MADE IN LITHUANIA

PRADŽIA ATSISKAITYMO BŪDAI KONTAKTAI PRISTATYMO SĄLYGOS

PREKIŲ GRĄŽINIMAS IR KEITIMAS

Prekių grąžinimas bei keitimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos Civiliniu kodeksu bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu (2014-07-22) dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo ir pačios Mažmeninės prekybos taisyklėmis.

 

1. Pinigai už grąžintas prekes bei jų pristatymą grąžinami ne vėliau kaip per keturiolika dienų nuo tos dienos, kai buvo gautas vartotojo pranešimas (Pirkėjas turi informuoti Pardavėją kontaktų skyriuje nurodytomis susisiekimo priemonėmis, nurodant grąžinamos prekės pavadinimą, užsakymo numerį ir grąžinimo priežastis). Pinigai už grąžinamas prekes pervedami tik į mokėtojo banko sąskaitą.


2. Jeigu internetinėje parduotuvėje www.lietuviskigaminiai.lt nusipirkote prekę su gamykliniu defektu arba pažeistą siuntimo metu, šią prekę pakeisime nauja, sumažinsime prekės kainą arba grąžinsime sumokėtus pinigus. Defektuotų prekių grąžinimo išlaidas apmokėsime mes.


3. Jei prekės trūkumai atsirado dėl to, kad Pirkėjas pažeidė prekės naudojimo ar saugojimo taisykles, prekė nekeičiama, pinigai negrąžinami.


4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei Pirkėjas nesilaiko nustatytos prekių grąžinimo tvarkos.


5. Tuo atveju, kai Pardavėjas neturi pakeitimui tinkamų prekių, Pirkėjui grąžinama sumokėta suma, neskaitant kainos už pristatymą.


6. Nustačius, kad prekė buvo sugadinta dėl pirkėjo kaltės, prekė pirkėjui grąžinama tik apmokėjus grąžinimo, pakartotinio siuntimo (jeigu pirkėjas nepageidauja prekės atsiimti biure) ir prekės kokybės įvertinimo išlaidas, jeigu tokios buvo.