NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Filtrai

Filtrai

Rinkiniai
Kaina
   

„Das Auto! ” – mes galime geriau – „Das Auto kvapukai! “.

Malonūs, prabangūs kvapai Jūsų automobiliams, originalūs ir stilingi kvapukai ir jų formos, idealios dovanos tiek Jums, tiek Jūsų verslo partneriams ar net Jūsų automobiliui bet kokia proga, bet kuriuo metu.

Automobilio kvapai ir kvapukai UNU – tai TAVO vizitinė kortelė

Švarus, ką tik nuplautas automobilis, ir tas maloniai prabangus kvapas tavo auto, kurio su nieku nesumašysi, tas, iš kurio galima spręsti, kad šis automobilis yra tavo. Su šiuo kvapu jautiesi užtikrintas ir pasitikintis savimi. Keleiviai, kuriuos ką tik paėmei, klausia, kur jį pirkai? O tu, iš pasitenkinimo tik nusišypsai. Jie dar nežino, tegu truputi dar pavydi. Ir vis dėlto, pagalvoji, tai geras kvapas geram TAVO automobiliui.

Automobilio kvapukai – kvapų įvairovė

Geras kvapas automobilyje yra gerai, o stilingos priemonės kvapui skleisti dar geriau. Štai kodėl mūsų kolekcijoje jūs galite rasti platų kvapukų ir kvapų automobiliams įvairovę. Pakabinami kvapukai ant veidrodėlio ar kitoje vietoje, įleidžiamos kvapų „vonelės“ į groteles ir t.t. ir visa tai, ne tik, kad viskas atrodytų tobula ir priderinta prie automobilio salono, bet ir skleitų nuostabų, visada šviežią ir unikalų kvapą automobilio salone.

Visi mūsų pristatomi kvapai yra gaminami maišant kvapniuosius aliejus naudojant eco bazę, kuri yra viena dragiškiausių gamtai bazių kvapams gaminti. Visos žaliavos perkamos tik iš sertifikuotų tiekėjų, nes klientų saugumas mums yra prioritetas.

Tad kaip išsirinkti tobulą kvapą automobiliui ir nuo ko pradėti?

Automobilio kvapas – tai Jūsų skonio ir stiliaus išraiška, nusakoma gyvenimo būdu, patirtimi, amžiumi ir pomėgiais. Esate jaunas, veržlus ir mėgaujatės kiekviena gyvenimo akimirka? Rinkitės gaivius ir lengvus skonius, o jei gyvenimo būdas, tempas ir įpročiai jau susiformavo, patinka ramybė, pastovumas ir rimta kompanija – tuomet neapsiriksite pasirinkę sodrių kvapų natas, kurios simbilizuoja solidumą ir prabangą.

Automobilių kvapukai ir kvapai UNU turi didelę kolekciją įvairovės, todėl čia kiekvienas suras sau tinkamą skonį, kvapą ir formą. Susipažinkite su šia unikalia kolekcija:

  1. Automobilio kvapas ir kvapukai „Milan“. Tai vienas mėgstamiausių mūsų pirkėjų pasirinkimų. Išskirtinai gaivus ir lengvas kvapas, tinka tiek padūkusiams jaunimui, visada šarmingai moteriai ar solidžiams vyrui. Čia dominuoja Obuolių, Raudonosios vynuogės ir Ambra kvapų natos.
  2. Kvapas automobiliui, kvapukai „Paris“ pasižymi maloniai lengvu, gaiviu, citrusinių vaisių kvapu. Su šiuo pasirinkimu neprašausite niekada. Jis tinka visiems, o ypač gyvenimą mylintiems žmonėms. Išbandykite, ir tikrai liksite nustebinti. Pagrindinės dominuohančios kvapų natos:  Greipfrutas , Raudonasis apelsinas, Rožių žiedai.
  3. Kvapai ir kvapukai „London“ alsuoja prabanga, solidumu ir ramybe. Tai kvapas savimi pasitikintiems, turintiems tvirtą nuomonę, automobiliais besirūpinatiems žmonėms. Šis kvapas automobilyje simbolizuoja, kad bosas yra šio auto savininkas, jis klausosi tokią muziką, kokią nori, o ir tvarka turi būti tvarka. Tad prašau, į automobilį lipkite tik su švariais batais ir rūbais. London alsuoja Nerolio, Šalavijo ir Baltojo pačiulio potėpiais.
  4. Tas septintasis jausmas, kai kvapas kužda, kad paslaptis yra jis pats. Kvapai ir kvapukai „Barcelona“ išskirtiniam automobiliui ir jo savininkui, kuris pilnas paslapčių, nuojautų ir nuolatinių siurprizų. Tai kvapas, dvelkiantis ramybe ir gaivumu, kuriame išryškėja Sandalmedis, Migdolai, Kavos pupelės.
  5. Auto kvapas „Oslo“ – tiems, kuriuos vilioja prabangūs kvapai, išskirtiniai automobiliai ir gerų draugų kompanija. Šis kvapas galėtų atitikti 100 procentų taikomus reikalavimus VIP automibilių kvapukams ir kvapams. Čia susimaišo Apelsino, Eikalipto ir Sandalmedžio kvapų natos. Tai kvapas, kurį galima rekomenduoti visada.
  6. Kvapukai ir kvapai „Stockholm“ – tai rafinuotas ir sodrus kvapas. Tai tarsi aukščiausios klasės vynas iš geriausių vynuogynų, ar ką tik susuktas kubietiškas cigaras. Šis kvapas tinka savimi pasitikinčiu automobilio vairuotoju. Mes jį pabandėme, pabandykite ir Jūs. Čia dominuoja Sandalmedžio Baltojo kedro, Gintaro kvapų natos.
  7. Kai klausiate, koks yra vienas mėgstamiausių mūsų klientų pasirinkimų, drąsiai galime sakyti kvapas „New York“ su dominuojančiu Kardamono kvapu, kuris veiksmingai sukuria atpalaiduojančią ir nerūpestingą aplinką, padeda slopinti stresą ir įtampą, o Snapučio borbono ir Vanilės natos prideda jaukumo ir lengvumo.

Vardiniai arba personalizuoti auto kvapukai

Išskirtinumas visada yra išskirtinumas, tai tarsi siekiamybė būti pastebėtiems, truputi kitokiems, išskirtiniems. Turėti vardinį savo auto kvapuką – tai ne tik stilius, naujausias mados klyksmas ar naujas trendas – tai būtinybė.

Vardiniai ar personalizuoti kvapukai gaminami būtent tau. Tu renkiesi formą, stilių ir žinutę. Tai gali būti automobilių ženklai ir markės – Mercedes Benz, Audi, Alfa Romeo, BMW, Citroen, Cupra, Dacia, Fiat, Ford, Honda, Jeep, Jaguar, Kia, Lancia, Lexus, Land – Rover, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Rover, Seat, Skoda, Subaru, Suzuki, Tesla, Toyota, Volswagen, VW, Volvo ir kitos mažiau populiarios ar žinomis automobilių markės ir modeliai.

Vardiniai ar personalizuoti kvapukai ideliai tinka įmonėms kaip verslo dovanos, nes yra galimybė gaminti kvapukus nedideliais kiekiais su logo, ar kitais motyvais.

Vis dėlto reikėtų atkreipti dėmesį, kad ne visi kvapukai, kurie jau yra pagaminti, gali būti personalizuoti. Kvapukų gamyba ir personalizavimas pagal individualius poreikius užtrunka ilgiau, todėl reikėtų pasirūpinti ilgesniu prekių laukino periodu. Dėl personalizavimo galimybių visada galite pasikonsultuoti su mūsų specialistais.

Visada naudingos dovanos tiek vyrams, tiek ir moterims

Auto kvapukai ir kvapai automobiliui yra idealios dovanos kiekvienai progai. Kvapai ir kvapukai gali būti parduodami atskirai ar kaip dovanos. Jei reikalingos dovanų įdėjos, dovaninis įpakavimas, dovanų dėžutės, kur būtų supakuoti šie gaminiai, galite nevargti, o tiesiog pasirinkti dovanų rinkinius. Būtent čia jūsų pasirinktas kvapas su kvapuku atsiguls į prabangią dovanų dėžutę, kurią galite dovanoti iš karto.

Kvapukai ir kvapai tai pat gali būti kompletuojami ir su kitais gaminiais, kaip pavyzdžiui pledai, šalikai

Verslo dovanos – auto kvapukai ir kvapai

Reikalingos verslo dovanos? Kreipkitės pas mus ir mes pasidalinsime savo įdėjomis, galimybėmis ir patirtimi. Kvapukai su įmonės logo, motyvais ar kitomis smagiomis įdėjomis taps maloniu atradimu Jūsų verslo partneriams ir pirkėjams.

Verslo klientai, norėdami išsirinkti sau tinkantį kvapą, turėtų susisiekti su mumis ir paprašyti kvapų mėginėlių pavyzdžių, kurie būtų pristatomi ir grąžinami per kurjerius. Tai geriausias būdas susipažinti su siūlomu asortimentu, pasitarti su kolegomis ir priimti tinkamiausią sprendimą.

Reikėtų atkreipti dėmesį, kad visos verslo dovanos gaminamos individualiai, todėl reikėtų įvertinti gamybos terminus. Dovanų dėžutės, kvapai ir kvapukai, jeigu yra personalizuojami, gali kainuoti daugiau, todėl klientams, kuriems reikalingi išskirtinės dovanos, visi pasiūlymai skaičiuojami atskirai, įvertinus visus technologiškai galimus ir racionalius gamybos sprendimus laiko erdvėje.

Mes taip pat galime išsiųsti Jūsų dovanas kiekvienam klientui atskirai, suderine prieš tai visas pristatymo sąlygas.

Gaminiai, kurie gaminami pagal specialius užsakymus, neturi galimybės būti siunčiami nemokamai verslo klientams.

Idealios dovanų įdėjos Kalėdoms

Kalėdos yra stebūklų metas ir mes tą suprantame.

Visos mūsų Kalėdinės dovanos yra paruoštos sandėlyje, todėl klientai gauna savo pasirinktas dovanas greitai, o galbū ir nemokamai. Nemokamas ir greitas pristatymas yra mūsų arkliukas, todėl dažniausiai pirkėjai savo pirkinius gauna laiku.

Kalėdinės dovanos taip pat gali būti papuoštos Kalėdiniais atributais, apie visas galimybes papildmai informacijos galite rasti gaminio aprašyme.

Patarimas. Kalėdiniais pirkiniai pasirūpinkite kaip galima anskčiau, nes dėl didelio užimtumo šiuo laikotarpiu gali strigti logistinės linijos, taip pat pasitaiko atveju, kai kurjeriai vėluoja ar negali pristatyti pirkinių dėl didelio siuntų skaičiaus. Tad norėdami išvengti bereikalingo streso, atkreipkite į tai dėmesį.

Jeigu turite papildomų klausimų apie namų kvapus, auto kvapus, kvapukus, žvakes ir t.t., kreipkitės Jums patogiu metu nurodytais kontaktais. Mūsų specialistai su malonumu atsakys į visus Jūsų klausimus.

Rodyti daugiau