Lietuviškas vilnonis tautinių raštų pledas Suvalkiečiai

Kaina:
49.80 € 67.00 €
Dydis

Aprašymas

Pledo dydis nurodytas su kutais.

SUDĖTIS: 100 % N. Zelandijos avių vilna.

SPALVA: balta/pilka. Vilnos pledas yra žakardinio audimo, jo pusės skiriasi spalvomis. 

PLUOŠTO STORUMAS: 28,9 mikronai.

 

Vilnonis pledas yra supakuotas į dėžutę.

Lietuviškų tradicinių etnografinių raštų įkvėpta unikali žakardinių vilnonių pledų kolekcija. Puiki reprezentacinė dovana.

Suvalkijos krašto gyventojai nuo seno garsėja ypatingu darbštumu, išskirtinai nagingos yra jų audėjos. Anksčiau nuotakos kraičio skryniai prisiausdavo kur kas daugiau ir įmantresnių audinių negu kitų Lietuvos regionų merginos. Visi amatai perduodami iš kartos į kartą. Savo amatą išmanantis meistras visada susiras mokinį, kuriam galės perduoti savo patirtį ir žinias. 

Suvalkija - Lietuvos etnokultūrinis regionas kairiajame Nemuno krante, apimantis didžiąją Lietuvos Užnemunės dalį (Marijampolės aps. Kalvarijos, Kazlų Rūdos, Marijampolės, Šakių ir Vilkaviškio rajonus, Kauno aps. Kauno raj. pietinę ir Prienų raj. vakarinę dalis.

 

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų politika.