NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Rodyti po: 9 18 36 72

Kai iškrenta pirmasis sniegas, o gatvėje pakvimpa cinamonu, nejučia prisimeni Kalėdas – gražiausias metų šventes. O su jomis ir Kalėdinės dovanos. Tad kaip pasitiksime Kalėdas ir kokias dovanas pasirinksime šiais metais? Apžvelkime dovanų asortimentą iki 50 Eur.

Praktiškos Kalėdinės dovanos vyrui

Jei reikalingos dovanos medžiotojams, ko gero geros ir šiltos vilnonės kojinės jam būtų geriausia dovana. Nuostabus įpakavimas, šventinis atvirukas ir aukštos kokybės kojinės sportui ir laisvalaikiui. Padovanokite tai, kas geriausia – praktiškos dovanos visada bus sutiktos su džiaugsmu. Jei norite padovanoti ką nors papildomai, dovanų rinkiniai su kojinėmis yra pats geriausias variantas. Susikomplektuokite tai, ko Jums reikia ir paverskite savo idėją išskirtinę – juk Kalėdos yra tik kartą metuose!

Kai tik kas paklausia, kokios dovanų idėjos vyrams yra ant bangos ir jeigu dar tie vyrai yra užkietėję žvejai, tai termo rūbai yra ko gero geriausios dovanos žvejams. Išsirinkite, tai kas Jūsų manymu labiausiai reikalinga, turime pilną asortimentą. Čia ir termo palaidinės ar termo maikės, termo kelnės ar šiltos vilnonės kojinės – viskas tiks nepakartojamai Jūsų dovanai. Šie gaminiai taip pat idealiai komplektuojasi ir su kitais gaminiais, tad galima visada padaryti nuostabų rinkinį, pvz vyriškos termo kelnės ir automobilio kvapas, merino vilnos palaidinė ir šalikas, vilnonės kojinės ir pledas. Tai kad variantų gali būti išties daug, ir jei reikalinga pagalba, nedvejodami susisiekite su mūsų specialistais, jie su malonumu Jums pagelbės.

Na ir žinoma, jei reikalinga dovana kariui – termo apranga ar šilti vilnoniai drabužiai jam bus geriausias variantas. Rinkitės, čia ir šilti apatiniai rūbai iš merino vilnos, ir stilingi megztukai, merino vilnos movos, kariškos kojinės, alpakos vilnos šalikai. O kad kario automobilis visada kvepėtų, išskirtinio aromato ir dizaino auto kvapukas visada bus kaip nuostabus priedas.

Kad ir ką pasirinktumėte, žinokite, kad praktiška dovana vyrui visada bus sutikta išskėstomis rankomis. Net jeigu ir dovanų idėjos bus tokios kaip durų kilimėliai ar auto bagažinės kilimėliai, BBQ odinė prijuostė ar vonios rinkinys – svarbu, kad praktiškumas būtų išlaikytas.

Originalios Kalėdinės dovanos moterims

Reikalinga Kalėdinė dovana žmonai, niekaip neišsirenkate, kokia dovana mamai būtų pati geriausia, skubiai ieškote geriausios dovanų idėjos draugei, o gal norite pamaloninti savo sesę? Tuomet esate ten, kur reikia. Rinkitės – geriausios dovanos iki 50 eur kategorijoje „Kalėdinės dovanos“. Čia ne tik rasite išskirtinių pasiūlymų, dailiai sukomplektuotų rinkinių ar pačių gaminių, tačiau ir šimtus dovanų idėjų, kurios skaldo ore ir kuria išskirtinę Kalėdinę atmosferą. Tad apžvelkime, ką dovanosime moterims šiais metais.

Šių metų TOP 1 ko gero yra durų ir vonios kilimėliai, ir tai ne tik linksmos dovanos. Tai pirmiausia praktiška dovana, kuri ne tik idealiai geba sugerti purvą, yra lengvai prižiūrima, skalbiama ir valoma, tačiau gali ir nepriekaištingai papuošti kiekvienų namų interjerą bei įkvėpti Jūsų namams naujų mados vėjų. Tai ir stilius, mada ir nenusakomas praktiškumas viename. Tai šių metų mūsų naujiena, kuria skubame pasidžiaugti kartu su Jumis.

Be abejo, linksmo dovanos moterims galėtų būti ir specialiai pagamintos teminės pagalvėlės. Tai personalizuotos dovanos, kurios suteiks begalę malonių įspūdžių bei emocijų. Jums tereikia atsiųsti smagią nuotrauką, išsirinkti temą, o visa kita mes pagaminsime. Per paprasta? Bet tai tiesa, dar niekada nebuvo taip lengva susikurti ką nors asmeniško ir išskirtinio. Lygiai taip pat gali būti personalizuojami ir pirkinių krepšiai, kosmetinės, kuprinės ar kelioniniai krepšiai. Pasidalinkite savo idėjomis, o mūsų dizaineriai sukurs Jūsų svajonių dovaną. Nuostabus pasirinkimas išskirtiniams Jūsų mylimiems žmonėms.

Iš kitos pusės, galite pasirinkti ir kitokio pobūdžio dovanas. Dovanų rinkiniai yra labai praktiškas pasirinkimas, nes galima komplektuotis patiems dovanas tokios, kokių norite. Čia gali savo vietą rasti ri tokie gaminiai kaip termo rūbai, pledai, šalikai, vonios ir SPA reikmenys, šiltos merino vilnos kojinės ir pirštinės ir t.t. viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir galimybių. Paverskite šias Kalėdas išskirtinėmis! Originalios dovanos laukia Jūsų.

Linksmos Kalėdinės dovanos draugei

Jei reikalinga Kalėdinė dovana draugei ar Kalėdinė dovana draugui, turite ribotą biudžetą, tačiau tai turėtų būti ir praktiška dovana, o kartu ir linksma dovana, tokiu atveju visada rekomenduojame rinktis personalizuotas dovanas. Jos yra išskirtinės ir tik nuo Jūsų! Atsiųskite savo nuotraukas, piešinius ar svarbią žinutę, o mes tai perkelsime tiesiai ant Jūsų dovanos. Nuostabūs pirkinių krepšiai, pagalvės ir pagalvėlės, kuprinės ir kelioniniai krepšiai, namų kvapai ir automobilių kvapukai – vienam ar kitaip viskas gali būti personalizuojama. Susisiekite su mumis ir mes mielai patarsime, kaip padaryti Jūsų dovaną išskirtinę. Juk personalizuotos dovanos visada yra vertinamos labiau, o ir laukiamos su dideliu nekantrumu.

Naudingos Kalėdinės dovanos vaikui

Kalėdinė dovana vaikui ko gero yra viena sunkiausių užduočių, nes čia ji turi  būti ir praktiška dovana ir skani dovana viename. Tam reikalui mes sukūrėme išskirtinius dovanų rinkinių, taip pat atrinkome originalias dovanų idėjas. Čia savo vietą randa ir išskirtinio dizaino taupyklės, šiltos vilnonės kojinės ir pirštinės, merino vilnos termo rūbai vaikams ar išskirtinio dizaino vaikiški pledai. Gausūs išskirtinių dovanų pasiūlymai vienoje vietoje.

Leiskite mums pasirūpinti Jūsų Kalėdinėmis dovanomis – būkite tikri, jos bus nuostabios!

Rodyti daugiau