NEMOKAMAS pristatymas Lietuvoje į DPD terminalą!

Kvepianti palmių vaško žvakė Miško švelnumas apvali 13 cm

Kiekis:

Kaina:

11,80 €
11,80 €
Į krepšelį
Jums priklauso nemokamas pristatymas
NEMOKAMAS pristatymas į jūsų pasirinktą DPD Pickup siuntų terminalą. Numatomas pristatymas - birželio 12 dieną.
Pristatymo kaina su DPD kurjeriu - 3 €. Kurjeris pristatys prekes Jūsų nurodytu adresu per 1-3 darbo dienas. Numatomas pristatymas - birželio 12 dieną.
Pristatymo kaina į Kuršių Neriją su LT paštu - 5 €. Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Numatomas pristatymas - birželio 19 dieną.
Pristatymo kaina į EU šalis su DPD kurjeriu - 15 €. Pristatymo terminas į daugelį EU šalių 5-14 dienų. Numatomas pristatymas - birželio 20 dieną.
Pristatymo kaina į ne EU šalis su LT paštu - 20 €. Pristatymo terminas į ne EU šalis 9-14 d.d. Numatomas pristatymas - birželio 22 dieną.
Pristatymo kaina į USA su LT paštu - 30 €. Pristatymo terminas 14-25 d.d. Numatomas pristatymas - birželio 30 dieną.
Rodyti visus pristatymo būdus

Kvepianti palmių vaško žvakė Miško švelnumas apvali 13 cm

Dydis: 13 cm apvali.

Naudojamas vaškas: palmių.

Degimo trukmė: 59 valandos.

Kvapo sudėtis: sausmedis, snaputis ir ąžuolas.

 

Kvepiančios natūralaus vaško žvakės papildytos natūraliais kvapniaisiais aliejais. Šios žvakės išliejamos iš specialaus vaško tinkamoje temperatūroje - tai suteikia žvakės paviršiui išskirtinę lyg 'šerkšno' struktūrą.

Šioms žvakėms naudojamas kvapnusis aliejus ir natūralus vaškas, todėl jos kvepia itin ilgai, skleidžia aromatą ne tik uždegus, bet ir tiesiog stovint patalpoje.

Naudojimo instrukcija:

Kai naudojate žvakę pirmą kartą, deginkite ją apie vieną valandą, tada užgesinkite, leiskite atvėsti, pakirpkite knatą iki 1 cm ilgio ir tada vėl uždekite.

Vaško sienelės liekas priklausomai nuo aplinkybių, kuriose deginama žvakė. Jeigu šilčiau - sienelės plonesnės, jei šalčiau - storesnės. Jei liepsna pasislėpusi, aplaužykite kraštelius, o vaško likučius galite sudėti atgal į žvakės vidų.

Žvakei ilgai degant, gali susidaryti vaško perteklius, kuris gesina žvakės liepsną. Jei taip nutinka, užgesinkite žvakę, leiskite vaškui sustingti ir tuomet vėl uždekite. 

Įkaitęs vaškas gali ištekėti todėl žvakę padėkite ant saugaus paviršiaus. Kad vaškas nesugadintų paviršiaus, naudokite padėkliukus ar žvakides. 

Patariame saugoti žvakę nuo tiesioginių saulės spindullių ir nestatyti žvakės karštose patalpoje. Jei deginate žvakes vieną šalia kitos, atitraukite jas mažiausiai 1 cm vieną nuo kitos. Taip jūsų žvakės degs saugiai ir žymiai ilgiau.

Kartais degdama žvakės liepsna gali imti šokinėti, gali pasirodyti tamsus dūmelis. Taip gali nutikti, nes naudojae medvilninį storesnį knatą. Jei taip nutinka, užgesinkite žvakę ir pakirpkite knatą, kad šis būtų 1 cm ilgio.

Svarbu:

Nepalikite degančios žvakės be priežiūros.

Prieš degindami žvakę, nuimkite jos etiketę.

Vaškas gali išvarvėti, tad saugokite paviršius.

 

Realios prekės išvaizda bei atspalvis gali šiek tiek skirtis nuo esančios nuotraukoje dėl skirtingų monitorių bei jų nustatymų.

Rodyti daugiau
Už prekes atsiskaityti galima įprastu pavedimu, naudojantis elektronine bankininkyste arba kreditine kortele.
Pristatymo kaina Lietuvoje - 2,90 Eur. 
Gaminius, esančius mūsų sandėlyje, Lietuvoje* (*išskyrus Kuršių Neriją) nurodytu adresu pristatome su DPD kurjerių tarnyba per 1-2 darbo dienas, jei užsakymas pateikiamas iki 13:00 val. Kitu atveju, užsakymo vykdymas perkeliamas į kitą darbo dieną.
Prekes į Kuršių Neriją siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu.  Prašome atkreipti dėmesį, kad skirtingų prekių, prekių grupių gamybos ir pristatymo terminas gali skirtis. Pasirinkus papildomas paslaugas (siuvinėjimas, personalizuota dėžutė ir t.t.), gali pailgėti gaminio pristatymo laikas.  Išsiuntus siuntą su DPD, jūs gausite SMS žinutę. Jei nenorite, kad siuntą jums pristatytų kurjeris, SMS žinutėje esančioje nuorodoje, galite savo siuntą nusikreipti į DPD paštomatą. Prekes į EU šalis pristatome su DPD kurjeriu*: Latvija, Estija, Lenkija: pristatymo trukmė - 4 d.d.. Kaina 9.99 €. Austrija, Vokietija, Prancūzija, Suomija, Švedija, Belgija, Čekija, Liuksemburgas, Slovakija: pristatymo trukmė - 5 d. d. Kaina - 11.99 €.  Olandija, Danija, Airija, Vengrija, Slovėnija: pristatymo trukmė - 6 d. d. Kaina - 12.99 €.  Ispanija, Italija, Portugalija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 13.99 €.  Bulgarija, Graikija, Rumunija, Kroatija: pristatymo trukmė - 5-7 d. d. Kaina - 16.99 €.  Prekes į ne EU šalis siunčiame registruotu pirmenybiniu paštu (jei klientas pageidauja, už papildomą mokestį galime siųsti su express UPS): Norvegija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 12.99 €. D.Britanija, Šveicarija, pristatymo trukmė - 5-15 d. d. Kaina - 15.99 €. * Kainos nurodytos išskyrus salas ir atokias vietoves (kainos tikrinamos pagal pašto kodą).