NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Apie mus

NAMŲ KVAPAI – KAIP JUOS IŠSIRINKTI?

Tinklaraštis 2023 m. kovo 15 d.
Namų kvapai

Prabangūs, kokybiški ir natūralūs kvapai namams – tai Jūsų asmenybės išraiška kuriant jaukius namus sau, kuriuose atspindinti namų charakteris, žavesys ir jaukumas. Svečiai, pažįstami ir šeimos nariai žino, koks namų kvapas Jums patinka ir ką Jūs juo norite pasakyti. Žavūs ir stilingi namų kvapų buteliukai, įvairių spalvų indeliai suteikia interjerui žaismingumo, o kvapą skleidžiančios lazdelės ar pagaliukai – jaukumo ir individualumo bet kuriai interjero erdvei.

Natūralūs kvapnieji aliejai, ilgai išliekantys kvapai, kurie nepraranda sodraus, malonaus kvapo net ir ilgą laiką, rodo, kad Jūsų pasirinkimas yra teisingas. Vis dėlto, kaip tinkamai išsirinkti Jums patinkantį namų kvapą, kai pasiūla yra tokia didelė, o kainų žirklės be galo plačios?

Aišku viena – aukšta kaina negarantuoja geros kokybės, o išraiškinga pakuotė ir įmantrus buteliukas – gero kvapo. Geriausias patarimas – lietuviški namų kvapai, nes vietiniai kvapų kūrėjai geriausia žino mūsų geidžiamiausius skonius, pritaikydami juos prie lietuviškos namų aplinkos, gyvenimo būdo, metų laiko ar net Jūsų temperamento.

Tad kokie namų kvapai yra geriausi ir ką pasirinkti? Atsakymas vienas – pirmiausia prioritetą teikite natūralumui, o kvapą išsirinkite pagal savo skonį. Juk namų aurą kuriate Jūs patys.

 prabangi dovana namų kvapas su lazdelėmis

Apžvelkime mūsų kolekcijos perkamiausius namų kvapus:

 

NAMŲ KVAPAS „Milan“

Gaivus vaisių ir uogų kvapo mišinys, vienas mėgstamiausių mūsų pirkėjų. Tinka visiems metų laikams, namų ir ofisų erdvėms. Pagrindinės dominuojančios kvapų natos: obuoliai, raudonosios vynuogės, ambra.

NAMŲ KVAPAS „Paris“

Pasiilgote gaivumo? Ieškote lengvo, malonaus ir kerinčio citrusinio kvapo? Tai geriausias pasirinkimas namams, trykštantiems energija ir laukiantiems svečių bet kuriuo metu. Čia atsiskleidžia dominuojančios kvapų natos: greipfrutas , raudonasis apelsinas, rožių žiedai.

NAMŲ KVAPAS „London“

Prabangus ir aristokratiškas, dvelkiantis ramybe ir gaivumu kvapas, kurį pamilsite visam laikui. Pagrindinės kvapų natos: nerolis, šalavijas, baltasis pačiulis.

NAMŲ KVAPAS „Barcelona“

Namų kvapas su sandalmedžiu maloniai suteikia ramybės, jaukumo ir pasitenkinimo jausmą Jūsų namuose. Tai labai universalus kvapas, tinkantis naudoti visais metų laikais.

Pagrindinės kvapų natos: sandalmedis, migdolai, kavos pupelės.

NAMŲ KVAPAS „Oslo“

Ieškote prabangos, nuotykių ir tikrojo gyvenimo skonio? Išbandykite namų kvapą „Luxe“, kuriame varžosi gaivumas su prabanga. Šis kvapas skirtas išskirtiniams, savimi pasitikintiems namams. Smalsu? Pabandykite, nes čia dominuoja apelsino, eukalipto, sandalmedžio kvapų natos. Neabejojame, Jūs būsite sužavėti.

NAMŲ KVAPAS „Stockholm“

Rafinuotas ir sodrus kvapas. Tai pasirinkimas erdvėms, kur karaliauja solidumas, prabanga ir išskirtinumas. Tai tarsi geras vynas ar kubietiškas cigaras, kur aiškumas ir geras skonis nustato toną. Čia dominuoja kvapų natos:  sandalmedis, baltasis kedras, gintaras.

NAMŲ KVAPAS „New York“

Vienas mėgstamiausių lietuvių pasirinkimų, kuriame dominuoja kardamonas. Šis kvapas veiksmingai geba sukurti atpalaiduojančią, stresą ir įtampą slopinančią aplinką, o papildomos snapučio borbono ir vanilės natos prideda jaukumo ir lengvumo jausmo.

Pagrindinės kvapų natos: kardamonas, snapučio Borbonas, Taičio vanilė.

dovanų rinkiniai verslo klientams

AR NAMŲ KVAPAI YRA TINKAMAS PASIRINKIMAS KAIP VERSLO DOVANOS? 

Namų kvapai yra idealus pasirinkimas ieškantiems šiltų, išskirtinių ir lietuviškų dovanų verslo klientams. Kokybiškas įpakavimas, nuostabūs ir unikalūs kvapai, stilingi stiklo buteliukai – tai viskas, ko užtenka nepamirštamoms Jūsų verslo partnerių emocijoms. Ar tai namų kvapas su lazdelėmis arba purškiami kvapai – Jūsų dovana atrodys puikiai.

Visos šios dovanos gali būti vardinės, su įmonių logotipu, taip pat galime pasiūlyti sudaryti rinkinius iš kelių skirtingų gaminių. Turite idėjų? Pasidalinkite su mumis ir mes pasistengsime jas įgyvendinti.

Visus namų kvapus galima išsirinkti ir pirkti internetu arba atsiunčiant užklausą dėl kvapų testerių, kurie yra siunčiami įmonėms kiekvieną kartą renkantis kvapą. Esant didesniems kiekiams, kaina skaičiuojama atskirai, priklausomai nuo užsakytų papildomų paslaugų.

Čia rasite platų namų kvapų asortimentą - https://www.lietuviskigaminiai.lt/katalogas/kvapai-zvakes/namu-kvapai/

Jeigu turite papildomų klausimų, visada galite kreiptis tiesiogiai nurodytais kontaktais.