NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Apie mus

Madingi išskirtinio dizaino kilimai Jūsų namams

Tinklaraštis 2023 m. birželio 22 d.
Durų kilimėliai stilingi

Stilingi plaunami kilimai – 10 privalumų

Naujos technologijos ir mūsų gyvenimo ritmas diktuoja sąlygas, kad mus supantys daiktai turi būti ne tik stilingi ir madingi, tačiau ir praktiški, lengvai prižiūrimi. Tad nenuostabu, kad kilimų gamintojai pradėjo kurti kilimus, kurie ne tik puikiai sugeria purvą ir nešvarumus, tačiau juos  galima tiesiog išsiplauti namuose. Manote, kad tai nerealu? Tai tikra tiesa, susipažinkite - naujos kartos plaunami kilimai namų interjerui, pagaminti pagal Wash & Dry technologiją.

Tad Jums pateikiame 10 didžiausių privalumų:

  1. TAUPO PINIGUS. Visi plaunami kilimai, kilimėliai ir kiliminiai takai gali būti plaunami ir džiovinami su Jūsų buitine technika, esančia namuose, jei tai leidžia gamintojo charakteristikos. Kilimai lengvai išsiplauna, greitai džiūsta ir juos galima vėl naudoti.
  2. NERIBOJAMAS PLOVIMŲ SKAIČIUS. Šiuos kilimus galite plauti labai dažnai, tad dar niekad nebuvo taip lengva palaikyti nuolatinę švarą ir higieną namuose.
  3. GALIMA DŽIOVINTI DŽIOVYKLĖSE. Norėdami, kad kilimai greičiau išdžiūtų, džiovinkite juos automatinėse džiovyklėse, kitu atveju, kilimus galima išdžiovinti tiesiog patiesus ant drėgmės nebijančių grindų.
  4. IDEALUS PASIRINKIMAS ALERGIŠKIEMS ŽMONĖMS. Vis dažniau ir vis daugiau žmonių serga įvairiomis alergijomis bei kvėpavimo takų ligomis, tad švarus oras tampa kaip niekad svarbus. Dažnai plaunami kilimai ir kilimėliai leidžia užtikrinti, kad į orą patenka mažiau dulkių ir kietųjų dalelių. Švaresnis oras – sveikesni čia gyvenantys žmonės.

       5. PLAUNAMI KILIMAI – IŠRADINGAS SPRENDIMAS VAIKO KAMBARIUI. Nuo šiol vaikai gali žaisti, valgyti ir gerti savo gėrimus sėdėdami ant kilimo. Ir nieko baisaus, jei kilimas taps nešvarus, nes Jūs bet kada galite jį išplauti.

      6. DRAUGIŠKI AUGINTINIAMS KILIMAI. Ir iš tiesų, šie kilimai ir kilimėliai ne tik nebijo būti išpurvinti, nes bet kada juos galima išplauti, tačiau ir labai gerai patys sugeria purvą. Tad tieskite kilimus ir kilimėlius prie durų, kur Jūsų augintiniai vaikšto – pėdutės liks švarios, o Jūs mėgausitės švara namuose.

      7. GUMINIS KILIMO PAGRINDAS UŽTIKRINA STABILUMĄ. Nėra nieko nesmagiau, kai kilimas paslysta kartu su Jumis. Tai vienos dažniausiai pasitaikančių traumų namuose. Šie kilimai su guminiu padu geba palaikyti stabilią padėtį, neslidinėja ir yra saugūs.

      8. TINKA ŠILDOMOMS GRINDIMS. Dabar dažnai namuose yra įrengiamos šildomos grindys, tad labai svarbu, kad kilimas neblokuotų šilumos padavimo kambario erdvei. Kilimai su guminiu pagrindu gerai praleidžia šilumą, todėl šilumos nuostoliai yra minimalūs.

      9. TINKA BEVEIK PRIE VISŲ DURŲ. Ar yra tekę patiesti kilimą, o durys neatsidaro? Tai iš tiesų dažnai pasitaikanti problema, todėl šie kilimai ir kilimėliai yra pagaminti 7-9 mm aukščio, kad naudotis jais būtų paprasta.

      10. IŠSKIRTINIS DIZAINAS IR KOKYBĖ. Visi kilimai yra sukurti europiečių dizainerių, todėl jie yra lengvai priderinami mūsų namų interjere. Ryškios ir intensyvios spalvos neblunka net ir po daugelio plovimų. Visi kilimai ir kilimėliai yra pagaminti Europos Sąjungoje, remiantis aukščiausiai ISO gamybos reikalavimais, jiems suteikiama net 5 metų garantija.

 

Išsirinkite durų kilimėlį ar kilimą svetainei iš plataus mūsų spalvų ir dizainų asortimento - https://www.lietuviskigaminiai.lt/katalogas/namai/kilimai/