NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Natūralus vaikiškas kramtukas Ančiukas

Spalva: Natūralus medis

Dydis: 9 x 11 x 1,1 cm

Kiekis:

Kaina:

8,90 €
8,90 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - birželio 13 dieną.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 3 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - birželio 13 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 5 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - birželio 20 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 15 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - birželio 21 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 20 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - birželio 23 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 30 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - liepos 3 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Natūralus vaikiškas kramtukas Ančiukas

IŠMATAVIMAI: 9 x 11 x 1,1 cm.

MEDŽIAGA: Lietuviškas beržas.

 

Pagamintas iš Lietuviško beržo, padengtas linų sėmenų aliejumi.

 

Svarbiausias dalykas renkantis pirmąjį žaisliuką kūdikiui yra tai, kad žaislas būtų kokybiškas, saugus, ekologiškas, neturėtų lengvai nukrentančių smulkių detalių, aštrių kampų. Taip pat, kad būtų pagamintas ir padengtas natūraliomis medžiagomis, kad mažylis jį saugiai galėtų įsidėti į burną. Jau poros mėnesių kūdikis domisi aplinka ir puikiai gali sugriebti nedidelį ir lengvą žaislą – tad medinis kramtukas ar medinis barškutis taps puikiu jo draugu, kurį jis galės numesti, iš vienos rankytės perkelti į kitą, įsidėti į burną, pakramtyti.

Medinis kramtukas – tai pirmasis kūdikio žaisliukas, lavinantis jo pažinimą, smulkiąją motoriką, prisidedantis prie naujojo pasaulio pažinimo. Tai visiškai saugus žaisliukas, kurį jūsų mažylis gali įsidėti į burnytę, kramtyti, jį lengva paimti ir laikyti. Medinis kramtukas yra pagamintas iš natūralaus medžio – Lietuviško beržo, atitinka visus žaislų saugumo reikalavimus, turi CE – Europos patvirtintą ženklinimą. Medinio kramtuko visos briaunos švelnios, glotniai nušlifuotos iki apvalumo.

Pirmieji kūdikio mediniai žaislai, mediniai kramtukai - pagaminti su meile Lietuvoje, itin geromis kainomis internetu tiesiai iš mūsų sandėlio Vilniuje. 

 

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

Rodyti daugiau
Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
Pristatymo kaina Lietuvoje - 2,90 Eur. 
Gaminius, esančius mūsų sandėlyje, Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) nurodytu adresu pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val. Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis. Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.  Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą. Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*: Latvija, Estija, Lenkija: pristatymo trukmė - 4 d.d.. Kaina 9.99 €. Austrija, Vokietija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Belgija, Čekija, Liuksemburgas, Slovakija: pristatymo trukmė - 5 d. d. Kaina - 11.99 €.  Olandija, Danija, Airija, Vengrija, Slovėnija: pristatymo trukmė - 6 d. d. Kaina - 12.99 €.  Ispanija, Italija, Portugalija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 13.99 €.  Bulgarija, Graikija, Rumunija, Kroatija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 16.99 €.  Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu (jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS): Norvegija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 12.99 €. D.Britanija, Šveicarija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 15.99 €. * Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).