NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Apie mus

Kokie populiariausi termo rūbai vyrams?

Tinklaraštis 2022 m. gegužės 4 d.

Kokia termo apranga vyrams yra geriausia ir kaip ją išsirinkti? Vienareikšmiško atsakymo nėra, nes viskas priklauso nuo Jūsų poreikių, veiklų ir rūbų nešiojimo sezonų. Vis dėlto renkantis termo rūbus reikia atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus, todėl pateiksime keletą naudingų patarimų:

Atkreipkite dėmesį į gaminio sudėtį

Rinkitės tuos gaminius, kuriuose merino vilnos procentas yra aukštas. Tai labai svarbu, nes merino vilna ne tik šildo, sukuria komfortabilų mikro klimatą, tačiau pasižymi ir anti bakterinėmis savybėmis bei sukuria nepalankią terpę joms daugintis. Dėl šios savybės Jūsų drabužiai mažiau smirdės prakaitu, juos reikės rečiau plauti, ko pasekoje ilgiau juos nešiosite.

Atkreipkite dėmesį į verpalo bei audinio storį

Merino vilnos storis matuojamas mikronais. Kuo šis skaičius mažesnis, tuo vilna švelnesnė.  Terminai superfine merino vilna (pvz. 17,5 mikronų), arba  fine merino vilna

(pvz. 18,7 mikronų) padeda pirkėjui susidaryti atitinkamą suvokimą dėl audinio švelnumo.

Taip pat svarbu paminėti, kad kuo audinys storesnis, tuo jis šiltesnis. Termo rūbai iš plonų audinių dažniausiai skirti pavasario vasaros metui, atitinkamai storesni – rudens – žiemos sezonui.

Termo rūbai sportui

Jei reikalingi termo rūbai sportui, rinkitės kombinuotą audinio sudėtį, kurio sudėtyje yra merino vilna, Tencel ar poliamidas. Atkreipkite dėmesį, kad sudėtyje merino vilnos turėtų būti ne mažiau nei 50 proc. Tai svarbu, nes vilna padeda palaikyti optimalią temperatūrą, geba sugerti  iki 35 proc. savo svorio drėgmės bei leidžia lengvai kvėpuoti Jūsų kūnui.

Termo rūbai žvejams ir medžiotojams turi būti dvisluoksniai

Atkreipkite dėmesį, kad aktyvias pramogas mėgstantiems vyrams reikalinga ir speciali termo apranga. Mūsų patarimas rinktis dvisluoksnius termo rūbus, kurių sudėtyje yra merino vilna ir poliamidas. Merino vilna šildo ir sukuria komfortišką mikro klimatą, o poliamidas leidžia lengviau išgarinti drėgmę.

Apranga mėgstantiems ektremalias žiemos pramogas

 Mėgstantiems ekstremalias žiemos pramogas ypač žemoje temperatūroje – tik specialiai tam sukurta darbo, sporto ir pramogų termo apranga!  Atkreipkite dėmesį, kad audinio svoris turėtų būti ne mažesnė nei 215 gr/m2, o sudėtyje ne mažiau nei 90 proc. merino vilnos.

Svarbu pasirinkti tinkamus gamintojus

Rinkitės tik gerai žinomus ir ilgalaikę patirtį turinčius termo rūbų gamintojus.

www.lietuviskigaminiai.lt atstovauja DEVOLD įmonę, kuri įsikūrusi Panevėžyje. Tai tarptautinį pripažinimą turinti norvegiško kapitalo prekinis ženklas, kuris vertinamas dėl savo požiūrio į nepriekaištingą kokybę ir tvarumą. Rinkitės Lietuvoje pagamintus gaminius ir palaikykite mūsų šalį.

Populiariausi DEVOLD termo rūbai ir jų kolekcijos

DEVOLD Breeze kolekcija. Gaminiams pagaminti naudojama tik 100 proc. 17,5 mikronų superfine merino vilna. Tai labai lengvi rūbai . 150 gr/m2. Kvėpuojantys, palaiko optimalią temperatūrą, skirti nešioti namuose ir lauke. Idealus šiltas apatinis rūbas po marškiniais, einant į darbą.

DEVOLD Hiking 100 proc. fine klasės merino vilna, vilnos storis - 18,7 mikronų. 190 gr/m2. Šiltumo klasė – aukšta. Kvėpuojantys, palaiko optimalią temperatūrą, skirti nešioti lauke šaltuoju metų laiku.

DEVOLD Active kolekcija. Dvisluoksniai. Viršutinis sluoksnis 80 proc. merino vilna/ 20 proc., vidinis sluoksnis 100 proc. ThermoLite. Idealus pasirinkimas aktyviam laisvalaikiui lauke šaltuoju metų laiku. Puikiai šildo, gerai išgarina drėgmę. Labai universalus rūbas, nesudėtinga priežiūra. Pasirinkimas NR. 1 Lietuvoje.

DEVOLD Running kolekcija. Ypač lengvi termo rūbai sportui. Audinio sudėtyje dominuoja merinos vilna, kuri palaiko optimalią temperatūrą, turi anti bakterinių savybių ir geba sugerti iki 35 proc. savo svorio drėgmės. Ideali apranga sportui. Atskiroms sporto šakoms ir veikloms gali būti  sukurtos skirtingos audinio sudėtys.

DEVOLD Expedition Kolekcija sukurta ekstremalioms oro sąlygoms. Ypatingai šilti termo rūbai, pagaminti iš merino vilnos. Audinio storis ne mažesnis nei 235 gr/m2. Tai idealūs pasirinkimas kariams, slidininkams ar dirbantiems jūroje žiemos metu.

Visą DEVOLD TERMO RŪBAI kolekciją rasite čia

Jei turite papildomų klausimų, rašykite mums el. paštu lietuva@lietuviskigaminiai.lt .