NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Kaina
   
Spalva
Rodyti po: 9 18 36 72

Tvarkingas šalikas puošia kiekvieną vyrą. Jis turi derėti prie bendro garderobo, atrodyti nesusivėlęs, nenublukęs ir nenunešiotas. Nebe reikalo sako, kad žmogų pasitinka pagal išvaizdą, o palydi pagal protą. Tad kaip teisingai padaryti gerą pirmą įspūdį ir kokį šaliką pasirinkti? Aptarkime, kokie šalikai vyrams turi būti ir kaip teisingai juos pasirinkti.

Vyriški šalikai – kiekvienos individualybės išraiška

Kaip ir tvarkinga apranga, taip ir nepriekaištingai atrodantis vyriškas šalikas turi lydėti vyrą visada. Geras ir kokybiškas šalikas visada vyrą reprezentuoja iš geriausios pusės, leidžia atrodyti solidžiai ir savimi pasitikinčiam. Šaliko derinimas prie bendros aprangos parodo vyro skonio ir stiliaus brandą. Tad tinkamai parinktas šis aksesuaras tampa kiekvienos asmenybės išraiška, o kartu ir prisistatymu.

Šalikai vyrams kaip ir šalikai moterims gali būti gaminami iš vilnos, medvilnės, šilko, lino, poliesterio ir t.t. Dažnai verpalai gali būti maišomi, siekiant tam tikros audinio savybės. Vis dėlto patys prabangiausi ir labiausiai vertinami yra šalikai iš natūralių pluoštų. Vasaros metu vyrų pasirinkimas turėtų būti lininiai šaliai, šilkiniai ar medvilniniai šalikai, šaltuoju metų laiku – vilnoniai šalikai, kurie gali būti taip pat maišyti su šilko gijomis. Patys populiariausi šalikai iš vilnos yra šie:

Alpakos vilnos šalikai

Kašmyriniai šalikai

Merino vilnos šalikai

Pats prabangiausias ir labiausiai vertinamas ko gero yra alpacos vilnos šalikas arba kašmyro šalikas vyrams. Čia susijungia švelnumas, lengvumas ir malonus šilumos jausmas. Vis dėlto, kokybiški šalikai vyrams yra parduodami ne visur, tad prieš įsigyjant šį aprangos aksesuarą, reikia pasidomėti kur pagamintas, iš kokių verpalų ir koks yra kokybinis vertinimas. Visada rekomenduojame pirkti šalikus tik iš patikrintų, ilgą patirtį turinčių šalikų pardavėjų. Jeigu kyla papildomų klausimų, visada susisiekite su pardavimo atstovais ir pateikite klausimus. Jei atsakymai yra labai aptakūs, rekomenduojame rinktis kitus, profesionalesnius šalikų ekspertus.

Kokie šalikai vyrams yra kokybiški?

Kadangi jau aptarėme anksčiau, kad vyriškas šalikas turi reprezentuoti vyrą, tad šis aksesuaras privalo atrodyti gerai ilgą laiką. Kokybiškas šalikas ilgai išlaiko savo pradinę formą, audinio struktūrą ir pluoštą. Šalikas, šalis ar mova privalo būti ilgaamžis, nesipūkuoti, nesivelti ir nenublukti. Taip pat rekomenduojame rintis tuos audinius, kurie nėra linkę glamžytis, išskyrus liną, kurio glamžymasis ir yra viena iš šio audinio vizitinių kortelių.

Renkantis šalikus visada rekomenduojame vengti sintetinių pluoštų kaip poliesteris, poliamidas, taip pat prastos kokybės vilnos, medvilnės ir t.t. Atminkite, kad pigus gaminys yra todėl, kad jame pirmiausia naudojamos pigios žaliavos, o pigi žaliava dažniausiai vėl gi nebūna kokybiška. Tad tikrai verta atkreipti dėmesį į gaminio sudėtį ir rinktis tik kokybišką ir ilgaamžį gaminį, kuris ne tik leis atrodyti nepriekaištingai, bet ir sutaupys ilgalaikėje perspektyvoje jūsų pinigus, nes nereiks dažnai pirkti naujus šalikus. Juk nebe reikalo sakome, kad nesame tokie turtingi, kad pirktumėme prastus daiktus.

Vyriškas šalikas – stiliaus išraiška

Jau esame daug kartų minėję, kad kašmyriniai šalikai yra labai panašūs į alpakos šalikus, tiek savo kokybe, vilnos savybėmis ir šilkiniu blizgesiu. Vis dėlto pastarieji tampa vis labiau populiarūs ir labiau prieinami, tad turėti gerą ir kokybišką šaliką šiandien dienai jau nėra didelė prabanga. Nesvarbu, ką pasirinksite, ar tai bus kašmyrinis šalikas, šilkinis šalikas ar šalikas vyrams iš alpacos, svarbu, kad jis derėtų bendrame kontekste ir atrodytų stilingai bei prabangiai, o kartu ir turiningai papildytų bendrą Jūsų stilių.

Kiekvienas raštas, spalvos ir forma turi savo atitinkamą žinutę, tad to nepaisyti yra tolygu paskelbti karą bendroms mados ir stiliaus taisyklėms. O pagrindinė ji yra tokia – pirmiausiai venkite derinti suderinamų spalvų ir raštų, kaip pavyzdys įprastai margi šalikai labai sunkiai derinasi su marga apranga, tad jei stiliai yra skirtingi, geriau vengti tokio derinio, geriau pasirinkti šiek tiek nuosaikesnį variantą, kad ir vienspalvį vyrišką šaliką.

Tad vyriški šalikai gali būti skirstomi į šalius ir šalikus bei movas, į vienspalviu ar margus, į vasarinius ar žieminius ir t.t. Dažniausiai mūsų garderobe šalikai skirstomi į klasikinius – verslo tipo ir laisvalaikio. Šiuo atveju klasikiniai vyriški šalikai dažniausiai naudojami darbe ir derinami prie kostiumo, kitos su darbu susijusios aprangos. Jei marškiniai yra margi, rinkitės vienspalvį šaliką: klasikinis juodas šalikas, prabangus vyriškas tamsiai pilkas šalikas, lyderystę žymintis raudonas šalikas vyrams, prabangą spindintis baltas šalikas. Ir atitinkamai, jei vyriški marškiniai yra vienspalviai, tokiu atveju, galima rinkti ir margą šaliką. Vyriški šalikai, movos ir šaliai kaip ir kaklaraiščiai turi derėti bet kurioje situacijoje, todėl stilingi vyrai įprastai turi keletą atspalvių ir raštų ar motyvų šalikus.

Vyriški šalikai – gamyba, prekyba ir pristatymas

Visi šalikai vyrams, movos ir šaliai, kuriuos galite rasti mūsų pardavimo vietose ar internetu, yra pagaminti tik iš aukščiausios kokybės žaliavų, todėl yra labai kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai. Gamyba gali būti vykdoma tiek Lietuvoje, tiek ir kitose šalyse, nes tekstilės verslas yra tarptautinis. Šalikai taip pat gali būti gaminami pagal specialius užsakymus, pagal užsakovą, su logotipu ar kitu raštu, tačiau dėl pačios gamybos, jos užimtumo ir kitų sąlygų reikėtų kreiptis atskirai.

Šalikai internetu parduodami mūsų internetinėse parduotuvėse, kai kuriais atvejais ir fizinėse parduotuvėse. Nesvarbu, kokiame mieste jūs esate, ar šalyje, pirkimas internetu yra labai paprastas ir greitas, su galimybe pristatyti gaminius po visą pasaulį. Dauguma gaminių yra laikomi mūsų sandėliuose, todėl pristatymas yra greitas. Nemokamas pristatymas gali būti taip pat taikomas, jei tai numato atitinkamos pristatymo taisyklės. Didžiausi mūsų privalumai yra gera kaina ir greitas pristatymas. Taip pat, jei ieškote šalikai internetu mūsų portaluose, čia galite rasti juos tam tikru metu ir su nuolaida ar akcija.

Dovanos vyrams

Šalikai yra labai geras pasirinkimas, jei reikalingos dovanos vyrams. Tai praktiška, labai kokybiška ir šilta dovana. Mes neabejojame, kad šalikai kaip dovanų idėjos, sulauks Jūsų susidėmėjimo, nes vilnoniai šalikai vyrams taip pat turi ir dovanų dėžutes, o ir patys šalikai yra supakuoti nepriekaištingai, tad bet kas, kam dovanosite, iš tiesų bus labai nustebęs iš gerosios pusės. Tad jei reikalingos dovanos vyrui, tėčiui, sūnui ar seneliui, galiausiai, jei reikalingos verslo dovanos užsienio partneriui, drąsiai rinkitės šiuos šalikus.

Jei nesate tikri, kokią spalvą pasirinkti, pasinaudokite dovanų kuponų idėja. Dovanų kuponai yra iš ties geras pasirinkimas, suteikiantis laisvę žmogui pasirinkti ir spalvą ir raštą. Kam save varžyti, kaip dovanų kuponas yra ranka pasiekiamas.

Tad džiaugiamės, kad renkatės tik kokybiškas, tvarias ir ilgaamžes dovanas ir taip prisidedate prie švaresnės mūsų planetos.

Rodyti daugiau