NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Miltelių žvakės ir dviejų stiklo indelių rinkinys Kurk akimirkas

PAGAMINTA LIETUVOJE

Greitas pristatymas

Kiekis:

Kaina:

26,50 €
26,50 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - kovo 27 dieną.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 3 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - kovo 27 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 5 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - balandžio 3 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 15 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - balandžio 4 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 20 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - balandžio 6 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 30 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - balandžio 14 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Miltelių žvakės ir dviejų stiklo indelių rinkinys Kurk akimirkas

Rinkinys Nr. 11, kuriame sukomplektuota - miltelių žvakė (500 gr. natūralaus vaško miltelių), 20 vnt. dagtys, du juodi stiklo indeliai.

Kuo ypatingas šis rinkinys? Miltelių žvakė - tai neįprasta žvakė, ji sužadina Jūsų kūrybiškumą, ji visada kitokia ir niekada nebūna tokia pati kaip prieš tai buvusi žvakė.

Šios žvakės milteliai pagaminti iš augalinė kilmės produktų. Sudedamos dalys ypač saugios naudoti, degdama žvakė neišskiria nuodingų medžiagų. Kai sustingsta vaškas, jis pasidengia nuostabia kristatų struktūra, todėl žvakė savo išvaizda džiugina ne tik kai dega, bet ir kai užgęsta.

Naudojimo instrukcija

Gražioje prekės pakuotėje yra daugiau kaip 500 gr. natūralus vaško miltelių, juos suberkite į bet kokį nedegų indą. Tai gali įvairiausių formų puodeliai, dubenėliai, vazos ir vazelės arba kiti stikliniai arba keramikiniai indai. Pakuotėje esančius dagtis, įstatykite į supiltus vaško miltelius. Taigi, žvakė jau paruošta. Uždekite ir mėgaukitės.

Žvakės paruošimas:

  1. Supilame žvakių miltelius į jūsų pasirinktą nedegų indą. Rekomenduojamas plotis vienam dagčiui iki 8 cm. Taip žvakė degs gražiai, kraštai tolygiai išsilydys.
  2. Supilame žvakių miltelius į jūsų pasrinktą nedegų indą. Įstatome knatą į supiltą vašką ir paliekame išlindųsį apie 1 cm virš vaško. Didesniame inde galime naudoti ir daugiau knatų.
  3. Uždegame žvakę ir mėgaujamės nuostabia šiluma ir šviesa.

Žvakės užgesinimas

Jei norite užgesinti žvakę, nepūskite jos, nes žvakės milteliai gali išsilieti. Naudokite žvakių gesintuvą arba tiesiog uždėkite ant indo nedegų dangtelį. 

SVARBU - žvakės pakuotė nėra tinkama deginti žvakę.

 

Minimalus užsakymo kiekis personalizuotai pakuotei - 20 vnt.

Dėl didesnių prekių kiekių, individualaus dizaino ir užsakymų, kreipkitės el. paštu - lietuva@lietuviskigaminiai.lt arba telefonu +370 655 77669.

Rodyti daugiau
Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
Pristatymo kaina Lietuvoje - 2,90 Eur. 
Gaminius, esančius mūsų sandėlyje, Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) nurodytu adresu pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val. Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis. Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.  Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą. Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*: Latvija, Estija, Lenkija: pristatymo trukmė - 4 d.d.. Kaina 9.99 €. Austrija, Vokietija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Belgija, Čekija, Liuksemburgas, Slovakija: pristatymo trukmė - 5 d. d. Kaina - 11.99 €.  Olandija, Danija, Airija, Vengrija, Slovėnija: pristatymo trukmė - 6 d. d. Kaina - 12.99 €.  Ispanija, Italija, Portugalija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 13.99 €.  Bulgarija, Graikija, Rumunija, Kroatija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 16.99 €.  Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu (jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS): Norvegija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 12.99 €. D.Britanija, Šveicarija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 15.99 €. * Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).