Vaikiškas vilnonis pledas Žemaičiai

Kaina:
24.90 € 38.00 €
Dydis

Aprašymas

SUDĖTIS: 100 % N. Zelandijos avių vilna.

SPALVA: balta/pilka.

PLUOŠTO STORUMAS: 28,9 mikronai.

 

Vaikiškas pledas su žemaitišku etno raštu. 

Pledas žakardinio audimo tipo - viena pusė šviesi, kita tamsi. 

Pledas puiki dovana krikštynų ar naujagimio atėjimo progomis. Šis pledas dailiai supakuojamas į kartoninę dėžutę. 

 

Akcentuodami istorinio ir kultūrinio savitumo išsaugojimo svarbą sukūrėme žemaitiško rašto įkvėptą pledų liniją. Tai gali būti puiki lietuviška dovana reprezentuojanti mūsų šalį už gerą kainą.

Žemaitija – vienas iš  elno kultūrinių regionų, kurio sostine laikomi Telšiai. Žemaitijos krašto teritorijai priskiriama teritorija priklausanti Telšių, Tauragės apskritims, daliai Klaipėdos, Šiaulių ir Kauno apskričių. Esi tikras žemaitis ir ieškai žemaitiškos dovanos žemaičiui – tai lietuviška dovana, sukurta tyrinėjant skirtingus Lietuvos etnografinius regionus, paveldą. Žemaitijos tautinis paveldas, tradiciniai amatai yra svarbi visos šalies etninės kultūros dalis. Iš kartos į kartą perduodama patirtis, įgūdžiai, atkuriamos istoriškai susiformavusios tradicijos palaiko tautos gyvybingumą.

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų politika.