NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Kokios verslo dovanos turi būti? Kokios verslo dovanų idėjos šiandien yra ant bangos? Kuo nustebinti darbuotojus ar verslo partnerius šį kartą? Šie klausimai užduodami įmonėse kiekvienais metais, o paieškos to geriausios rezultato trunka ne vieną mėnesį. Tad apžvelkime, kaip išsirinkti ar susikurti verslo dovaną iki 20 Eur.

Originalios verslo dovanos prasideda nuo idėjos

Net ir nebrangios verslo dovanos turi reprezentuoti įmonę. Pigios, nekokybiškos ir masinės gamybos dovanos tikrai nebus sutiktos su dideliu džiaugsmu. Tad nuo ko pradėti renkantis dovanas?

Mes visada rekomenduojame pirmiausia pradėti nuo savęs pažinimo. Jei tai lietuviška įmonė, ar įmonė veikianti Lietuvoje – lietuviškos verslo dovanos galėtų būti jau gera pradžia. Lietuviškos dovanos ir suvenyrai - tai ne tik „Made in Lithuania“, tačiau ir savo identiteto pristatymas, kultūros puoselėjimas ir vietinės pramonės palaikymas. Iš kitos pusės, didžioji dalis lietuviškų gaminių ir produktų yra išties kokybiški, o jų gamyba vyksta pagal aplinkosaugos reikalavimus. Tad rinkdamiesi mūsų regiono gaminius Jūs prisidedate ir prie švaresnės planetos.

Personalizuotos verslo dovanos – išskirtinis Jūsų įmonės stilius

Verslo dovanos pagamintos konkrečiai įmonei visada sulaukia daugiau aplodismentų ir puikių vertinimų. Išskirtinės dovanos su įmonių logotipu reprezentuoja pačią įmonę, o darbuotojams ir verslo partneriams visada primena, iš ko ta dovana yra gauta. Vis dėlto, reikia nepamiršti, kad ilgalaikes teigiamas emocijas kelia tik kokybiškos dovanos, tad nors ir jei biudžetas yra nedidelis, kaip šiuo atveju dovanos iki 20 eurų, prioritetą teikite vis dėlto kokybei.

Visos mūsų pristatomos personalizuotos dovanos su įmonių logotipu yra gaminamos pagal suderintą dizainą, taip pat gali būti komplektuojamos pagal kliento norus. Tik atkreipkite dėmesį į tai, kad tokio pobūdžio dovanų dizainas ir komplektacija derinama ilgesnį laiką, todėl gamybos terminus reikia nusimatyti ilgesnius.

Kalėdinė verslo dovana iki 20 Eur

Įmonės verslo dovanas yra linkusios užsakyti įvairiomis progomis, kaip antai, dovanos įmonės gimtadienio proga ar dovanos verslo partneriams, vis dėlto Kalėdinis laikotarpis yra išskirtinis. Čia Kalėdinės dovanos darbuotojams ar verslo partneriams ieškomos su didžiausiu prioritetu, nes jos turi ne tik atspindėti įmonės filosofiją ar kultūrą, tačiau būti ir kokybiškos, originalios ir išskirtinės. Mažas biudžetas dažnai apriboja tam tikras galimybes, tačiau mūsų atveju, mes su malonumu pasidalinsime savo idėjomis ir patirtimi su Jumis.

Rinkitės tik Jums sukurtas personalizuotas dovanas ir atminkite, kad prabangios Kalėdinės verslo dovanos ne visada yra brangios!

Verslo dovanų asortimentas iki 20 Eurų 

Ar gali dovanos būti universalios, tai yra, kai tos pačios dovanos moterims tinka ir kaip dovanos vyrams? Ar gali būti  verslo dovanos Kalėdoms dovanojamos ir kitomis progomis? Visi šie klausimai yra labai teisingi, ypač kai sunku prognozuoti ir dovanų gavėjų skaičių, ir kam jos bus dovanojamos. Mūsų asortimente pristatomos verslo dovanos tinka ir kaip dovanos vyrams, ir kaip dovanos moterims, todėl dėl to Jums tikrai nereikės sukti galvos. Panagrinėkite mūsų asortimentą atidžiau:

Automobilio kvapas verslui

Automobilių kvapai ar auto kvapukai yra idealios dovanos verslui, nes tai nebrangios, tačiau visada labai laukiamos dovanos. Personalizuotas automobilio kvapas ar auto kvapukas su įmonės logotipu idealiai reprezentuos Jūsų įmonę, bus matomas, o malonus kvapas primins tuos, kas juos padovanojo. Tad ar tai geras pasirinkimas? Tikrai taip. Jei Jums reikalingos nebrangios biudžetinės verslo dovanų idėjos – pasirinkite šiuos gaminius – kvapai automobiliams Jus tikrai neapvils.

Šios dovanos gali turėti keletą modifikacijų. Automobilio kvapas ar kvapukas gali būti perkamas atskirai ar kaip verslo dovanų rinkinys. Personalizacija taip pat galima ant gaminio, ant įpakavimo ar ant dėžutės. Dovanų dėžutės yra labai kompaktiško, todėl lengva pasiimti, nešti ir dovanoti.

Šia dovanų idėja tikime mes, pabandykite ir Jūs, Jums tikrai patiks. Išbandykite tai, ką jau išbandė mūsų kiti klientai - auto kvapai ar auto kvapukai su įmonės logotipu.

Namų kvapai verslui

Prabangios verslo dovanos su įmonių logotipu nebūtinai turi būti brangios. Geriausias pavyzdys – namų kvapai su logo. Prabangi dėžutė, platus namų kvapo aromato pasirinkimas ir idealus išpildymas – tai viskas ko Jums reikia, kad Jūsų darbuotojai, verslo partneriai ar klientai būtų sužavėti. Reikalingos verslo dovanos užsienio svečiui? Namų kvapas su Jūsų logo yra nuostabus pasirinkimas, nes jis yra pagamintas Lietuvoje. Made in Lithuania – tai išskirtinis mūsų verslo dovanų bruožas.

Namų kvapai gali būti personalizuoti pagal įmonės poreikius. Visa gamyba vykdoma Lietuvoje, tad, jei reikalingas didesnis kiekis, visada prašome klientų įvertinti šią aplinkybę. Kalėdinis laikotarpis yra visada labiau užimtas, tad, jei reikalingos Kalėdinės dovanos, tai gali užtrukti truputi ilgiau. Gamybos terminai gali svyruoti nuo 2 – 4 savaičių, tačiau kiekvieną kartą tikslinami atskirai.

Kokios personalizuotos dovanos gali būti? Mes galime sukurti specialiai Jums lipdukus, kurie gali klijuotis ant namų kvapo buteliuko ar dėžutės. Taip pat gali būti ir sveikinimo atvirukai ar Kalėdiniai atvirukai. Yra galimybė visas dovanas siųsti tiesiogiai klientams, tačiau ši paslauga kainuoja papildomai, o kaina yra derinama atskirai. Jei Jus domina namų kvapai su logo kaip verslo dovanos – kreipkitės pas mus ir mes galėsime aptarti visas galimybes.

Verslo dovanos – padėkliukai

Ar pastebėjote, kad kavos ar arbatos gėrimas yra tapęs mūsų kultūros dalimi? Tad specialiai Jums sukurti mediniai padėkliukai yra ideali verslo dovana kiekvienoje situacijoje. Mediniai padėkliukai yra gaminami iš beržo faneros, yra draugiški aplinkai, ilgaamžiai ir gali nepriekaištingai reprezentuoti Jūsų įmonę. Mes galime sukurti specialų padėkliukų dizainą, parinkti Jums patinkančią formą, supakuoti padėkliukus į kompaktiškas dėžutes – ir visa tai galime padaryti iki 20 Eur. Ar tai nenuostabu? Tikrai, puiki dovanų idėja kiekvienai progai.

Graviruotos medinės lentelės su įmonės logotipu

Medinės lentelės gaminamo iš ąžuolo, jos yra draugiškos aplinkai, labai praktiškos ir su džiaugsmu naudojamos. Specialiai išgraviruotos jos atrodo išskirtinai stilingos, gali papuošti ne tik kiekvieno virtuvę, bet ir suteikti namų interjerui išskirtinio charakterio bei spalvų. Štai kodėl tai nuostabi dovanų idėja, jei reikalingos verslo dovanos iki dvidešimt eurų įmonės darbuotojams, verslo partneriams ar užsienio svečiui. Medinės lentelės turi patrauklų įpakavimą, todėl Jums nereikės papildomai ieškoti pakavimo sprendimų.

Šios lentelės kaip dovanos yra vienas populiariausių pasirinkimų, tad tikrai verta atkreipti dėmesį.

Verslo dovanų idėjos

Mes esame kūrybinė ir gamybinė organizacija, tad, jei reikia sukurti kažką originalaus ir nebrangaus, tikrai galite drąsiai kreiptis pas mus. Mes mielai pasidalinsime savo tarptautine patirtimi ir galbūt pasiūlysime originalias ir specialiai Jums sukurtas dovanas.

Būkite išskirtiniai ir originalūs, stilingos ir personalizuotos dovanos verslui jau paruoštos!

Rodyti daugiau