NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   
Prekių ženklai
Dydis
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Sportuojantys ar aktyviai laisvalaikį leidžiantys žmonės turi tinkamai pasiruošti savo sportui skirtą aprangą, nes nuo to priklauso komfortas, sveikata ir gera nuotaika. Nes visa tai, ką mes darome, mums turi teikti malonumą. Ar ne tiesa? Tad kaip išsirinkti kokybiškus sportinius rūbus?

Vilnoniai marškinėliai sportui

Neįtikėtina, bet mes siūlome sportui naudoti merino vilnos marškinėlius. Kodėl? Nes merino vilna leidžia odai laisvai kvėpuoti, skatina kraujotaką, sukuria nepalankią bakterijoms terpę, riboja jų dauginimąsi, ko pasekoje drabužiai mažiau smirda prakaitu. Be to merino vilnos drabužiai yra lengvai prižiūrimi, jų kaskart nereikia skalbti, o pakanka gerai išvėdinti.

Jei įprasti merino vilnos marškinėliai yra tinkami dažniausiai šiltuoju metų laiku, tai termo marškinėliai sportui yra nepakeičiami šaltuoju, nes jie ne tik geba gerai apsaugoti nuo šalčio, bet ir leidžia odai kvėpuoti, puikiai garina drėgmę. Tad termo maikė, ar kitaip marškinėliai, yra idealus pasirinkimas rimtai sportuojantiems žmonėms.

Termo kelnės ir trumpikės sportui

Mėgstate bėgioti, žaisti futbolą, minti dviratį ir t.t., rinkitės merino vilnos specializuotas sportui kelnes, kurios sukurtos aktyviems žmonėms. Komfortas, kokybė ir gera kaina už gerą rūbą – tai mūsų pasiūlymas Jums. Termo kelnės yra labai universalus rūbas, kuris gali būti panaudojamas ir kaip termo apranga motociklininkams, kariams, žvejams ar medžiotojams, kurie aktyviai juda kaip ir sportiniai. Be to šios kelnės yra puikus pagalbininkas, jei dirbate lauke. Tikrai geras, universalus ir praktiškas pasirinkimas.

Šortai (trumpikės) – specializuoti termo rūbai sportui, kai Jūsų kūnas reikalauja tik geriausio. Optimaliai palaiko kūno temperatūrą, praktiškas daiktas, lengvai praleidžia orą, skatina kraujotaką ir t.t. – tai savybės, be kurių rimti sportininkai neina į jokius kompromisus. Rinkitės tik kokybišką termo aprangą, kurios sudėtyje dominuoja merino vilna.

Kepurės ir movos

Ieškote kokybiškos vilnonės kepurės, galvos juostos ar movos internetu už gerą kainą? Norite sportuoti, o tinkamo gaminio nerandate? Čia viskas yra sukurta sportui, tad ši termo apranga ir jos aksesuarai nenuvils. Kiekviena mova, kepurė ar galvos juosta ar apdangalas pagamintas taikant tik aukščiausius kokybės reikalavimus, tad kiekvienas aksesuaras tinkamai naudojamas tarnaus ne vieną sezoną.

Sportinės kojinės

Sportinės kojinės yra specialiai sukurtos judėjimui pagal specialią technologiją. Sutvirtinti kulnai, ideali gaminio sudėtis leidžia mėgautis sportu visą laiką. Visos kojinės sportui turi savyje merino vilnos, kuri pasižymi minkštumu, švelnumu, gebėjimu palaikyti optimalią temperatūrą ir sudaryti nepalankią terpę bakterijoms daugintis, ko pasekoje mažėja nemalonus prakaito kvapas. Tai kojinės, sukurtos profesionaliam naudojimui. Šios kojinės bėgiojimui, dviračių sportui, slidinėjimui, vaikščiojimui, kariui arba armijai ir t.t. tikrai Jūsų nepaves.

Rodyti daugiau