Merinosų vilnos bodžiukas kūdikiams Devold Mistral

Kaina:
18.99 € 35.99 €
Spalva
Dydis

Aprašymas

SUDĖTIS: 80 % merino vilna, 20 % poliamidas.

SVORIS: 205 gr/m² (20,5 mikronai).

 

Merinosų vilnos dvisluoksniai bodžiukai kūdikiams pagaminti su vidiniu ThermoLite pluoštu, kuris maksimaliai išgarina susikaupusio vandens perteklių. Tad kūdikis jausis itin komfortiškai net ištikus nedidelei bėdelei ar apsilaisčius. Tai aukščiausios kokybės, puikiai kvėpuojantys merino vilnos termo rūbai.

Merino vilnos bodžiukai yra iš itin švelnios ir minkštos merino vilnos, kuri ne tik šildo kūną bet ir sudaro termoizoliacinę apsaugą, kurioje nesivelia bakterijos. Dėl to šiuos smėlinukus galima dėvėti net ir keletą kartų, taip jie tarnauja ilgiau, nes juos reikia rečiau skalbti. Išsitepus galite drąsiai juos skalbti skalbimo mašinoje.

 

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

 

Ši prekė yra priskiriama apatinių drabužių kategorijai, todėl, vadovaujantis LR Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimu Nr. 738 patvirtintomis Mažmeninės prekybos taisyklėmis ir Civilinio kodekso 6.228(10) straipsniu, kokybiška prekė negali būti grąžinama ar keičiama be pardavėjo sutikimo.

 

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų politika.