Vilnonis pledas Etno Žemaičiai

Kaina:
39.80 € 67.00 €
Dydis

Aprašymas

Pledo dydis nurodytas su kutais.

SUDĖTIS: 100 % N. Zelandijos avių vilna.

SPALVA: balta/pilka. Šis vilnos pledas yra žakardinio audimo tipo, pledo pusės skiriasi spalvomis.

PLUOŠTO STORUMAS: 28,9 mikronai.

PRIEŽIŪRA: N. Zelandijos avies vilna nėra lepi, tad pledo priežiūra nesudėtinga. Vėdinkite pledą kuo dažniau. Išsitepus, galite skalbti rankomis, taip pat rankiniu vilnos rėžimu skalbimo mašinoje naudodami skystas, vilnai skirtas priemones.

 

Vilnonis pledas yra supakuotas į dėžutę. 

 

Avies vilna pasižymi itin geromis drėgmės sugėrimo ir šilumos laidumo savybėmis, tad su šiuo pledu jausitės itin komfortiškai.

Akcentuodami istorinio ir kultūrinio savitumo išsaugojimo svarbą sukūrėme žemaitiško rašto įkvėptą pledų liniją. Tai gali būti puiki lietuviška dovana reprezentuojanti mūsų šalį už gerą kainą.

Senais laikais Žemaitijoje nerastume moters nemokėjusios austi. Jaunos moterys ausdavo besirūpindamos savo kraičiu, vyresnės rūpėdavo, kad šeimos nariai būtų dailiai apsirengę, o jų namus puoštų gražiausi kilimai, staltiesės bei lovų užtiesalai.

Žemaitija – vienas iš  elno kultūrinių regionų, kurio sostine laikomi Telšiai. Žemaitijos krašto teritorijai priskiriama teritorija priklausanti Telšių, Tauragės apskritims, daliai Klaipėdos, Šiaulių ir Kauno apskričių. Esi tikras žemaitis ir ieškai žemaitiškos dovanos žemaičiui – tai lietuviška dovana, sukurta tyrinėjant skirtingus Lietuvos etnografinius regionus, paveldą. Žemaitijos tautinis paveldas, tradiciniai amatai yra svarbi visos šalies etninės kultūros dalis. Iš kartos į kartą perduodama patirtis, įgūdžiai, atkuriamos istoriškai susiformavusios tradicijos palaiko tautos gyvybingumą.

 

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų politika.