

NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!
Tinka sugrubusios rankų, alkūnių, kojų odos minkštinimui.
Moterys svajoja apie švarią, lygią ir skaisčią odą. Vienas būdų tai pasiekti – reguliariai naudojamos kaukės. Viena iš natūraliausių ir vertingiausių priemonių kaukėms – kosmetinis molis. Žaliasis molis rekomenduojamas riebiai, mišriai odai, jis sutraukia poras, reguliuoja odos riebalų sebumą ir mažina riebalų išsiskyrimą, skatina kraujo pritekėjimą, taigi, oda geriau maitinama. Žaliasis molis naudojamas stipriai užterštai, spuoguotai, inkštiruotai odai.Šio molio vonelės puikiai šalina nuovargį.
Tinka sugrubusios rankų, alkūnių, kojų odos minkštinimui.
Sudėtis:
Green illite clay.
Savybės:
Žaliojo molio sudėtyje yra gausybė natūralių medžiagų: mineralų, oksidų, kalcio, magnio, silicio, mangano, seleno. Puikiai valo užsikimšusias odos poras ir gaivina odą. Naudojamas celiulito profilaktikai. Rekomenduojamas riebiai ir mišriai odai.
Naudojimas:
Sumaišyti šaukštelį molio su hidrolatu ar vandeniu (santykiu 1:2). Rekomenduojama įlašinti kelis lašus simondsijų, avokadų ar kito nerafinuoto aliejaus. Košelę tolygiai paskirstyti ant veido ir kaklo, palaikyti, kol pradės džiūti (5-7 minutes), po to gausiai nuplauti vandeniu. Netepti paakių zonose. Saugokite, kad molio nepatektų į akis.
Laikymo sąlygos:
Laikyti sandariai uždarytą kambario temperatūroje, sausoje, vaikams nepasiekiamoje vietoje. Saugoti nuo tiesioginių saulės spindulių ar drėgmės.
Kas yra kosmetinis molis ir kam jis reikalingas?
Moterys svajoja apie švarią, lygią ir skaisčią odą. Vienas būdų tai pasiekti – reguliariai, kartą per savaitę, naudojamos kaukės. O viena natūraliausių ir vertingiausių priemonių kaukėms – kosmetinis molis. Kiekviena kosmetinio molio rūšis sprendžia skirtingas problemas, o gydomosios charakteristikos ir molio spalva priklauso nuo mineralinių sudedamųjų dalių. Kai kuriose molio rūšyse vyrauja aliuminis, kitose – silicis, trečiose – manganas. Aliuminis turi džiovinamųjų, sutraukiančių savybių, manganas džiovina ir aktyvina kraujotaką, o silicis suaktyvina kolageno ir lipidų apykaitą. Vis dėlto labiausiai vertinamos kosmetinio molio valomosios ir balinamosios savybės.
Žaliasis molis – tai tausojantis odos šveitiklis, padedantis išsaugoti jaunystę ir grožį ilgus metus. Jo sudėtyje yra kalcio, fosforo, vario, kobalto, taip pat sidabro, stabdančio ląstelių senėjimą. Žaliąjį molį naudojant kartu su hidrolatu, baziniais ir eteriniais aliejais oda taps aksominė ir minkšta. Žaliasis molis rekomenduojamas riebiai, mišriai odai, jis sutraukia poras, reguliuoja odos riebalų sebumą ir mažina riebalų išsiskyrimą, skatina kraujo pritekėjimą, taigi, oda geriau maitinama. Žaliasis molis naudojamas stipriai užterštai, spuoguotai, inkštiruotai odai. Tinka sugrubusios rankų, alkūnių, kojų odos minkštinimui. Šio molio vonelės puikiai šalina nuovargį.