NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Rodyti po: 9 18 36 72

Verslo dovanos – tai kiekvienos įmonės kultūros ir tradicijų dalis, kuria siekiama ne tik pristatyti savo įmonę, bet ir kartu paskatinti ar pagerbti įmonės darbuotojos, partnerius ar užsienio svečius. Apžvelkite tai, kas yra pagaminta Lietuvoje ir įvertinkite mūsų išskirtinę kokybę.

Personalizuotos dovanos  - pledai

Pledai yra bene vienas populiariausias pasirinkimas mūsų asortimente, kai įmonėms reikalingos verlo dovanos darbuotojams ar dovanos Kalėdoms. Visi mūsų lietuviški pledai yra pagaminti iš 100 procentų vilnos, yra labai kokybiški, ilgaamžiai ir šilti. Mes naudojame tik aukščiausios rūšies žaliavas, todėl tiems, kuriems dovanojate mūsų pledus, jie liks tikrai sužavėti, o išskirtiniai gaminiai paliks neužmirštamas emocijas.

Dovanos iki 100 Eur – pledai – mūsų siūlomas asortimentas, tai lietuviškų motyvų kolekcija: aukštaitiški, žemaitiški, dzūkiški, suvalkietiški ir Mažosios Lietuvos raštai. Taip pat čia galite atrasti pasakų motyvų kolekciją: pledai su avytėmis, pledai su briedžiukais, elniais, žiemos motyvais ir t.t.

Visi pledai gali būti išsiuvinėti. Tiek siuvinėjimas, tiek siuvinėjimo paslaugos skaičiuojamos pagal faktą, t.y. kiek laiko užtrunka išsiuvinėti pledą, o kainos derinamos atskirai kiekvienu atveju. Siuvinėti gaminiai kaip personalizuotos dovanos visada yra labiau vertinami bei suteikia įmonei daugiau naudos, nes visada yra prisimenama, kas dovanojo ir kokia proga buvo gauta dovana.

Dovanų dėžutės yra pledų dalis, todėl, verslo klientai, perkantys tai kaip verslo dovanas, visada gauna pledus supakuotus. Jeigu dėžutė yra gaminama pagal specialius kliento poreikius, tokiu atveju, klientas turi sumokėti papildomai. Kaina derina atskirai, priklausomai nuo dėžutės projekto apimties.

Visos mūsų dovanų dėžutės pledams gali būti dekoruotos, išpjaunant logo, motyvą ar žinutę lazeriu. Tai puikus būdas turėti ne tik išskirtinius pledus, bet ir originalų ir stilingą įpakavimą. Dėl dovanų dėžučių dekoravimo kreipkitės atskirai.

Pledai taip pat gali būti ir kaip rinkinio dalis, kai pledų dėžutė turi įdėklą, kuriame įsiterpia padėkliukai, žvakės ar namų kvapai bei sveikinimo atvirukas. Tokio pobūdžio dovanos atrodo išties įspūdingai ir stilingai, todėl labai mėgstamos mūsų klientų.

Jeigu norite turėti pledų dovanų rinkinį sukomplektuotą su kitais gaminiais, kreipkitės pas mus ir mes pasistengsime įgyvendinti visus Jūsų sumanymus.

Šalikai – geidžiamiausios dovanos vyrams ir dovanos moterims

Prabangios verslo dovanos už gerą kainą? Ar tai įmanoma? Tikrai taip. Atraskite išskirtinai prabangius, itin švelnius ir labai kokybiškus vyriškus ir moteriškus šalikus, supakuotus į nuostabią dovanų dėžutę. Tai skamba kaip pasaka, bet tai tikra tiesa. Rinkitės madingus ir šiuolaikiškus mūsų gaminius – šie šalikai, tai ideali dovana Jūsų įmonės darbuotojams, partneriams ar užsienio svečiams.

Šalikai gali būti supakuoti į dovanų dėžutę ar gali būti dovanų rinkinio dalimi. Dovanų rinkiniai įmonėms, kaip ir dovanų rinkiniai Kalėdoms gali būti komplektuojami su įvairiais gaminiais. Vis dėl to patys populiariausi dovanų rinkiniai yra vyriškas šalikas su medumi ar moteriškas šalikas su namų kvapu ar žvake. Ir žinoma, palinkėjimai ir atvirukai.

Termo rūbai – šiltos dovanos kiekvienam

Ar termo apranga gali būti pasirenkama kaip dovanos įmonės darbuotojams Kalėdų proga? Kodėl gi ne! Juk kokybiški ir praktiški gaminiai visada yra laukiami. Devold prekinio ženklo termo rūbai pasižymi eile gerųjų savybių, kurias įvertins kiekvienas.

Šių termo rūbų pagrindinis privalumas – merino vilna. Ji ne tik puikiai šildo, apsaugo nuo sušalimo, tačiau užtikrina optimalų mikro klimatą, leidžia odai kvėpuoti ir skatina kraujotaką, taip prisidėdami prie geresnės žmogaus savijautos. Puikiai dėvisi, tarnauja ilgą laiką ir yra pripažinti visame pasaulyje. Tad galime drąsiai teigti, kad ši termo apranga yra verta būti mūsų sąraše kaip verslo dovanos, kad ir Kalėdų proga.

Termo drabužiai gali būti dovanojami atskirai ar kaip komplekto dalis. Dovanų dėžutės šiuo atveju galėtų būti užsakomos atskirai, prieš tai suderinus kainą, dizainą ir gamybos terminus.

Jeigu prie termo rūbų norėtumėte pridėti dar keletą gaminių, tai mes papildomai galėtumėme pasiūlyti štai tokį vilnos gaminių asortimentą: šiltos vilnonės kojinės, kojinės slidinėjimui ir sportui, kepurės ir pirštinės iš merino vilnos, šilti vilnoniai megztukai, merino vilnos movos, termo striukės ir t.t.

Lininės staltiesės ir rankšluosčiai

Linas kaip pluoštas vertinamas visame pasaulyje, o lininiai gaminiai – tiesiog dievinami. Lino audinys pasižymi ypatinga atspalvių gama, puikiai praleidžia orą, leidžia odai kvėpuoti, idealiai sugeria drėgmę. Staltiesės ir servėtėlės, pagamintos iš lino, suteikia interjerui nepakartojamo žavesio, natūralumo ir stiliaus pojutį. Be to linas ir jo gaminiai – tai Lietuvos identiteto dalis, todėl tinka dovanoti ir kaip reprezentacines verslo dovanas užsienio svečiui ar partneriams.

Visi lininiai gaminiai gali būti supakuoti į dovanų dėžutes, juos taip pat galima personalizuoti, siuvinėti ar kitaip apipavidalinti.

Kuprinės, kelioniniai ir pirkinių krepšiai su įmonės logotipu

Tvarios dovanos tampa vis populiaresnės. Tą galima pasakyti ir apie verslo dovanas, todėl su trenksmu pristatome naujieną – Lietuvos ir užsienio dizainerių ir menininkų dekoruotus gaminius: pirkinių krepšiai, kelioniniai krepšiai, kuprinės, tašės ir t.t.

Pagrindinis šių gaminių privalumas yra tas, kad jie gali būti kuriami specialiai pagal Jūsų įmonės dizainą, panaudojant visą spalvų paletę. Ar tai nenuostabu? Tikrai taip, atsiųskite Jums patinkančius dizainus ir mes Jums pagaminsime išskirtinius gaminius, kurie bus skirti tik Jums.

Dar niekad individualumas nebuvo taip arti. Išbandykite mūsų gamybos galimybes ir tikrai liksite nustebinti maloniu rezultatu.

Dovanų rinkiniai

Verslo dovanų rinkiniai iki 100 eurų yra idealus pasirinkimas, norintiems nustebinti ir ieškantiems originalių dovanų. Rinkinius galite rinktis iš mūsų rinkinių asortimento arba, jei pageidaujate, dovanų rinkiniai gali būti sukurti specialiai pagal Jūsų poreikius su įmonės logotipu ar vardu. Visi rinkiniai turi simpatiškas ir patrauklias dovanų dėžutes, atrodo nepriekaištingai ir reprezantatyviai, tad rinktis dovanų rinkinius tikrai verta.

Kalėdų dovanos verslui

Kai reikalingos verslo dovanos Kalėdoms, ypač jei yra užduotis kaip originalios ir kokybiškos dovanos, kartais misija atrodo neįmanoma. Vis dėlto išeitis yra - Lietuviškos Kalėdinės dovanos „Made in Lithuania“ sukurtos ypatingoms Jūsų progoms. Rinkitės iš mūsų asortimento arba susikurkite savo dovanas iš mūsų pristatomų gaminių, o mes pasirūpinsime išskirtiniais pakuotės pasiūlymais.

Mes suprantame, Kalėdinės dovanos dažnai reikalingos čia ir dabar, todėl didžiąją dalį asortimento laikome pas save sandėliuose, kad pristatymas Jums neprailgtų.

Jei turite klausimų dėl mūsų gaminių ar gamybos galimybių, kreipkitės pas mūsų specialistus ir jie su malonumu Jums pagelbės.

Rodyti daugiau