NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Apie mus

Termo rūbai sportui

Tinklaraštis 2022 m. gegužės 6 d.

Kokia termo apranga sportui yra geriausia? Ką rinktis, natūralius pluoštus ar sintetiką? Panagrinėkime!

Mes pateiksime 7 nuostabias priežastis, kodėl Jūs turėtumėte teikti pirmenybę merino vilnai. Tad pirmyn - merino vilna prieš sintetinį poliesterį.

Mažesnis nemalonaus kvapo pojūtis

Reikalinga termo apranga bėgimui, dviračių sportui ar kitai sporto šakai? Nepatinka nemalonus prakaito kvapas baigus sportuoti ar aktyviai judant? Mes negalime pasakyti, kaip panaikinti prakaito kvapo, tačiau turime gerą pasiūlymą, kaip jį sumažinti. Rinkitės aprangą sportui, darbui, kurios sudėtyje dominuoja merino vilna, nes šis pluoštas turi anti bakterinių savybių bei sudaro nepalankią terpę bakterijoms daugintis. Mažiau bakterijų – mažesnis nemalonus kvapas. Iš kitos pusės, prakaitas neprilimpa prie vilnos, jis lengvai išgarinamas, o gerai išvėdinti po sporto termo rūbai atrodo kaip nauji, nes vilna geba kvapą tiesiog „užrakinti“.

 

Optimalus temperatūros reguliavimas

Ar žinojote, kad vilna turi natūralų temperatūros reguliavimą? Taip, tai tiesa, nes kai karšta – ji vėsina, kai šalta – šildo, todėl kiekvienas sportininkas jaučiasi komfortabiliai. Tai yra dėl to, kad merino vilna geba pagal poreikį sugerti drėgmę ir ją išskirti. Stebuklinga, ar ne?

Komfortas

Nustebsite, bet merino vilna sugeba sugerti net iki 35 procentų savo svorio drėgmės ir išlaikyti komfortišką sausumo ir šilumos pojūtį, nors iš pažiūros ir atrodo drėgna. Ši vilnos savybė daro ją nepralenkiamą lyginant su kitais natūraliais ir sintetiniais pluoštais. Netikite? Įsitikinkite ir liksite maloniai nustebinti!

Ekologija ir tvarumas

Merino vilna yra natūralus pluoštas, išgaunamas iš avių. Evoliucija šį pluoštą tobulino tūkstančius metų, sukurdama nepakartojamas, išskirtines ir žmogui ypač naudingas savybes. Be to rinkdamiesi natūralius pluoštus neskatiname sintetinių pluoštų pramonės, saugome gamtą ir savo ateitį. Iš kitos pusės, vilna yra pakankamai greitai suyranti medžiaga, skirtingai nei poliesteris, reikalaujantis tūkstančius irimo metų.

Na o svarbiausia – vilnos priežiūra yra kur kas paprastesnė, nereikalaujanti dažno skalbimo. Mažiau skalbiate – ilgiau tarnauja Jūsų termo rūbai, sutaupote daugiau pinigų ir be abejo – saugote gamtą. Tik nepamirškite, vilna mėgsta būti vėdinama.

 

Tobulos izoliacinės savybės

Sportuojate su medvilniniais ar sintetiniais rūbais šaltuoju metų laiku ir Jums šalta? Nieko nuostabaus, nes šie šlapi pluoštai traukia šaltį, ko pasekoje galite peršalti ir susirgti. Skirtingai nei merino vilna, jie nepasižymi geromis šalčio ar karščio izoliacinėmis savybėmis. Taigi, kuo merino vilna yra tokia ypatinga? Šis pluoštas savyje turi natūralų gebėjimą garbanotis ir tuo sudaryti milijonus smulkių oro kišenėlių, kurios leidžia sulaikyti aktyvią oro cirkuliaciją, tačiau netrukdo odai kvėpuoti.

Odai draugiškas natūralus pluoštas

Merino vilna išsiskiria savo gebėjimu optimaliai reguliuoti drėgmės balansą ir kūno temperatūrą bei pasižymi savo anti bakterinėmis savybėmis, sukurdama nepalankią terpę bakterijoms daugintis, ko pasekoje sumažėja nemalonūs kūno pojūčiai ir kvapai, mažiau dirginama oda, kas savo ruožtu mažina egzemos ir kitų odos ligų atsiradimo tikimybę. Be kita ko, švelnūs merino vilnos plaukeliai švelniai masažuoja Jūsų odą ir skatina Jūsų kūno kraujotaką.

Apsauga nuo UV

Neįtikėtina, tačiau merino vilna pasižymi gebėjimu sugerti UV spinduliuotę, suteikdama natūralią apsaugą nuo saulės. UV apsaugos stiprumas svyruoja apytiksliai nuo UPF 20 iki 50+, priklausomai nuo drabužio storio ir spalvos.

Taigi, pateikiame neįtikėtinus 7 didžiausius merino vilnos privalumus.

Ir pabaigai, dažniausiai užduodami klausimai:

  1. Kokius termo rūbus rekomenduojate?

Mes atstovaujame lietuviškus termo rūbų gamintojus. Mūsų pirkėjų pasirinkimas Nr. 1 – Devold termo rūbai, kurie išsiskiria nepriekaištinga kokybe, puikiomis rekomendacijomis ir gera kaina. Devold asortimentą sudaro termo apranga sportui, bėgimui, laisvalaikiui, žvejybai ir medžioklei, taip pat labai vertinama termo apranga armijai ir kariams, darbui jūros sąlygomis bei ekstremalioms oro sąlygoms.

  1. Kur rasti rasti termo rūbus sportui?

Termo rūbus sportui vyrams, DEVOLD Running kolekcija, galite rasti čia.

Termo rūbus sportui moterims, DEVOLD Running kolekcija, galite rasti čia.

  1. Kokia gali būti sporto apranga?

Tremo sporto aprangos DEVOLD RUNNING asortimentą sudaro šie gaminiai, kurių sudėtyje dominuoja merino vilna:

Marškinėliai, kelnės, trumpikės, liemenėlės, kojinės, džemperiai, kepurės, movos, pirštinės, blauzdinės, galvos juostos ir kt.

Jeigu dar kyla kokių nors abejonių ar klausimų, skambinkite nedvejodami ir konsultuokitės.

Moteriška termo apranga sportui - https://www.lietuviskigaminiai.lt/katalogas/apranga/moterims/termo-apranga-sportui/

Vyriška termo apranga sportui - https://www.lietuviskigaminiai.lt/katalogas/apranga/vyrams/termo-apranga-sportui/