Bekvapis valomasis veido pienelis SAULĖ 50 ml

Kaina:
14.50 €

Aprašymas

Bekvapis valomasis veido pienelis SAULĖ su argano ir abrikosų kiauliukų aliejais 50 ml.

Bekvapis valomasis pienelis SAULĖ  – iš natūralių žaliavųpagaminta priemonė skirta veido ir ypač jautrių vietų (lūpų, akių) makiažui valyti. Nedirgina odos, nuvalo paviršines raginio sluoksnio ląsteles. Dėl puikiai parinktų veikliųjų medžiagų nedžiovina odos. Skaistina odos spalvą. Oda tampa švelni ir elastinga.

Sudėtyje esantys argano ir abrikosų kauliukų aliejai maitina, minkština odą, neleidžia jai sausėti. Damaskinių rožių vanduo drėkina.

Tinka visų tipų brandžiai odai.

Kodėl būtina naudoti pienelį?

Pienelis makiažui valyti – bene vienintelė kosmetikos priemonė, be kurios sunkiai išsiverčia moteris: veido valymu prasideda ir baigiasi kiekviena diena.

Kosmetinio pienelio paskirtis – nuvalyti per dieną susikaupusias dulkes, kremo, makiažo likučius. Nešvarumai ant odos kaupiasi ir naktį, nes organizme vyksta aktyvus ląstelių regeneracijos procesas. Jei vakare nenuvalėte makiažo, ryte veidas tikrai nespindės sveikata, jautresnės vietos bus paraudusios, gali atsirasti spuogelių. Taip nutinka todėl, kad makiažo likučiai, jei vakare kruopščiai nenuvalomi, prilygsta kaukei: neleidžia odai kvėpuoti ir kartu pašalinti medžiagų apykaitos produktų – riebalų, prakaito, tad visi nešvarumai kaupiasi odos porose.

Norint džiaugtis lygia ir sveika oda, makiažą ir nešvarumus būtina kruopščiai nuvalyti. Švarią odą daug geriau veikia ir jos priežiūros produktai. Todėl kosmetiniu pieneliu veidą valykite kasdien, bet saikingai: naudodamos per dažnai, rizikuojate pažeisti apsauginę odos plėvelę, dėl ko oda gali tapti jautresnė ir sausesnė.

Jei oda sausa, pieneliu ją valykite tik vakare, o ryte veidą atgaivinkite toniku. Jei riebi, pienelį galite naudoti ir vakare, ir ryte. Praustis tik vandeniu nepakanka: riebi oda per naktį išskiria labai daug riebalų, kurių be aktyviųjų medžiagų pašalinti nepavyks.

Bekvapis valomasis pienelis SAULĖ  tinka visų tipų odai. Iš natūralių žaliavų pagaminta priemonė skirta veido ir ypačjautrių vietų (lūpų, akių) makiažui valyti. Nedirgina odos, nuvalo paviršines raginio sluoksnio ląsteles. Dėl puikiai parinktų veikliųjų medžiagų nedžiovina odos. Skaistina odos spalvą. Oda tampa švelni ir elastinga.

Sudėtyje esantys argano ir abrikosų kauliukų aliejai maitina, minkština odą, neleidžia jai sausėti. Damaskinių rožių vanduo drėkina.

Mūsų svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies), kad užtikrintume Jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą Jūs sutinkate su slapukų politika.