NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Apie mus

Kalėdinės dovanos moterims

2023 m. spalio 20 d.
Kalėdinės dovanos moterims

Staigmenos, staigmenos ir dar kartą staigmenos.

Ieškote Kalėdinės dovanos moteriai? Esate ten, kur reikia, nes mes esame kupini geriausių idėjų ir Kalėdinių pasiūlymų. Didelė dalis mūsų siūlomų gaminių jau turi šventines dovanų pakuotes, todėl Jums nereikės papildomai gaišti laiko dėl dovaninio įpakavimo. Tad pirmyn - apžvelkite, kuo stebinsime JAS, mūsų moteris. Kalėdinės dovanų idėjos TOP 5 šiais metais.

dovanos moterims namų kvapai, kvapas automobiliui, kvepiančios žvakės

Namų kvapai, žvakės ir kvapai automobiliams

Pasitikite naujų ir išskirtinių kvapų asortimentą, dvelkiančių puikiais aromatais, prabangiais kvapais ir Jūsų mėgstamiausių kvapų tonais. Nustebinome? Ir tai dar ne viskas. Čia ir išskirtinė pakuotė, kokybiškas dovanos išpildymas ir staigmena dėžutėje. Idealus pasirinkimas, kai kokybiška dovana lygi gerai kainai. Tad negaiškite laiko dovanų paieškomis, nes čia ir Kalėdinės dovanos draugei ar merginai, malonus netikėtumas žmonai ir visada praktiška dovana mamai.


 

Dovana moteriai SPA rinkiniai, vonios burbulai

SPA rinkiniai ir kiti dovanų rinkiniai moterims

Ko gero dovanų rinkiniai yra pačios maloniausios Kalėdinės dovanos moterims, nes čia pačių tikriausių staigmenų rojus. Jūs galite sukomplektuoti viską, ką širdis geidžia bei sukurti nepakartojamas emocijas kiekvienai moteriai. Ir tai tikra tiesa. Čia pirmu smuiku griežia SPA priemonės ir vonios bei pirties malonumai, kokybiški rūbai ir jų aksesuarai, malonios smulkmenos namams ir namų interjerui.  O ir dovanų rinkiniai taip pat gali priklausyti nuo Jūsų. Tai gali būti ir originalios bei įdomios dovanos, prabangios bei simbolinės, mielos ir juokingos. Viskas priklauso nuo fantazijos. Tad rinkitės dėžutės dydį ir nesustokite viską komplektuoti. Juk kurti dovanas yra toks smagus malonumas!


 

Dovanų idėjos moterims

Termo rūbai moterims, kokybiški vilnoniai pledai ir prabangūs šalikai

Nieko nėra geriau, kai žiemos metu gauni dovanų tai, kas tave nuolat šildo ir neleidžia sušalti net ir šalčiausią naktį. Ypač jei tai šilta merino vilnos apranga, kokybiški vilnoniai pledai ir švelnūs verslo klasės alpakos vilnos šalikai. Be jokios abejonės, tai vienas populiariausių pasirinkimų, nes tai visada reikalingos ir be galo praktiškos dovanos moterims. Tad jei kyla klausimų, ką dovanoti draugei Kalėdų progą, kaip nudžiuginti savo žmoną ar pamaloninti mamą, atsakymas yra prieš Jūsų akis. Ir nebijokite šių gaminių komplektuoti, nes Kalėdinės dovanos atrodys dar nuostabesnės. Rinkiniai pledai ir vilnonės kojinės, moteriški merino vilnos apatiniai rūbai ir šiltos vilnonės pirštinės ar kepurė, prabanga žėrinti šalikas ir stilingas megztukas moterims. Ir dar daug daug kitų pasiūlymų. Įspūdingos Kalėdinės dovanos kiekvienai moteriai.


 

Dovana moteriai mėgstančiai gaminti

Stilingos prijuostės moterims Kalėdų proga

Jei Jūsų draugė ar mergina, mylinti žmona ar visad nuostabi mama mėgsta gaminti ir daug laiko praleidžia virtuvėje, jei prioritetas yra originali dovanų idėja – tuomet madingos ir ypač stilingos moteriškos prijuostės yra tai, ko Jūs ieškote. Juk ir virtuvėje moteris gali atrodyti elegantiškai ir madingai, tad kodėl joms nesuteikus tokio malonumo? Tad rinkitės prijuostę pagal modelį, spalvą, gražiai supakuokite ir nustebinkite kiekvieną mylinčią moterį. Jos tikrai to yra vertos. Tik nepamirškite mielo Kalėdinio atviruko. Juk ir virtuvinės prijuostės moterims gali būti gražios!


 

Dovana moterims Lechuza gelių vazonai

Madingi Lechuza gėlių vazonai

Jei Jūsų žmonai ar merginai patinka gėlės, mama jas dievina, o ir Jūs pats neįsivaizduojate savo namų be žydinčių gėlių, išmanūs ir madingi Lechuza gėlių vazonai yra ko gero tai, kas nepaliks neabejingos nei vienos moters. Išskirtiniai dizainai, ryškios ir intensyvios spalvos ir įvairiausios formos – tai idealios Kalėdų dovanos moterims. Manote, kad ši Kalėdinė dovanų idėja yra per silpna? Tuomet užpildykite vazono vidų skaniais šokoladiniais saldainiais, įdėkite gero vyno ar šampano butelį ir apjuoskite vazoną dideliu dideliu raudonų kaspinu su Kalėdiniu atviruku. Mes esame tikri, ši dovana moteriai, draugei, žmonai ar mamai bus sutikta išskėstomis rankomis. Labai skani, praktiška ir svarbiausia graži dovana Kalėdų proga.

 

Tad, sveiki atvykę į Kalėdinių dovanų sostinę! Išskirtiniai pasiūlymai, praktiškos ir visada unikalios dovanos, gera kaina ir greitas pristatymas. Rinkitės, mėgaukitės ir atsipalaiduokite – juk Kalėdos, tai stebuklų metas.