NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Apie mus

Termo rūbai DEVOLD – TOP 5 populiariausi

Tinklaraštis 2022 m. rugpjūčio 18 d.

DEVOLD – tai tarptautinį pripažinimą gavusi įmonė, kuri specializuojasi ir gamina aukščiausios kokybės termo rūbus, megztukus, kojines ir kitus gaminius iš vilnos. Vilnoniai apatiniai rūbai yra DEVOLD asortimento pagrindas, kuriam skiriamas išskirtinis kūrybinis ir gamybinis potencialas. Būtent čia gimsta vieni geriausių termo rūbų pasaulyje, kur bekompromisinė kokybė, talentas ir atsidavimas vertinamas viso pasaulio pirkėjų. 

Apžvelkime mūsų išskirtą TOP 5 DEVOLD termo rūbus ir geriau pažinkime šiuos gaminius.

Termo apranga DEVOLD – kolekcijos

Breeze kolekcija – lengviausias DEVOLD vilnonis apatinis trikotažas  

Devold Breeze yra labai minkšti ir lengvi vilnoniai drabužiai, puikiai tinkantys kaip apatinis sluoksnis prie kūno po storesniais rūbais. Dėl savo universalumo ir plonumo jie labai mėgstami nešioti po marškiniais ar po megztuku, todėl idealiai tinka tiek dirbantiems žmonėms biuruose, tiek aktyviai judantiems lauke.

Drabužiai pagaminti iš 100 procentų itin plonos aukščiausios kokybės merino vilnos, todėl puikiai nešiojasi, idealiai palaiko komfortišką mikro klimatą ir lengvai prižiūrimi. Tai geriausias pasirinkimas vos tik atšalus orui.

Ar žinojote, kad į vilną neįsigeria nemalonus kvapas kaip į drabužius iš sintetinių audinių ir medvilnės? Jei vilnoniai termo rūbai sudrėko nuo prakaito, tiesiog pakabinkite juos išsivėdinti. Jie greitai išdžius, o kartu pradings ir prakaito kvapas. 

      

      Devold breeze drabužių kolekcija vyrams ir moterims.

Expedition kolekcija – sukurta specialiai ekstremalioms sąlygoms

DEVOLD Expedition – ypač šilta termo apranga. Tai yra dviejų sluoksnių vilnoniai apatiniai, skirti ekstremalioms oro sąlygoms. Jie idealiai tinka darbui ar laisvalaikiui kalnuose, jūroje ar kai reikia būti ypač žemoje temperatūroje lauko sąlygomis. Šių termo rūbų vidus pagamintas iš 100 proc. merino vilnos, o išorė sudaryta iš 90 proc. specialia Aquaduct technologija apdorotos merino vilnos ir 10 proc. poliamido, kad būtų padidintas atsparumas dilimui. Expedition serija pasižymi labai didele izoliacine galia ir visiškai unikaliomis drėgmės pernešimo savybėmis. Aquaduct technologijos naudojimas leidžia geriau apdoroti išoriniame sluoksnyje drėgmės sugėrimą iš kūno ir greitai ją išgarinti.

Ar žinojote, kad minimalus sintetinių medžiagų kiekis merino vilnos termo rūbuose leidžia padidinti atsparumą vilnos dilimui. Vilna yra subtilus pluoštas, kuris laikui bėgant yra veikiamas nusidėvėjimo. Ekspedicijoms ir ilgoms kelionėms, kurios pasižymi ekstremaliomis oro sąlygomis, drabužių skaičius turi būti kuo mažesnis, tad patvarių termo rūbų naudojimas sumažina papildomą drabužių kiekį. 

 

Devold Expedition kolekcija ekstremalios oro sąlygoms

Motociklininkų apranga – Wool Mesh kolekcija

DEVOLD termo apranga motociklininkams – tai specialiai sukurta kolekcija intensyviai veiklai, kur kūno drėgmės pernešimas, svoris ir pralaidumas orui yra didžiausias prioritetas. O tai yra tai, ko visada ieško motociklininkai! Termo drabužiai yra sudaryti iš 100 procentų merino vilnos tinklelio, yra be galo elastingi bei su išmaniomis ventiliacijos galimybėmis, pavydžiui, termo rūbas su prailgintu užtrauktuku turintis vėdinimo angas, kurios leidžia lengviau išgarinti prakaitą ir perteklinę drėgmę, o išmanūs užtrauktukai tiek viršutinėje, tiek apatinėje termo aprangos dalyse suteikia papildomų ventiliacijos galimybių.

Devold Wool Mesh puikiai tinka geriausioms kelionėms šaltuoju metų laiku, kai pagrindinis dėmesys skiriamas temperatūros reguliavimui ir mažam drabužių svoriui.

Ar žinojote, kad dėmės taip pat lengviau nusivalo nuo vilnos nei nuo kitų audinių, todėl norint atsikratyti dėmių, termo rūbus belieka tik švelniai nuplauti.

 

Devold Wool Mesh termo apranga

Idealus pasirinkimas – termo apranga Hiking

Devold Hiking kolekcija yra ko gero mėgstamiausia termo apranga Skandinavijoje. Itin universalūs, lengvi ir minkšti termo drabužiai iš 100 procentų plonos merino vilnos, pasižymi labai geromis izoliacinėmis savybėmis ir pralaidumu orui. Tai drabužiai, kurie patogiai priglunda prie kūno, o plokščios siūlės užtikrina optimalų komfortą bet kuriuo paros metu. Tai termo rūbai, kuriuos galite rinktis tiek laisvalaikiui, tiek ir darbui. Nevaržykite savęs ir rinkitės Hiking kolekciją kelionėms po kalnus, žvejybai, medžioklei, važinėjimui dviračiu ar sniego sportui – jie Jūsų nenuvils.

Ar žinojote, kad merino vilna geba kontroliuoti kūno temperatūrą? Dėl šios savybės, merino vilnos rūbus drąsiai galite nešioti tiek vasarą, tiek ir žiemą.

Devold Hiking kolekcija aktyviam laisvalaikiui

 

Kai vilna „kandžiojasi“ – kolekcija Duo Active

Dvisluoksnė termo apranga Devold Duo Active / Active – nepamainomas pasirinkimas jautrią odą turintiems žmonėms. Ši kolekcija patinka ir vaikams, ir suaugusiems. Super švelnus pagal specialią technologiją pagamintas apatinis ThermoLite sluoksnis padeda optimaliai išgarinti drėgmę, o išorinis merino vilnos sluoksnis apsaugo nuo šalčio ir karščio. Tad Duo Active termo rūbai atlieka dvigubą funkciją – šildo, kai šalta, ir vėsina, kai karšta, užtikrindami komfortišką laisvalaikį tiek vasarą, tiek žiemą

Ar žinojote, kad vilna su polesteriu tempiasi ir atsiranda strijos – tai yra normalu.

 

Devold Duo Active ir Active drabužiai vyrams ir moterims

Jei reikalinga termo apranga vyrams - https://www.lietuviskigaminiai.lt/katalogas/apranga/vyrams/merino-vilnos-termo-apranga-vyrams/

Termo rūbai moterims - https://www.lietuviskigaminiai.lt/katalogas/apranga/moterims/termo-rubai-moterims/