NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Išmanusis vazonas Lechuza Trendcover kamštinis

Spalva: Dark natural

Modelis: pasirinkite

Kiekis:

Kaina:

Nuo 35,99 €
Nuo 35,99 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - birželio 12 dieną.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 3 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - birželio 12 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 5 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - birželio 19 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 15 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - birželio 20 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 20 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - birželio 22 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 30 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - birželio 30 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Išmanusis vazonas Lechuza Trendcover kamštinis

VAZONO MODELIS: Trendcover.

Šį vazoną naudoti tik patalpose.

Vazono išmatavimus galite pamatyti gaminio nuotraukoje.

Stilingo dizaino su kamštinės medžiagos paviršiumi ir funkcionaliu įdėklu Lechuza vazonas suteikia jūsų namams natūralumo jausmą.

TRENDCOVER yra suderinamas su originalia LECHUZA laistymo sistema ir vandens rezervuaru.

 

Lechuza Trendcover vazono ypatumai:

  • Vazonas su savaiminio laistymo sistema bei vandens lygio indikatoriumi.
  • Išimamas vazono įdėklas.
  • Aukštos kokybės natūraliai atrodantys paviršiai.
  • Pridedamas aukštos kokybės grynas mineralinis augalinis substratas.

TRENDCOVER vazonų įdėklas:

  • tvirtos nešiojimo rankenos (patentuotos).
  • lengvas transportavimas net ir aukštiems augalams.

Lechuza išmanieji vazonai su savaiminio laistymo sistema

Lechuza vazonai naudoja papildomo drėkinimo sistemą, kuri jums padeda prižiūrėti augalus ir gėles. Sistemoje yra separatoriaus dalis, kuri yra dedama į augalų įdėklo dugną, kad susidarytų rezervuaras. Rekomenduojame separatoriaus dalį uždengti Lechuza PON augalo substrato sluoksniu. Šis sluoksnis sureguliuos jūsų augalo gaunamo vandens kiekį. Tada užpildykite kokybišką vazoninį dirvožemį ant PON sluoksnio, įstatykite savo augalus į vazoną ir užpildykite vazoną dirva.

Per kitas dvylika savaičių augalą laistykite kaip įprastai, iš viršaus. Išilgai vidinio konteinerio krašto yra tiekimo velenas su vandens lygio indikatoriumi. Tiekimo velenas leidžia lengvai įpilti vandens ir skystų trąšų į rezervuarą neišardant laistymo sistemos. Per tiekimo veleną rezervuarą pripildykite vandeniu, kol pirmą kartą laistant įrenginį indikatorius parodys ‘max’.

Atkreipkite dėmesį, kad rezervuarą turėtumėte užpildyti tik iki pusės augalams, kuriems reikia mažai vandens. Kai augalo šaknys užaugs pakankamai giliai, kad sugertų vandenį iš žemiau esančio rezervuaro, jis klestės iki dvylikos savaičių, be papildomo laistymo.

Šio gaminio kilmės šalis yra EU.

Rodyti daugiau
Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
Pristatymo kaina Lietuvoje - 2,90 Eur. 
Gaminius, esančius mūsų sandėlyje, Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) nurodytu adresu pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val. Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis. Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.  Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą. Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*: Latvija, Estija, Lenkija: pristatymo trukmė - 4 d.d.. Kaina 9.99 €. Austrija, Vokietija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Belgija, Čekija, Liuksemburgas, Slovakija: pristatymo trukmė - 5 d. d. Kaina - 11.99 €.  Olandija, Danija, Airija, Vengrija, Slovėnija: pristatymo trukmė - 6 d. d. Kaina - 12.99 €.  Ispanija, Italija, Portugalija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 13.99 €.  Bulgarija, Graikija, Rumunija, Kroatija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 16.99 €.  Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu (jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS): Norvegija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 12.99 €. D.Britanija, Šveicarija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 15.99 €. * Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).