumas, todėl mūsų gaminiai pasižymi natūraliomis spalvomis. Žinoma, raštai ir motyvai gali būti audžiami ir iš dažytos vilnos. Tai kliento pasirinkimas.

Šilti pledai žiemos vakarams

Vilnoniai pledai gaminami tik iš pirmos rūšies vilnos, todėl yra patvarūs, higieniški, minkšti, pralaidūs orui, ir gerai saugantys nuo temperatūrų kaitos, ilgaamžiai, o vilna nesivelia. Vilnonis audinys leidžia odai kvėpuoti, sudaro nepalankią terpę bakterijoms daugintis bei turi savybę izoliuoti karštį ir šaltį.

Vilna dėl unikalios savybės sugerti ir išgarinti drėgmę,  gali atlikti  natūralų mikromasažą, kurio dėka gerinama kraujotaka, organizme greičiau vyksta atstatomieji procesai, greičiau sveikstam bei sukuria puikias sąlygas ramiam ir sveikam miegui. Dulkių erkės, kurios daugeliui žmonių sukelia įvairių rūšių kvėpavimo takų alergijas, vilnoje  neturi sąlygų veistis.

Kaip prižiūrėti pledus?

Geriausia pledų priežiūra yra vėdinimas. Vilna nėra palanki terpė bakterijoms veistis, tad gerai išvėdinus, paprastai visi nemalonūs kvapai dingsta.

Vis dėlto reikia atkreipti dėmesį, kad kandis puola nešvarią vilną, todėl rekomenduojame mažiausiai bent kartą į metus gaminį išvalyti ar išskalbti. 

Vilnoniai gaminiai gali būti skalbiami drungname vandenyje rankomis, naudojant skalbimo mašiną su vilnos režimu arba gali būti valomas cheminiu būdu. Visad vadovaukitės priežiūros ženklais etiketėje.

Mes rekomenduojame, jei tai neprieštarauja gaminio priežiūros taisyklėms, skalbimą rankomis. Pasirinkite vilnai draugišką ploviklį, ištirpinkite vandenyje ir jame praskalaukite. Purvas neįsigeria į vilną dėl joje esančio lanolino (vilnos vaško), todėl skalbimo procesas neturėtų būti ilgas. Paskui švelniai išskalaukite. Viso proceso metu vilnos netrinkite ir negręžkite bei nedžiovinkite džiovyklėje.  Gaminiai privalo būti džviovinami horizontaliai, nes šlapios vilnos svoris gali būti iki trijų kartų didesnis, todėl audinys gali prarasti formą. Vengti džiovinimo saulėje - vilna gali išblunkti bei pasidaryti trapi. Vilna, skalbiama rankomis, tarnaus ilgiau, bus minkštesnė ir švelnesnė.

Jei turite papildomų klausimų dėl priežiūros, skambinkite.

Vasarinis pledas

Pledas iš medvilnės yra dažniausiai audžiamas vasarai,  dažnu atveju vadinamas išvykų ar piknikų užklotu. Šie vasariški užtiesalai gaminami iš sutankintos medvilnės, todėl jų taip lengvai nenupučia vėjas, nepraeina drėgmė nuo žemės, o tankus audimas neleidžia intensyviai prasiskverbti nešvarumams.  Tokį užtiesalą galima naudoti įvairiais metų laikais, pledą galima ne tik patiesti, bet juo ir užsikloti. Tai yra idealus sprendimas auginantiems mažus vaikus, nes audinys nesukelia alergijos, jis gali būti dažnai skalbiamas ir skirtas patiesti ant žemės.

Lengvesni medvilniniai apklotai yra skirti užsiklojimui. Tai puikus sprendimas ilgiems vasaros vakarams.

Lininiai audžiami dažniausiai vasaros laikotarpui. Linas pasižymi tuo, kad sudaro geriausią mikroklimatą odai, t.y. laidus orui, gerai sugeria drėgmę ir prakaitą. Linas nepakeičiamas vasarą, nes tolygiai išsklaido drėgmę, palaiko vienodą kūno temperatūrą. Linas taip pat turi antibakterinių savybių, yra laidus orui, tinka alergiškiems žmonėms.

Gaminame ne tik pagal mūsų dizainus. Mes galime išausti ir pagal individualius užsakymus, tačiau čia yra tam tikros sąlygos. Daugiau apie sąlygas galite sužinoti paskambinę nurodytais kontaktais.

Kiekvienas mūsų gaminys yra įvertinamas kokybės kontrolės, todėl klientai gali neabejoti mūsų gaminių kokybe.

Priežiūros ir prekiniai ženklai nurodomi etiketėse. Etiketės gali būti audžiamos ar spausdinamos ir pagal individualius klientų poreikius, kuriose gali būti ir atvaizduojamas klientų logotipas ar kiti ženklai.

Mūsų užtiesalai gali būti supakuoti į kartonines dėžutes, gali turėti „Made in Lithuania“ logotipą, pažymintį, kad jis pagamintas Lietuvoje. Šios dėžutės gali atstoti ir dovanų dėžutes. Visos kartotinės dėžutės gali būti vardinės, personalizuojamos, suasmeninamos pagal klientų poreikius naudojant arba spaudą arba lazerį. Daugiau informacijos galite rasti pledo aprašyme ar parašę žinutę elektroniniu laišku.

Pledai internetu

Visi produktai internetu parduodami 24 valandas 7 dienas per savaitę. Perkant pledus už atitinkamą sumą, galimas nemokamas pristatymas. Siuntiniai pristatomi kurjeriu arba per terminalus visame pasaulyje. Lietuvoje pristatymas dažniausiai yra iki 48 val. Dėl pristatymo sąlygų skaityti plačiau „Informacija pirkėjui – pristatymas“. 

Mes žinome klientų poreikius – jiems reikalinga lietuviškas kokybė ir gera kaina. Mes tai galime suteikti. Gaminiai, kuriuos galite rasti www.lietuviskigaminiai.lt , yra dažnu atveju yra parduodami mūsų eksporto didmeninėmis kainomis, todėl mes visada siekiame Jums pasiūlyti, kad šios akcijos būtų patrauklios.

Jums reikalinga dovana – mes galime supakuoti pledą į dovanų dėžutę ir apjuosti kaspinu ar kitaip padekoruoti. Ar tai būtų dovana mamai ar dovana tėčiui, ar reikalingos dovanų idėjos – tai dovanos internetu per trumpą laiką, nes visi mūsų gaminiai yra pas mus sandėlyje.

Mūsų klientai Lietuvoje yra Lietuvos Respublikos Seimas, šalies ministerijos, užsienio ambasados, tarptautinės įstaigos ir kompanijos, lietuviško kapitalo įmonės ir žinoma, Jūs, mieli klientai iš viso pasaulio.

Rodyti daugiau